Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 184
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 252
Изобщо няма и да я прелистя даже, Мери  Laughing Аз чета твоя книга в момента, която ти не си чела  hahaha Така си е редно!

# 376
  • Мнения: 2 486
Абе къде изчезна Миж, от два дена я търся да я прегърна newsm78
Че и във феса не съм я виждала май newsm78

Благодаря ти Кали, която и да си взела, си ме уцелила Laughing

# 377
  • Мнения: 2 174
Миленце и за теб  Hug

Сливче добре, че е минало  Hug

Гиговче спри доставката на буби до вас. Не ги пускай да стигат до морето  Praynig Mr. Green

Пускам ви нещо интересно
18 литературни шедьовъра в 6 думи

# 378
  • София
  • Мнения: 1 501
И аз съм готова с подаръчето на другарчето. Остава само да го изпратя  Flutter Това ще стане в петък, ако не смогна утре.   bouquet

# 379
  • София
  • Мнения: 6 225
Охо, Джак Ричър, йее! Кали, сега не знам какво да напиша - честита ТИ нова книга или честита МИ нова книга  hahaha Hug! Благодаря, че си мислиш за мен  Heart Eyes.

# 380
  • Мнения: 1 840
В крайна сметка аз ще ходя до пощата на 4тия опит имам известие, но е за международна прака /предполагам някое от нещата за РДто на ММ/ ще си пусна и моите неща.

Другарче не ме разбирай погрешно търпеливо съм, просто човек без работа ...

# 381
  • София
  • Мнения: 5 252
Направо пиши "Честита НИ нова книга", защото може и на още някого да му се ПРИчете, да му я дам преди да й дойде реда при мен  hahaha

# 382
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Добър ви ден, девойки мари убави!!!

Честит Рожден Ден, Десииии!!!! Да си ни жива и здрава! Много желана и обичана жена! Сбъдвай мечтите си и само напред към нови желани за теб върхове!!!



Честит Рожден Ден и на малката Мария! Да ви е жива и здрава, Дев!!! Желая й прекрасно детство с много игри, забавления и усмивки!


И Честит Рожден Ден на сестричката ти също! И тя да ти е жива и здрава! Много да се обичате!

# 383
  • Мнения: 5 405
Кали, Вени, направо влизате и "тайфа, имаМЕ си нова книжка, днес взех....", кой я иска?  Grinning
Ихааа, каква яка библиотека ще си имаме, ако съберем всички книжки на едно място  Crazy

# 384
  • Мнения: 1 840
Имам си подарък  newsm44 newsm44 newsm44

Отивам да го разопаковам, снимам и после ще пиша  Peace

# 385
  • Мнения: 1 601
Кали, Вени, направо влизате и "тайфа, имаМЕ си нова книжка, днес взех....", кой я иска?  Grinning
Ихааа, каква яка библиотека ще си имаме, ако съберем всички книжки на едно място  Crazy


Ще е супер яка ,  ама от някои книги ще има по 30 -40 броя еднакви , така че дайте да се организираме да купуваме различни книги , а не повтарящи се  Laughing

Хайде Лофче другарче , чакаме те със снимки  Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 5 967
О, супер, Лофче, чакаме снимките! Hug

# 387
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Момичета мили,благодаря за пожеланията  прекрасни.... Hug
Двойна е радоста ми днес!

По късно ще ви покажа и рожденичката с торта.

Другарче мило,пишеш ли пишеш в темата,а до пощата не прескочи...иди де..от вчера е там изненадата  и те чака...... Simple Smile

Сливче мое мило,бързо да отшуми болката .. Praynig

# 388
  • Мнения: 1 601
А сега де ..... Дев ме озадачи , хайде всички днес по пощите , нека момичето с подаръка да си го вземе , за да не чака Дев така напрегната , аз също ще отида утре сутрин да проверя  Thinking

# 389
  • София
  • Мнения: 5 967
Хм... и моето другарче пише в темичката, но още не дава никакви индикации, че има пратка...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт