Ето, не остана вече, първа Коледа очаква с трепет ЮНСКОТО човече - 8

  • 30 419
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Дребсън се озъби днес!  newsm47 Най-после, че се измъчи горкия.  Crazy

Обаче задната хрема + кашлицата ми спират тока направо. И двамата са така... Промивки, инхалации, витамин С в нослетата, капки за каката. Всичко това след няколко прегледа при специалист, не мои си приумици.
Аман от тези градински сополи!  #2gunfire #Cussing out
Не знам вече какво да включа в хоум-терапията. Идеи?

# 16
  • Мнения: 781
Честито озъбване  tooth

# 17
  • Мнения: 2 485
Честито зъбче Simple Smile

Бебето е много криво вчера и днес. Направо е тъжно... много гадно.

Видях, че за гърнето е станало дума. На мен ми се иска да се научи рано и като започне да сяда сигурно ще го пробвам. Още от сега го изпишквам понякога извън памперса, като го държа, започнахме да му повтаряме "ключови" думички, а по-натам мисля да пробвам номера с това да му е влажно на дупето и сам да проявява желание за пишкане извън пампата (ние минахме на многократни пелени и с тях този ефект може да се получи). Но има време за това Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 16 691
Нещо май са доста злояди и с какво ще ги храня не знам.

Tyra, браво за темичката.

С готови пюрета ли се опитваш да ги нахраниш или с домашни?
и двата варианта пробвах, дори от готовите взимах на различни марки.
тиква обичат, обаче тиква и картоф- не.
морков обичат, комбинация морков и картоф не.
тиквичка и картоф също не искат.
Явно всичко, което е с картоф не им харесва.
Гледам гърнето обсъждате- изобщо не ми е приоритет към момента.
Да се похваля, че вече имаме Коледна украса вкъщи Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 475
Тайра, мерси за темата, и честито ви зъбче   bouquet
И при нас захранването удари на камък - ни картоф, ни тиква иска - нито заедно, нито поотделно. Ще спра за няколко дни.

# 20
  • Мнения: 161

Не знам вече какво да включа в хоум-терапията. Идеи?
Като беше настинал малкия му давах витамин Ц , мурсалски чай с изстискан лимон, Имунокинд и в млякото му изстисквах скилидка чесън и се оправи за 2-3 дни.

# 21
  • Мнения: 105
 Цъмбуррр

# 22
  • Мнения: 1 067
Цитат
млякото му изстисквах скилидка чесън и се оправи за 2-3 дни.

При такава мярка и аз ще се оправя,само да не ме карат да я пия тая екзотика АМ с чесън  Joy
Лимон също не бих дала  на тая крехка възраст,но това си е мое мнение.

Тайра да ви е беличко и здравичко  Hug Каква е кашлицата(суха/влажна) и хремата (цвят) Flutter?

ivankaka споко ще проядат,само търпение трябва да имаме  Peace 

# 23
  • Мнения: 105
Въх,уби ма с тоз чесън!!!  Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 16 691
Според мен проблемът с картофа е, че е доста по-гъсто пюрето.
Пробвах да го разредя с АМ, обаче пак не го искат.
Дадох сок от ябълка и морков между храненията, много им хареса.

# 25
  • Мнения: 11 475
Весс ме разбива с методите си за гледане на дете, но нейно си е - тя си преценява  Joy Малкият се уби от колики когато АЗ хапнах чесън, представям си да му го предложа директно в млякото...

# 26
  • Мнения: 2 501
Тенкю за темата Тайра   bouquet
Иха, представям си АМ с чесън  Shocked и малкия го изпи? Наистина Вас, доста смела си, първо детенце ли ти е?

# 27
  • Мнения: 781
Мурсалски чай на бебе  #Crazy

Ейй, оправни моми и украсата сложили. Аз домъкнах всичко от стария апартамент, ама така си седи. Исках да направя основно чистене на апартамента преди да украся, ама с тоя малкия дивак нещо не ги виждам нещата  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 501
И аз украсих, още миналия петък, ама това време убива всичко коледно в мен  Tired не сме излизали от два дни  ooooh! иии полудявам. Започнахме с кашите, както предполагам бебка си хапва вкусно, вкусно. Пюрета главно правя от тиква, че тази оризова каша ще й разкаже играта, ако има и картоф. Аз правя на едно няколко заленчука и тя си ги хапва с удоволствие, пу-пу. Ама скоро не съм предлагала пюре без тиква, особено като ми донесоха три домашни и големи... Ако дам само картоф, сигурно и мен ще ме плюе  Laughing. И тя не искаше да яде пюре една-две седмици, щом се размрънкаше, спирах и давах мляко, докато един ден започна да си омита бурканчето  Thinking. Имайте търпение   Peace

# 29
  • Мнения: 786
Tyra   bouquet Честито зъбче
картофа и при нас не е на почит - само сладкия кльопа  Peace а оризовата каша само с круши!

Общи условия

Активация на акаунт