Ето, не остана вече, първа Коледа очаква с трепет ЮНСКОТО човече - 8

  • 30 426
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 691
Няма такова изискване да е на гладно кръвното изследване. Има бебета, които ядат нон-стоп и никога не са гладни.

# 46
  • Мнения: 786
Гаги за урината, потърси в нета, колектор за урина за момченца  Peace
Абе аз като гледам има някаква тенденция за каприз от към твърдите храни при ин витро бебетата  newsm78 или поне тези, които аз познавам ( вкл. и моето) - са мнооого трудни с яденето  ooooh!

# 47
  • Мнения: 903
ДобрЮтрУ! Mr. Green

Първо благодарности на Тайра за старанието да ни подготви за пореден път уютна темичка smile3525  и честито озъбване! tooth

Много грозно време бе пфюууу Wear Umbrella  Ще щурна залостена вкъщи bambam и на Филип не му се отразява добре... Последните дни излизаме с колата и правим"разходки"(изобщо не ги броя за такива обаче) предимно из молове, кауфланди и тям-подобни, колкото да не сме изолирани вкъщи съвсем, но едно, че в тия затворени пространства, колкото и да са вентилирани, не се знае каква гад под формата на вируси щъка и  второ, че си жадуваме активно маАне на гащи на открито icanfly

От скука още в понеделник украсих коледно дома, при все, че смятах да го правя за Никулден fiuuuuuu

Иначе в неделя се заведохме на зимна фото-сесия и сега чакам с нетърпение да ми се обади фотографина, че е обработил кадрите, та да избера измежду тях, да извади снимките на хартия и да разпратим до най-близките ни Heart Eyes Направихме и обща семейна, че да видим...аз рядко се харесвам фотоизтипосана smile3560 , така ми се иска да си нагласим един семеен портрет на скрина... ееееххх... 4470

За протокола - продължавам да изчаквам със захранването поне да наближим навършени 6м., затова не коментирам по темата, но ви чета внимателно и обмислям как да го планирам.

На всички все още боледуващи бързо доизлекуване и повече от никой кихване да не съм чула в темата дано!  Wink

Хубав ви ден! Kissing Heart

# 48
  • Мнения: 161

Иха, представям си АМ с чесън  Shocked и малкия го изпи? Наистина Вас, доста смела си, първо детенце ли ти е?

Да, първо дете ми е и последно. Изпи си млякото даже не се и намръщи. При нас няма за сега пюре, което да не му е харесало. Особено много му харесва  картофеното. То и аз ям много картофи, та сигурно го е взел от мен това.

# 49
  • Мнения: 906
musleto Аз за 2 седмици и малко заместих обедното , иначе и при нас имаше мурафети Simple Smile Явно са по-капризни тия бебета Simple Smile

# 50
  • Мнения: 23
Извинете, че нахлувам така.  Embarassed
Аз съм юлска мама 2014 и си търся дружки от Дружба 1 (София) за разходки!
Ще се радвам ако има!

# 51
  • Мнения: 25
Има ли някой, който вече е подстригвал бебчето си?  Ние снощи с ММ нашия го офъкахме хихи стана коренно различно бебе. Имахме много коса и много дълга, е в последно време оредя та решихме, че е време, а и му влизаше в очичките.
Ние обедното хранене го заместихче вече и днес ще му давам оризова каша следобяд. Обаче тъй като ще е само 2,3 лъжички можете ли да ми кажете в каква пропорция да я направя, с АМ ще я правя. Няма смисъл да правя цяла доза от ... както го дават на кутията с 200 мл мляко. Май ще карам на око и ще гледам консистенцията.
И друго да питам, по колко време на ден отделяте за гимнастика и масажчета на съкровищата?

# 52
  • Мнения: 2 516
Инче, аз също от скоро давам оризова безмлечна, обаче с вода за сега. Вчера направих така 40мл. Вода + 1 мерителна лъжица от АМ каша. Постоява малко, водата трябва да е по-топличка, да набъбне. Сложих 2-3 лъжици плод и стана страхптно. Но не й дадох цялото, днес може би ще й го дам, много й хареса.
За гимнастиката- правя масаж и гимнастика за 10-15 мин. Вечер, ама тя не се спира, постоянно рита, шава, та си мисля, че сама си я прави достатъчно. Днес се обърна два пъти от корем по гръб, ама май още не се усеща. Айде ние ще излизаме, ураааа  Hug

# 53
  • Мнения: 25
Мерси, Елси, значи и аз така ще направя само че с мялко Simple Smile плод ще вкарам след някой друг ден.
Охххх как искам и ние да излезем, но вали от не помня вече кога, ужас.

# 54
  • Мнения: 2 516
Да и аз днес май ще сложа във водата една мерителна лъжица АМ, ще стане още по-вкусно  Peace. Само да кажа, че моята каша е на Тьопфер, не знам дали има значение...

# 55
  • Мнения: 2 343
Имам проблем! Ако още ни чечат и от ЛЛЛ и от тях приемам съвет.
От събота леко ми се поду кожата около палеца, в неделя, продължи, в понеделник ходих при ЛЛ и на превръзка, вчера не можах да се доредя до хирурга, много хора имаше. Днес болката стигна мишницата, и Т вдигам, а палецът е двоен с гной.
В 2 отивам на хирург, най-после да го цепнат и АБ няма да ми се размине, не знам какъв ще е, но какъвто и да е, дори да е съвместим, все пак се отделя в кърмата. Дайте съвет, да пробвам ли поне с малко АМ да не го тровя съвсем с кърмата. Аз не съм сигурна, че ще приеме от шише, досега не е пил. Какво мляко да взема, хич нямам опит с адаптираните.

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 12:32 от до-ре-Ми

# 56
  • София
  • Мнения: 1 511
емали,
Добре дошла!  Hug
до-ре-ми,
Много сьжалявам за това, което те е споходило! Аз през 1вия месец дохранвах с Аптамил. Принципно е най-доброто сре добрите АМ  Mr. Green , но от друга страна е най-доброто е това, което перфектно пасва на бебето. Желая скорошно оздравяване!

# 57
  • Мнения: 786
До-ре-ми кофти работа  Sad и аз отлагам ваденето на един зъб (има гнойна торбичка и не може да се спаси) , точно затова, че ще трябва АБ да взимам. За АМ и моя хубавец отскоро започнах да му додавам след кърмене, та взех Аптамил. В началото беше малко зор с шишето, но успявах да го излъжа.

# 58
  • Мнения: 161
до-ре-ми,, бързо оздравяване. Аз не съм кърмила дори и ден и от началото сме на АМ. В началото взехме Lactana, но имахме много колики от него и го сменихме с Bebelan.От него сме много доволни. Това мога да кажа от опит. Другите видове млека не сме ги ползвали.

# 59
  • Мнения: 2 343
Благодаря ви! Ще се опитам да го излъжа някак поне 1-2 хранения през деня. Захранването с картоф хич не върви, явно бебетата не го обичат.

Общи условия

Активация на акаунт