Звездни компромати -224 част

  • 58 933
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Уууу,пълно е с красавци  Laughing И Анелия концерт имала-всичко съм изпуснала,начи! Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 955
Да не казвам голяма дума - ама само Преслава и Мария ми харесват. Анелия и Емилия - много зле от към тоалет. На Емилия екипчето скъсано ли е, такава ли му е цепката  ooooh!
Много зле ..
На Глория дъщерята е доста напълняла, преди беше по - слабичка.
Галена май само на едно място я видях - дълга черна рокля. Хубава е, но не ми хареса деколтето.

# 47
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Нямам търпение да ги прещраквам всичките.Очите ми трябват за да работя. Mr. Green

Нина Добрев

# 48
  • Мнения: 173
За добро утро един Григор

Джой  , благодаря за темата и Николай  Wink  Heart Eyes
Аууу сладурче  Heart Eyes
Благодаря   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 23 107
Аз докато се ориентирам в старата тема, вие вече нова сте подхванали.  Grinning

Няма да понеса след сниките на Николета и компания, да гледам и някакви чалгарски. Ще ми дойде свръх възможностите ми.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 656
Аз докато се ориентирам в старата тема, вие вече нова сте подхванали.  Grinning

Няма да понеса след сниките на Николета и компания, да гледам и някакви чалгарски. Ще ми дойде свръх възможностите ми.  Mr. Green



Много точно! Аман от простотия! Гологъзи и вулгарни женици с тон мазило по тях и мания за величие!
Такава простащина никога не е имало и жалко, че им се дава поле за изява!

# 51
# 52
  • Мнения: 4 740
Снощи го гледах и много се смях  Mr. Green

# 53
# 54
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
По повод еднаквите носове на Цицолета,Андреа и сие,ето снимка от Кулагин.Носа е същия,като на изброените.Явно в повечето случаи идва от грима.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203413131474489&se … ype=1&theater

# 55
# 56
  • Мнения: 5 892
По повод еднаквите носове на Цицолета,Андреа и сие,ето снимка от Кулагин.Носа е същия,като на изброените.Явно в повечето случаи идва от грима.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203413131474489&se … ype=1&theater
Ужасно контуриране!  Sick

# 57
  • Мнения: 9 681
По повод еднаквите носове на Цицолета,Андреа и сие,ето снимка от Кулагин.Носа е същия,като на изброените.Явно в повечето случаи идва от грима.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203413131474489&se … ype=1&theater

Зачетох се в коментарите... Много зле тоз господин ли е, госпожа ли е...  hahaha
Гримът е брутално отвратителен. Дори и за арабски не минава. Хубаво му го е казало момичето, ама некадърниците най- се засягат и бутат да се показват. А отдолу се лее лицемерие в "стил Венета Райкова".  Flutter   Crazy

# 58
  • Мнения: 618
Това е новата мода в професионалния грим хора казва се ФЕЙС СКУЛПТИНГ  извайване на лицето демек  Crazy на мен лично ми е отвратителен, но наистина е някакъв хит в момента в света на гримьорите. Нали не мислите, че Николета и компания биха си го причинили ей така ако не е модерно  Naughty

То махни носовете и гримът ми те на този рожден ден всички са баджанаци това е трагедията в случая  ooooh!

# 59

Общи условия

Активация на акаунт