БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 941
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 15 914
Не вярвам,че е Емил, във фейсбука има много хора на негова страна.

# 856
  • Мнения: 5 710
Емил излиза, Тодор остава.

# 857
  • София
  • Мнения: 5 749
Калина: "Поздрави на Гери". Коя Гери? Тази от Къртицата ли? Те гаджета ли са? newsm78

# 858
  • Мнения: 16 454
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)

# 859
  • София
  • Мнения: 15 914
Емил излиза, Тодор остава.
Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

# 860
  • Мнения: 822
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията и пиянството на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.

# 861
  • Мнения: 9 855
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Гаджето му, ама е друга Гери, не от Къртицата. Така разбрах. 😄

# 862
  • София
  • Мнения: 7 904
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.
То понеже Емил не е гранде простак и без да е пиян, хайде стига.

# 863
  • Мнения: 1 432
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Откога пък фейсбук стана единственият показател за общественото мнение newsm78

# 864
  • София
  • Мнения: 5 749
Мерси! Пропуснала съм това с Гери-тата.

# 865
  • Мнения: 222
Монтанския галфон какво се прави на мъж? newsm78  че това, което той приказваше на Пламена не беше ли също толкова цинично? При това той беше трезвен, а в Тодор има един шамар живот - какво му скача  да го бие ... егати загубеняка прост

а така... получи си го  Mr. Green

Да,точно Peace Той какви отвратителни неща изговори,Тодор му е проблем,че обиждал newsm78

Между другото,Тодор наистина се сърди на Катето.Приема че тя е застанала срещу него.

# 866
  • Мнения: 822
Цитат
То понеже Емил не е гранде простак и без да е пиян, хайде стига.

Е не е чак такъв простак какъвто го изкарвате. Пич е и е с изострено чувство за справедливост. Не видях, защо да бъде смятан, за чак такъв простак. Никого не е засегнал или нагрубил, така, че да са му сърдити както на Тошко и да се налага като мухъл да се извинява на всички на сутринта.

# 867
  • Мнения: 3 154
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията и пиянството на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.

Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?

# 868
  • Мнения: 822
Цитат
Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?

Е каква му е простотията ? Хайде нещо ъм ?

# 869
  • София
  • Мнения: 7 904
Е не е чак такъв простак какъвто го изкарвате. Пич е и е с изострено чувство за справедливост. Не видях, защо да бъде смятан, за чак такъв простак. Никого не е засегнал или нагрубил, така, че да са му сърдити както на Тошко и да се налага като мухъл да се извинява на всички на сутринта.
Кой го изкарва  Shocked
Гледала съм шоуто, видяла съм му простотиите, речника към жените Stop

Общи условия

Активация на акаунт