Звездни компромати -224 част

  • 58 940
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 089
Ох, Анитката и звездите на Пайнер ще ги погледна, когато ми се доспи за разсънване.
Григор е прекрасен.

# 61
  • Мнения: 4 120
 И на мен не ми допада толкова силно контуриране на лице. Състарява. И ми е малко като drag queen грима.
 Кулагин го следя, защото преди пускаше интересни линкове, разконспирираше крадени идеи от наши "звезди", но напоследък постовете му са от типа :
Валентин Кулагин
25 ноември в 12:46 · Редактирано ·

Всеки, който спомене името ми без частицата за степенуване НАЙ, отпред -> Ще бъде ГЛОБЯВАН!
И без възражения. Това не е нарцисизъм. Това е реалността, кучки!


 Което вече не е интересно.

# 62
  • Мнения: 5 892
Добре, че беше ти да ни кажеш какво е.  hahaha
Всички гримьори го правят от години, но Кулагин (в какъв род да го водя?) е прекалил/а много грозно. Гримира по-зле и от Джули.  Sick
И ми един от най-злобните хора, на чиито профил съм попадала.  Peace

# 63
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Цитат
Това не е нарцисизъм. Това е реалността, кучки!

УмирВам си  Joy Joy Joy

Не го знам този кой е и какъв е, но пък си го представих съвсем цветно  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 120
 То сигурно му е поза това държане. Някой му беше писал в профила, за какво е целият цирк, като ги е видял с НиЛо-то в някакъв клуб да си танцуват и шушукат (нали упорито я хейтваше по едно време). Няколко приятелчета гей имам, много сходно държане. Интриги, хейт, "хайде да разиграем малко театър".

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Не знаех, че е чак на толкова години:

http://www.standartnews.com/lyubopitno-show/piypal_vidya_smetkat … aglas-264638.html

# 66
  • Мнения: 9 709
Кулагин го следя, защото преди пускаше интересни линкове, разконспирираше крадени идеи от наши "звезди"...

Но пък упорита убеждава аудиторията си, че екипът на Шер краде от него.  Joy Joy Joy

КЛИК  Joy

"В случая обаче аз не съм изкопирал 1:1 визията на Poison Ivy, въпреки че мога, а съм я Пресъздал. И ако се позаинтересовате и изгледате 'Батман и Робин', ще разберете, че моят грим е доста по-добър от този на Ума Търман във филма. Парчетата с изрязани дупки, които са на веждите на Шер, приличат на моите, а не на тези, които носи Ума Търман. Намеците Ви са излишни. Вместо да се дразните от това, че съм направил нещо първи, му се възхитете и бъдете горда с това, че световно известни гримьори следят български артисти. Защото Карл, който е направил грима на Шер е във френд листата ми от 3 години, по негово желание."

# 67
  • София
  • Мнения: 23 126
Тази хвалипръцко Кулагин е втора Петя Буюклиева.  Joy

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 23 126
Ухааааа! Виталий и жена му имат ли деца? Съпругата му ми се стори не в първа младост, когато гледах срещата на Владимир и Пулев, и очевидно имаше разни намеси по лицето, ама то това е нормално.

# 70
  • Мнения: 3 678
Виталий -босичък по чорапки, а жена му с ботушки до коляно! Малко ме разсмя това нещо!  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 23 126
А един от коментарите под статията кърти - средноинтелигентните хора не ходят боси вкъщи.  doh

# 72
  • Мнения: 9 709
А един от коментарите под статията кърти - средноинтелигентните хора не ходят боси вкъщи.  doh

Това го е писал някой от темата "Влияе ли кварталът...."  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 14 507

То махни носовете и гримът ми те на този рожден ден всички са баджанаци това е трагедията в случая  ooooh!

Може ли бавно и с картинки, защото аз никой от мъжете (абсолютни чичаци) не разпознах Praynig

# 74
  • София
  • Мнения: 1 500
Виталий -босичък по чорапки, а жена му с ботушки до коляно! Малко ме разсмя това нещо!  Grinning

Точно и аз това си помислих, но сигурно той пази килима да не изцапа.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт