Звездни компромати -224 част

  • 58 943
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 864
Само избрани звезди на тоя рожден ден, както самата тя заяви в предаването си и накрая всичкия звезден небосклон така окепазен от фотографа....

# 31
# 32
  • Мнения: 9 144
Щатското MOD открай време има бюджет за такива "посещения" - хонорарче за Кимката, "повдигане на духа" на войниците, снимки по вестниците.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 143
Уаа колко много страници за Николета,много кичозен тоалет, но и прилича  bowuu

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 641
Аз не крия, че харесвам Николета в лице и много ме е яд, че е толкова проста.
Проста, проста, чак дрънчи на кухо.

При тези финансови дадености, да се обличаш така...

А, Наталия Гуркова...как можаха да я снимат, че и да пуснат в обръщение тази снимка с фон някакво грозно, настъпано и опулено куче  Mr. Green  Някаква асоциация с кучето ли трябва да правим? Или обратното?

# 35
  • Мнения: 2 883
Наталия да си беше измила косата преди да си направи прическата  Laughing

Синди Крауфорд беше пуснала тази снимка във ФБ с коментар "Кая върни ми косата" цък Като две капки вода са!

Парис Хилтън на посещение в детска болница, носи им подаръци

Джой   bouquet

# 36
  • Мнения: 4 120
Изтървах ви, а то и нова тема имало. Николета е много зле, ама как иначе щяхме да разберем колко скъп бански има? Mr. Green
То не и е за първи път да е по бански Simple Smile
 На мен и гримът и ми идва ту мач, то бива контуриране, ама тя е като женски персонаж от комикс. И има една грозно руса на снимките, не е ли дето някога си мереха красотата и фотошопа?

# 37
  • Мнения: 4 740
Наталия Гуркова заряза лъскавите салони

С две думи - жената предпочитала да си гледа децата вместо да ходи по светски събития и да се конти.

# 38
  • Мнения: 2 658
Изтървах ви, а то и нова тема имало. Николета е много зле, ама как иначе щяхме да разберем колко скъп бански има? Mr. Green
То не и е за първи път да е по бански Simple Smile
 

Този път е била с

# 39
  • Мнения: X
Извиявам се, че пак връщам темата към Николета, но вие сте пропуснали най-интересната (за мен) снимка.

Скрит текст:


Мартин все едно току що е получил подаръка си от дядо Коледа, а Николета е като пластмасов манекен. Аз също я харесвам в лице, но от този грим....

# 40
  • Мнения: 4 120
 Да, в края на зимата, на откриване на бар, много подходящо да се изпляскаш по бански, но нали е D&G ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
За добро утро един Григор

Джой  , благодаря за темата и Николай  Wink  Heart Eyes

# 42
# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
  bouquet

Няма ли нейде снимки от снощния концерт на чалгарите  Laughing Mr. Green

# 44
  • Мнения: 9 709
  bouquet

Няма ли нейде снимки от снощния концерт на чалгарите  Laughing Mr. Green

Eто тук

Общи условия

Активация на акаунт