Нашата сватба през 2015 - тема 2

  • 44 719
  • 788
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 913
Дами, и аз се чудя какви забавления за предложа на гостите, но засега май не ми се ангажира с разни известни личности  Sad И бюджетът не го позволява, а от това, което пишете, ми настръхва косата  Grinning

Може ли да помоля за отзиви за ресторант Лебед, Панчарево? Някой правил ли е сватба там, имате ли впечатления?

# 766
  • Мнения: 274
Леле това  с известните личности е безумно. Според мен са твърде много пари за около 5 песни... Ужас.  ooooh!

Бубулеска, за Лебед съм чувала, че ако искате сватба в градината след 22:00 прибират колоните и ди джея вътре в някаква зала и танците стават само вътре. Чувало се музика, но танзите вътре. Някъде бях чела доооста негативно мнение за там, но не пречи да отидеш да видиш как е Simple Smile

# 767
  • София
  • Мнения: 913
* Miele* благодаря за информацията!

Вчера ходихме, на мен много ми допадна като обстановка, пък и аз обожавам вода и всичко свързано с нея, така че с най-голямо удоволствие ще направя церемонията в градината. Май се оказва, че навсякъде в София не може да има музика навън след 22:00 ч., което мен, честно казано, не ме притеснява много - ще ми е най-сигурно ако всичко е вътре с опция за хората да излизат навън - много ме притеснява какво ще е времето и се страхувам да рискувам да изнесем всичко навън.

От друга страна, майка ми била чувала негативни неща, и аз май също попаднах на негативното мнение на една булка, и сега съм много раздвоена... ситуацията с ресторантите започва сериозно да ме изнервя  newsm45

# 768
  • Мнения: 274
Бубулеска, аз лично не бих рискувала със сватба на открито. Особено като видях миналото лято как валя почти всеки ден, но всеки си решава Simple Smile Освен това нз дали бих рискувала да отида на място за което чувам само негативизми, но ти ще си прецениш. Ако искаш само изнесен ритуал има доста места в София ня които правят. Мога да ти предложа моя хотел ( Акорд ) там има много хубава градина, за тези които искат изнесен ритуал, а и офертата им е много хубава. На нас много ни хареса и го капарирахме още миналата година Grinning

# 769
  • София
  • Мнения: 913
Бубулеска, аз лично не бих рискувала със сватба на открито. Особено като видях миналото лято как валя почти всеки ден, но всеки си решава Simple Smile Освен това нз дали бих рискувала да отида на място за което чувам само негативизми, но ти ще си прецениш. Ако искаш само изнесен ритуал има доста места в София ня които правят. Мога да ти предложа моя хотел ( Акорд ) там има много хубава градина, за тези които искат изнесен ритуал, а и офертата им е много хубава. На нас много ни хареса и го капарирахме още миналата година Grinning

Ооо, много ме заинтригува! А техния ресторант ли ще ползвате, или само ще направите изнесения ретуал там? Веднага ще им хвърля око и ще изпратя запитване!  newsm51

Да, и аз предпочитам да съм на сигурно вътре Simple Smile Поне едно притеснение по-малко.

# 770
  • Мнения: 274
Ние няма да имаме изнесен ритуал. Много ми се искаше, но в София всичко е бутафорно и няма смисъл. Да техния ресторант ще ползваме. Вътре много ми хареса, Жоро наистина си разбира от работата и е много готин и винаги готов да помогне. Ще мога да дам повече отзиви чак след сватбата, но от комуникацията ни до сега съм очарована. Праща ми отговор в рамките на деня, даже доста често се случва да отговори и почти веднага. Дано ти хареса и дано е свободен  bouquet

# 771
  • Мнения: 18 588
Да, и аз предпочитам да съм на сигурно вътре Smile Поне едно притеснение по-малко.

Абсолютно съм съгласна!
Аз толкова исках изнесен ритуал, но като размислих малко и мирясах  Grinning
Знаете ли танцови школи в София, където да вземем няколко часа да ни научат на валс-милото още не знае, че ще танцува валс и тепърва ще видим как ще го навия за това нещо, 100% ще каже, че е излишно и глупаво Sad
но аз много искам да танцуваме валс и така да изненадаме гостите, като идея ми се струва, че ще е много хубаво

# 772
  • Мнения: 643
Да, и аз предпочитам да съм на сигурно вътре Smile Поне едно притеснение по-малко.

Абсолютно съм съгласна!
Аз толкова исках изнесен ритуал, но като размислих малко и мирясах  Grinning
Знаете ли танцови школи в София, където да вземем няколко часа да ни научат на валс-милото още не знае, че ще танцува валс и тепърва ще видим как ще го навия за това нещо, 100% ще каже, че е излишно и глупаво Sad
но аз много искам да танцуваме валс и така да изненадаме гостите, като идея ми се струва, че ще е много хубаво

Как реши точно валс  newsm78 Като човек който има и хореографско образование и дълги години стаж с областта , мога да ти кажа , че с няколко урока няма как да стане , особено за валс . Това е много сложен танц , макар че изглежда ефирно и лесно , повярвай за да не изглеждате нелепо трябва доста да потренирате . За този танц освен добър музикален слух има една много сложна постановка на тялото  на краката и определено по-сложната задача е на мъжът .

# 773
  • Мнения: 18 588
Защото много ми харесва.Освен това е много подходящ за сватби. А и искам нещо по-специално от банални блус и клатушкане наляво-надясно. Изглежда лесен, но съм сигурна, че не е. Аз съм и доста вързана в краката  Mr. Green
Хубаво, че попаднах на теб да ми разясниш нещата.Аз не искам чак толкова сложна хореография, все пак не се занимавам с танци.
Поне основните стъпки искам да науча, не искам някаква цялостна и сложна хореография.

# 774
  • Мнения: 643
Защото много ми харесва.Освен това е много подходящ за сватби. А и искам нещо по-специално от банални блус и клатушкане наляво-надясно. Изглежда лесен, но съм сигурна, че не е. Аз съм и доста вързана в краката  Mr. Green
Хубаво, че попаднах на теб да ми разясниш нещата.Аз не искам чак толкова сложна хореография, все пак не се занимавам с танци.
Поне основните стъпки искам да науча, не искам някаква цялостна и сложна хореография.

Ами и основната стъпка е дооста сложна особено за хора които не са се занимавали . Самия танц изисква много голямо пространство , по-голямо от  стандартен ресторантски дансинг , харесва ми, но лично на мен ми е малко префарцунен особено за такъв тип събитие  Peace ама това си е мое мнение , ако сте в бална зала и сватбата е през 18 век щеше да си е точно на място  Wink

# 775
  • Мнения: 12
mariq91 Има доста чуждестранни сайтове - ако боравите с английски например:
http://wedding.theknot.com/wedding-colors.aspx
http://www.weddingpaperdivas.com/wedding-invitations.htm
http://www.afloral.com/Silk-Wedding-Flowers/Silk-Bridal-Bouquets - тук се продават, но може да се откраднат идейки
http://www.bridalguide.com/planning/wedding-reception/wedding-decoration-ideas още един полезен сайт
и така нататък Simple Smile

иначе - пишете в гугъл wedding ideas и оттам вече каквото конкретно търсите като детайл - покани, букет, рокля, украси и тн има в изобилие Simple Smile

# 776
  • Мнения: 10
Здрвейте и от мен! Малко късно се включвам в темата, но само преди 3 дни ми предложиха брак и...съм леко притеснена. Боже не знам от къде да я хвана. Искам да ви попитам, смятате ли, че ако се обърна към агенция, ще се получат нещата ?

# 777
  • Мнения: 18 588
Цитат
но лично на мен ми е малко префарцунен особено за такъв тип събитие  Peace ама това си е мое мнение , ако сте в бална зала и сватбата е през 18 век щеше да си е точно на място  Wink
8//
аз пък точно по тези неща си падам, тип малко префърцунени /от едно време/, иначе до известна степен сигурно си права  Simple Smile

# 778
  • Мнения: 2 477
Гледам, че масово всички сте в ритуалната към 15 часа. Не знам защо на нас тогава ни казват, че венчавките започват от 16 часа.
Аз също държа много на снимките, затова се притеснявам дали ще имаме достатъчно време.
Още не сме решили какви ще са поканите, но със сигурност знам, че не искаме да са папирус.

* Miele*, ще се радвам да видя текста, който сте избрали.

WesiWasilewa, А какво ще правят гостите ви 2 часа и половина, докато вие се снимате?

Бубулеса Бубълска, и ние имахме възможност за сватба на открито, но точно поради тази причина не искахме да рискуваме. Градината на ресторанта е много красива, но не знам дали си заслужаваше да рискуваме, защото ако завали трябваше да ни преместят вътре, а това хич не ми се видя удобно. .
Разглеждахме и един друг ресторант. Нямаше хубава градина, но беше на открито. Точно зад ресторанта имаше блок и веднага се сетих какво ще стане, ако решим да бъдем там. Никой няма да ни търпи.
В крайна сметка избрахме ресторант, в който ще да бъдем вътре, но притеснението ни относно времето не спира, защото все пак половината ден сме навън.

 BlackRose10, благодаря ти.

zvezdnashalqlq , добре дошла. И аз бях така, когато разбрах, че ще имаме сватба тази година. Това е нормално. Още ходя като луда и се чудя от къде да започна.
Стига да си намериш хубава агенция, защо да не ти се получат нещата?! Въпросът е да знаеш какво искаш и как го искаш. Също така се приготви и за не малка сума пари, които ще дадеш на тази агенция, но ако не са ти проблем, няма лошо.
За нас най-големият проблем беше ресторанта. Голямо обикаляне пада. Добре, че поне това уредихме. Трябва да запазиш ритуалната зала и църква, ако ще имате църковен брак.
След това фото, видео и Ди Джей. Според мен това са нещата, които са най-важни на първо време. След това е всичко останало.
Забравих да попитам, кога ще бъде сватбата?

# 779
  • Мнения: 18 588
Цитат
Здрвейте и от мен! Малко късно се включвам в темата, но само преди 3 дни ми предложиха брак и...съм леко притеснена. Боже не знам от къде да я хвана. Искам да ви попитам, смятате ли, че ако се обърна към агенция, ще се получат нещата ?

привет и честито!Добре дошла в темата  Simple Smile на първо време да ти кажа да не се притесняваш.
Относно агенцията-защо да не наемеш? Стига да са добри и да  ги харесаш, агенцията е в страхотна помощ според мен.
Аз днес имам среща с двама агенти-ще разказвам като се видим, ще изберем според асортимента, цветовете и цените, които ни  предлагат. Като говоря с тях ще ви разкажа после, надявам се да ви е полезно.
За мен най-трудното ще е да обясня точно какво искам. Grinning Ние си носим дори панделки в цвета, който искаме да им покажем  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт