Кои търсеха мъже?

  • 26 272
  • 792
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 749
Скин, отказа го мистър Х, веднага, на секундата.

Аз познавам обаче доста такива, та.... щеш ли?


Skin е слаба ракия, при това бракувана с ремарке  Mr. Green
Ще ѝ се на скин ма на мъжО ѝ отдавна му е писнала.
Иска да се пОти мъжО у фитнеса та да нЕма сили ма не ѝ се получава, мъжО ѝ е Овен та Скин си мечтае за поне малко сън.
МъжО (не на Скин а всеки мъж във връзка) ако не пийне как мислите ще се прибере при една и съща всяка вечер???

На мен ми е пределно ясно, че ти декларацията не можеш да я подпишеш. Най-много да си докараш някой инфаркт още на първата седмица. Mr. Green

# 781
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Странно как Лаура изчезна, а се появиха други фенове на самотния живот  Laughing съвсем случайно...
Ей убий ме, мислех си същото преди дни Laughing.

# 782
  • Мнения: 15 379
Хаха, не де... Х тренира здраво сека сутрин, през деня работи и изкарва парички, после вечер тренира вкъщи Heart Eyes. Де го?

Всъщност познавах един такъв, но той се разведе. Жената му беше изнамерила компромат и се отказа глупачката от това самородно злато...


Х5Е70, въобще не си прав, приятелю Simple Smile - много мъже не пият и с години се прибират точно в 17.30 Heart Eyes Mr. Green.

# 783
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Х5Е70, въобще не си прав, приятелю Simple Smile - много мъже не пият и с години се прибират точно в 17.30 Heart Eyes Mr. Green.[/i]

Някои даже и в 16.00.  Joy
И докато жената се прибере, напазарували, че и изчистили! Peace И виното изстудено!
Мани, мани...

# 784
  • Мнения: 1 103
Бих взела едно греяно. С тези цени на парното!

# 785
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Бих взела едно греяно. С тези цени на парното!

Истинските мъже и подопечените им не зависят от Топлофикация! Peace

# 786
  • Мнения: 1 103
Бих взела едно греяно. С тези цени на парното!

Истинските мъже и подопечените им не зависят от Топлофикация! Peace
А равнитеим по ранг и обитаващи същата бърлога и имащи специалната мисия да се занимават с по-земните въпроси? те си я карат в кунята на греяно винце и пестят  Mr. Green

# 787
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
А равнитеим по ранг и обитаващи същата бърлога и имащи специалната мисия да се занимават с по-земните въпроси? те си я карат в кунята на греяно винце и пестят  Mr. Green

Увеличавайки "вътрешната" температура на тялото - усещането за външната е като за "по-ниска".
Затова в пустинята пият горещ чай- за да изравнят външна-вътрешна...
Така, че....бира и вино от хладилника и да не ти пука! Peace
След определено количество дори спира...да те тресе. Laughing

# 788
  • Мнения: 15 379
Какви сте такива невярвящи, начи.... Има ги, има, те са във всеки дом на повечето съседки по ник Simple Smile.

А иначе - горещо чайче от мента в жегите, бейлис с лед в студовете.

# 789
# 790
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Какви сте такива невярвящи, начи.... Има ги, има, те са във всеки дом на повечето съседки по ник Simple Smile.

А иначе - горещо чайче от мента в жегите, бейлис с лед в студовете.


Ако визираш мен - вярвам и още как! Лично споделяне беше... Peace

# 791
  • Мнения: 15 379
Зайче, не ти, не.
Г-н. Х се закроти с адвокатката в коледна Виена май Mr. Green.

# 792
  • Мнения: 317
Странно как Лаура изчезна, а се появиха други фенове на самотния живот  Laughing съвсем случайно...
Логиката е, че самотният живот е интензивен и с прекалено много опции за запълване на деня.
Съответно разбираемо е Лаура не е наоколо, но ако искате да й предадете нещо пробвайте чрез мен - нали ми беше алтер его  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт