Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 435
  • 178
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 551
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green

Ти ме уби!  Laughing Laughing Laughing

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Вероятно боксова круша - подхвърлих му идеята и скочи до небето от радост ....

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 643
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green
Ти ме уби!  Laughing Laughing Laughing
Реших!
За имения му ден - пижама.
За Коледа - нищо-то.
 Mr. Green

# 63
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Хубав мъжки чадър.
Някаква по-така запалка (ако е пушач).


Идеята за запалката не е лоша, чадър, не би носил, той е над нещата  Joy

Мисля и също някакъв хубав, пухкв, топъл мек пуловер  newsm78

# 64
  • Мнения: 410
Ние всяка год. си подаряваме неща според нуждите ни - та тази Коледа ще подаря на ММ голяма хавлиена кърпа за баня и някакъв парфюм до 10-15 лв. Той има януари рож. ден, февруари имен ден, а март годишнина от сватбата  Laughing, затова гледам коледата да мине по-тънко Embarassed

# 65
  • Мнения: 2 141
Аз писах вече какво съм му взела за тази Коледа, но мога да ви кажа и за миналата какво му взех:
Е, не ми позволява да прикача линковете, защо така не знам, но... бутилка за уиски, метална луксозна запалка и табакера в същия цвят като запалката - и табакерата и запалката бяха в луксозни кутии и не бяха кой знае колко скъпи - бутилката мисля, че беше 68лв, запалката 19лв, а табакерата 42лв, но това по спомен Whistling

Сега споменавате и именни дни, а моят мъж е именник на 27.12 - Станимир /от няколко години разбрахме, че и той има празник/, та ще следя с интерес останалите предложения Peace
Страхотна тема, поздравления! smile3525

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 14:41 от mammaKyti

# 66
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Ние няма да  си подаряваме подаръци.Ще отидем някъде да си починем между Коледа и Нова година и ще караме Нова година на ресторант с приятели(там куверта ни е по 100 лв. на човек), та не виждам смисъл да си подаряваме неща , които я ползваме, я не.Важни са преживяванията и спомените, които ще ни останат след това.

# 67
  • Мнения: 242
Шах и табла - ръчна изработка от истинско дърво Simple Smile

страхотен подарък!!!!
Аз съм голям фен на играта на табла. Лично имам много красива ръчна изработка турска табла и много си я пазя и ценя. Особено сега пък съм виждала страхотни предложения в магазини в София, но вече си имам една , а пък и не са малко пари...
И аз искам да подаря шах. Иска ми се да е специална изработка, но не зная къде да търся. Това, което се предлага масово, не ми харесва. Моля, дайте идея за някакъв магазин.
Ако

# 68
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 855
В магазините за по-луксозни подаръци съм виждала интересен шах и табла, а и други идейни неща. Последно мернах такъв на пазара Красно село, не виждам от къде си обаче.

# 69
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Аз на моя мъж за Коледа мислих да му взема пижама, но той ме разконсперира. Аз искам да е изненада и затова се преориентирах към куфарче с инструменти и книга, може и една блузка да намаже. Нашите ще  му подарят пижама.

Лошото е, че януари месец има и имен ден и рожден ден, там обикновено получава един подарък за двата празника, въпроса е какъв да е? Може да му взема някакви хубави пури и парфюм, не съм го измисллила още.

# 70
  • Мнения: 78
Аз на ММ ще му взема машинка за подстригване.
Даже днес му я поръчах Simple Smile
http://www.remington.bg/mashinki-za-podstrigvane/mashinka-za-pod … darak-trimer.html

# 71
  • Мнения: X
Готварска книга (по традиция) и тениска шита от мен. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 46 610
Мисля си да му подаря електрическа самобръсначка, но още не съм го решила окончателно. Той е военен и трябва да се бръсне всеки ден и такъв подарък би имал смисъл само ако наистина пести време и ако бръсне гладко, а в нета чета противоречиви мнения за гладкостта... Ако някой има опит и може да даде препоръки, ще съм благодарна  bouquet...

Моят мъж има такава. Много е доволен, гладко бръсне.

# 73
  • Мнения: 1 297
Шах и табла - ръчна изработка от истинско дърво Simple Smile

страхотен подарък!!!!
Аз съм голям фен на играта на табла. Лично имам много красива ръчна изработка турска табла и много си я пазя и ценя. Особено сега пък съм виждала страхотни предложения в магазини в София, но вече си имам една , а пък и не са малко пари...
И аз искам да подаря шах. Иска ми се да е специална изработка, но не зная къде да търся. Това, което се предлага масово, не ми харесва. Моля, дайте идея за някакъв магазин.
Ако
Не знам как се качва линк, но напишете : сувенири от Орешак и ще видите това, което търсите.

# 74
  • Мнения: 8 985
Включвам се и аз, че двоен подарък ми трябва - освен Коледа, в петък имаме и годишнина от сватбата.  newsm78

След дълго мислене май се спрях на портфейл за петъка. Сега остана и да харесам.

Ама за Коледа продължавам да ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт