БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 979
  • 1 024
  •   2
Отговори
# 780
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Абе, Петя колкото и да циври, не може да изтрие с един замах всичките идиотщини и издънки,които направи.

Разбира се. Още повече, че циври напълно изкуствено, и все гледа да захапе някого.

# 781
  • София
  • Мнения: 15 914
Абе, Петя колкото и да циври, не може да изтрие с един замах всичките идиотщини и издънки,които направи.

Разбира се. Още повече, че циври напълно изкуствено, и все гледа да захапе някого.
Как за нищо не призна,че има вина?Всички други са виновни, само тя не!Значи кога яде готвеното от другите и беше добре, кога си седя на чистичко, си и беше добре.Когато трябваше тя го направи е великата саможертва.

# 782
  • Мнения: 222
Призна,че е виновна,призна.И се извини на колегите си за коментарите относно личния им живот.

# 783
  • София
  • Мнения: 15 914
Призна,че е виновна,призна.И се извини на колегите си за коментарите относно личния им живот.
На колегите си.А на тези,които изтормози вътре?

# 784
  • Мнения: 222
Призна,че е виновна,призна.И се извини на колегите си за коментарите относно личния им живот.
На колегите си.А на тези,които изтормози вътре?

Е,много искаме сега Laughing Тук и на малкото сме доволни,лек полъх на съпричастност Wink

# 785
  • Мнения: 2 089
За мен Петя е много сложен образ #Crazy Ама честно newsm78 Тъкмо съм убедена,че е пълно хахо,и тя изстреля нещо много точно казано и съвсем на място Shocked После съм потресена от някоя нейна изцепка и оставам с впечатлението,че просто е злобничка,и тя вземе че започне да се държи като инфантилче Thinking Изобщо,хич не е за подценяване Crazy

Да, ако изобщо нещо си спомням след време за този сезон, това ще е само Петя Grinning Изключително свежо попадение, само нейното участие ме кара да не съжалявам, че съм си губила времето цял месец, тя компенсира всички усилия на бездарния екип да съсипе шоуто. Никога не ми е била любима певица, но я чух как пее коледната песен и много ми хареса. Искрено и желая да продължава да пее и наистина да печели нови фенове!

# 786
  • Мнения: 222
Mesmunda   Напълно съгласна  Peace

# 787
  • Мнения: 222
 Откраднах едно коментарче от ФБ Laughing
"'"Едната си е показвала циците - реве, на другата татуировката й е на хинди - реве, третата изневерявала на жена си, без да се знае с мъж или със жена - реве... Те какво са очаквали? Че като влизат цяла приятелска група, ще могат да потиснат останалите дотолкова, че да заглушат всяка неудобна дума на "чуждия".'  Mr. Green

# 788
  • Мнения: X
Петя, тук- таме за някои неща беше права. Едното е, че в Къщата наистина половината са си приятели и е по-лесно да се съюзят. Обаче и да не бяха приятели, тя пак щеше да е на мерника, защото притегателна сила за скандали.

Относно Албена, на мен изключително лошо впечатление ми прави, че в момента тя злобее срещу Месечков. Вчера попаднах на статия, я която се пишеше, че школата му замирала, защото родителите отписвали децата си от нея, заради някакви негови снимки. Албена беше избесняла във ФБ с такова злорадство, че направо ми се погнуси, колко зла може да бъде тази жена. Има ли значение дали е гей Наско или не? Не разбирам защо за някои хора това е важно на всяка цена?

# 789
  • Мнения: 6 582
Може ли да ми обясните, че не вдянах - Калина защо се разциври за тези татуировки, кое я обиди  newsm78

# 790
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 266
може ли някой да ми обясни защо Калина се разрева за татуировката на хинди? нещо вчера го изпуснах. Благодаря!   bouquet
Редакция: писали сме едновременно

# 791
  • София
  • Мнения: 15 914
Петя, тук- таме за някои неща беше права. Едното е, че в Къщата наистина половината са си приятели и е по-лесно да се съюзят. Обаче и да не бяха приятели, тя пак щеше да е на мерника, защото притегателна сила за скандали.

Относно Албена, на мен изключително лошо впечатление ми прави, че в момента тя злобее срещу Месечков. Вчера попаднах на статия, я която се пишеше, че школата му замирала, защото родителите отписвали децата си от нея, заради някакви негови снимки. Албена беше избесняла във ФБ с такова злорадство, че направо ми се погнуси, колко зла може да бъде тази жена. Има ли значение дали е гей Наско или не? Не разбирам защо за някои хора това е важно на всяка цена?
Относно Албена и аз го споделих това с въпрос: Как може да се радва някой, само защото е съсипал кариерата на друг.А другите да и поддакват и да я поздравят за това. newsm78

# 792
  • Мнения: X
Скрит текст:
Петя, тук- таме за някои неща беше права. Едното е, че в Къщата наистина половината са си приятели и е по-лесно да се съюзят. Обаче и да не бяха приятели, тя пак щеше да е на мерника, защото притегателна сила за скандали.

Относно Албена, на мен изключително лошо впечатление ми прави, че в момента тя злобее срещу Месечков. Вчера попаднах на статия, я която се пишеше, че школата му замирала, защото родителите отписвали децата си от нея, заради някакви негови снимки. Албена беше избесняла във ФБ с такова злорадство, че направо ми се погнуси, колко зла може да бъде тази жена. Има ли значение дали е гей Наско или не? Не разбирам защо за някои хора това е важно на всяка цена?
Относно Албена и аз го споделих това с въпрос: Как може да се радва някой, само защото е съсипал кариерата на друг.А другите да и поддакват и да я поздравят за това. newsm78
[/spoiler]

А иначе му се пишеше приятелка  ooooh!
Тази жена наистина е лош човек, без значение колко добри анализи прави  Stop

Сега е окрилена от всенародната любоФФ, обаче скоро и тя ще си намери майстора. Няма д аможе да си изиграе правилно картите, Албена и ще си остане треторазрядна водеща на безисвестно жълто предаване в местна кабеларка, а скоро и там може да не е. Тръгва мн с рогата напред и злобата.

# 793
  • Мнения: 7 849
Чест й прави, че извини на колегите си, обаче изобщо, изобщо не ме трогна. Ако бях измежду обидените няма да приема извинението! Всичко беше един голям театър, и а както тя постоянно повтаря съвсем, съвсем далеч далеч от Большой театр, който също обижда, сравнявайки ВБ с него. Нямам идея защо грам не мога да й повярвам на тази жена? От всичко казано май е истина само едно - че е случила на мъж, свекърва и... дете.

Даже и за роля се нагласи. Не мога да търпя такива хора, не понасям.  

Започнах и аз да се замислям за китайчето дали  не е със слушалка в ухото, толкова ми е изкуствен! По всичко си личи, че го гласят за победител и аз отказвам да гледам финала на това шоу. Защо точно неговият имидж трябва да мият? Кой е той?

Ще се пренасоча към Камбоджа...

# 794
  • Мнения: 222
Може ли да ми обясните, че не вдянах - Калина защо се разциври за тези татуировки, кое я обиди  newsm78

Тодор се ядоса,че Калина се намеси в спора му с Катето.И и каза нещо от сорта на "На каква се правиш тук,нали знаеш,че знам много неща.Нали уж си завършила журналистка,знаем ква журналистка си с тези татуировки на гърба" После нещо започна да говори и за някаква татуировка на хинди,нещо се разсеях и не разбрах дали е скрита или не.Но определено Калина се изплаши,че Тодор ще каже още нещо и се разплака.

Общи условия

Активация на акаунт