Нашата сватба през 2015 - тема 2

  • 44 709
  • 788
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 274
Мария, ето това е текста на нашите покани Simple Smile

Колелото на Времето се върти и Вековете идват и си отиват, оставяйки спомени, които се превръщат в легенди. Легендите заглъхват в мит и дори митът отдавна е забравен, когато породилият го Век се върне отново. В един ден, през наричания от някои 21ви век, по мрачните улици на София се надигна вятър. Вятърът не беше началото. Няма начала, нито краища при въртенето на Колелото на Времето. Но беше някакво начало.
                                                      Ние,
                                             Надежда Симова
                                                        и
                                             Даниел Урумов,

                                   Ви каним на 27.06.2015г
                      да споделите първия ден от нашето общо начало.

Ще си кажем „ДА“  в 15:40ч. в ритуална зала „Красно село“.
Веселбата след това ще продължи в хотел „Акорд“ от 19:00ч.

Кумуват: Луиза Лазарова и Цветослав Крумов
Моля потвърдете вашето присъствие до 27.05.2015 на телефони...

Това е съвсем първоначалния вариант, всички грешки и запетайки сме ги оправили при пускането за печат Simple Smile

zvezdnashalqlq, честито за предложението  bouquet  Относно агенцията да ще ти свършат работа, но според мен ще ти вземат и доста пари. Не пречи обаче да потърсиш, да сравниш и да прецениш. Много  е важно да имаш някакъв примерен бюджет и ще видиш дали нещата се припокриват с троите очаквания. Успех с организацията Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 12:58 от * Miele*

# 781
  • Мнения: 10
Ще се женим на 25 април в хотел Марица. Скоро е и май май нямам време за нищо, така като ви слушам. Препоръчаха ми вече фотограф, цената ме устрои- 450 лв и 120 за сватбен албум или фото книга. Как ви се струва?

# 782
  • Мнения: 18 564
Ще се женим на 25 април в хотел Марица. Скоро е и май май нямам време за нищо, така като ви слушам. Препоръчаха ми вече фотограф, цената ме устрои- 450 лв и 120 за сватбен албум или фото книга. Как ви се струва?

на мен ми се струва доста добра цена, да не кажа нереална, при положение, че навсякъде искат най-малко 700 лева. Много ти е скоро сватбата, но грам не се притеснявай, сватби се правят и за 2 месеца ако сте добре организирани  Simple Smile Wink

# 783
  • Мнения: 10
Уж не се притеснявам, за щастие ми помага и сестра ми. Като цяло не искам нещо много натруфено, залагам на семпла украса, готина музика, хапване, пийване- парти да има.

А за фотографа и аз се замислих, даже съм чувала, че някои искат и 1200 лв. А снимките на този фотограф много ми харесаха. Мисля да го наемаме направо.

# 784
  • Мнения: 2 469
* Miele*, много интересна идея за текста. Харесва ми. Heart Eyes

# 785
  • Мнения: 659
Честито за предложението, имаш време, така дори ще си по-стегната в организацията и няма да имаш време да се притесняваш за дребните неща, които никой на самата сватба не забелязва. Нещата до тук ти се получават лесно според това което пишеш, дано всичко ти върви така, забавлявай се с организацията и не задълбавай много, ще имаш време за всичко и една прекрасна сватба.

# 786
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, и добре дошли на всички нови бъдещи булки! Simple Smile И аз да се отчета, вече си имаме и DJ.. много съм щастлива, че се спряхме на някой, че ни беше доста трудно. Има и някаква бегла възможност все пак да ни разрешат да изнесем книгата ( много се надяваме кмета на Сливен да е в добро настроение, когато стигнем до него)..

Включвам се и аз с няколко сайта за вдъхновение. Лично аз съм черпила главно идеи от : pinterest.com  и от http://www.stylemepretty.com/.. И аз си падам по тези романтични, нежни сватби, които се предлагат в тези сайтове Simple Smile Естествено те са свързани и с доста средства, но според мен ако човек отдели малко време, може да се направи нещо подобно и с по-реалистични суми Simple Smile

# 787
  • Мнения: 14 343
Момичета, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=823223.new#new

# 788
  • Мнения: 10
Честито за предложението, имаш време, така дори ще си по-стегната в организацията и няма да имаш време да се притесняваш за дребните неща, които никой на самата сватба не забелязва. Нещата до тук ти се получават лесно според това което пишеш, дано всичко ти върви така, забавлявай се с организацията и не задълбавай много, ще имаш време за всичко и една прекрасна сватба.

Много благодаря.

Утре имам среща с фотографа и с диджей, който ми предложиха- много усмихнати хора ми се сториха. Като се договорим, ще пиша как е минало и ако можете и вие мнение за тях да ми дадете ще бъда много благодарна, поне да знам предварително нещичко за тях.

Фотографа еhttp://www.yavashev-photography.com , с диджея е Милко- имало го по рекламни на автобуси в Пловдив. Много ще се радвам да ми дадете мнението си защото аз буквално си мисля, че нещата стават лесно и дори не знам къде може да има спънки.

Общи условия

Активация на акаунт