Бъдете здрави и щастливи,мами и дечица мили!-06.03.-12.03.

  • 7 203
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
tigonew, ама тука болка няма! Просто майчето се е похвалило с бебчето си, което наистина е страшно сладко. А за тортата от самото начало темата се изроди. Не мисля, че тийн може да е толкова наясно с тези неща, освен ако няма сестра или близка с подобни проблеми. Аз приемам историята за 99% вярна. Не забелязах кой знае каква неграмотност, освен че единия постинг изглежда е писан с фонетиката и липсва ъ. За останалите грешки като пропуск на запетаи, и аз ги допущам, клавиатурата не ми изписва всички букви и т.н., но си проверявам написаното. Маминка е качила и снимките от телефона, съвсем истински си изглеждат.

# 136
  • София
  • Мнения: 4 412
ljuboznatelna, мен пък не ме напуска съмнението. Последно разбирам, че това е татко Дроб, което донякъде обяснява защо написаното хич не ми прилича на писано от майка. Но не ме напуска съмнението, че трябва да провери полиция, дали на някой не е хакнат компютъра. Това, че е изпратил снимки и е-майл не ми е достатъчно.
Много ме съмнява, че обикновено по времето на постингите на дробчо са тези и на zdrmail. Съмнително ми се вижда, детото ти е с ретинопатия 5-степен, да са му правили операция в Москва, т.е предполага няколко месеца борене с болестта и ти да знаеш само написаното за ретината в учебника по биология. Това, което е написано в темата дори не е за ретинопатията. Проблема е сериозен, може и потребителите да се променят...
Е, за това са важни форумските срещи, да видиш да пипнеш Wink
Хайде спорна нова седмица!  bouquet

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 08:41 от tigonew

# 137
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не знам какво да кажа за тази история- дали е истинска или не- Любознателна е казала каквото и аз исках да кажа- наистина има много простовати хора, ама много- независимо дали имат компютър и нет. Някои който влиза за първи път във форум изглежда и се държи наистина неадекватно. Вероятно привлича внимание или нещо такова. Аз лично гледам да не отдавам голямо значиние на тази история. Всичко което ми изглежза съмнително го игнорирам и дори не влизам да чета( освен, ако не е във моя форум де).

# 138
  • Мнения: 462
Креми не пишеш как са твоите слънчица! Въобще си една мноого потайна мама Wink само за теб си държиш инфото как са двете слънчица! Пиши ни за тях! Ти си една от най-старите съфорумки и аз помня, че си на много тежък работен ден, но ни пиши за тях!
Веднага да взема да я поправя тая грешка а Simple Smile
Добре са малчуганите. Дребосъчко беснее по цял ден и прз седмицата е при баба си и дядо си... да са живи и здрави, че им дойде акъла да помагат, че иначе не се виждам с двамата...а бати е добре...с бавни темпове върви напред. Ох, ако имаше как тия бавни темпове да ги позабързам малко че вече сили не останаха...а аз съм нетърпелива натура...ама мен кой ли ме пита Wink
 и като нямам друг избор...какво друго ми остава освен да се шегувам сама със себе си...само така избягвам лошите моменти Simple Smile
Но, момичета, да не го казвам с много силен глас, да не чуе оня червения с рогата Simple Smile
но за сега не се оплаквам...нали се развива, а то при тях това е най-важното...да не спират Simple Smile
Целувам ви всички

# 139
  • Мнения: 462
Мамита...много се чудех и маех дали да си задам въпроса...ама да взема да си го задам...да ми олекне на сърцето Wink
Видяхте че вече и моето инфо е шаренко Wink то добре ама нямате си и най-малка представа колко усилия ми костваше това да стане факт  Joy но ми се ще да си кача една снимка и на двамата малчовци да ми ги видите какви са ангелчета Simple Smile то добре...но нещо нали съм много на Вие с тия неща не се справих Sad
та имам следното питане...може ли някой да ми каже къде да си я кача снимката...някакъв сайт или нещо от сорта и след това да си адна адреса...вече знам къде за да ми излезе снимката под името Simple Smile
Предварително ви благодаря Simple Smile

# 140
  • Враца
  • Мнения: 871
Аз имам два адреса  http://www.snimka.bg/  и  httr: //www.bgphoto.net/ надявам се ще ти свършат работа. Успех!    bouquet

# 141
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Креми, виж във форум ..::. Правила, условия и указания .::..
Там има подробни описания къде и как да качиш снимки и позволените размери.

# 142
  • Мнения: 462
Благодаря ви за съветите...то хубаво като идея, yosarian, ама пусто като съм мързел и гледам да мина по по-лесния начин ха ха ха ок сега ще се постарая да се представя пак в нова светлина и да превзема света Wink

# 143
  • Мнения: 462
Няма да е днес промяната ми..сега пък ми е много голяма снимката...ще трябва първо да я смали малко моята приятелка, която разбира от тия неща и тогава... Confused

# 144
  • Мнения: 462
Момичета, безкрайно благодаря Simple Smile
С ваша помощ и не пак без помощта на колегата, който се справи с размера на снимката, моите малчугани вече греят на профила ми Simple Smile
Прегръщам ви!

Общи условия

Активация на акаунт