БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 955
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 7 904
Ето го Емил  hahaha

# 886
  • Мнения: 1 212
Защо го наливаха два дни с алкохол, след като го знаят какъв е?


Защото драгия зрител обича да гледа пиянски изцепки  Sick

# 887
  • София
  • Мнения: 7 904
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.

# 888
  • Мнения: 3 154

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green

Ще се съглася. Peace На финала само той може да каже, че е бил "себе си" - простете баналната реплика. Това негово "себе си" никак не е приятно за гледане, ама поне е истинското му лице,  което поне на мен не ми е чак толкова противно, а ми навява някаква смътна тъга и безнадежност.
Далече съм от идеята да лобирам в негова подкрепа, но вся осталная сволоч е още по-неприятна за гледане и за изтърпяване, защото се представя за нещо различно от същността си, а той поне не бяга от това и не лъже, че е нещо по-добро.

# 889
  • София
  • Мнения: 5 499
Тая Златка много на сериозно се е взела. hahaha

А Патрашкова защо е сложила реплика на обици на Кейт с това милитари сако? newsm78

# 890
  • Мнения: 1 869
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.
Голямо плюене по единственият  който не се изложи този сезон, явно за да си "достоен" за победител трябва да те запомнят задължително с някоя простотия. ooooh!

# 891
  • Мнения: 6 582
Май има линч тази вечер срещу Ицето  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.

# 892
  • София
  • Мнения: 7 904
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.
Голямо плюене по единственият  който не се изложи този сезон, явно за да си "достоен" за победител трябва да те запомнят задължително с някоя простотия. ooooh!
Е как, той не е като тях.  Тоест не пие, не бие, не псува, не е шашав, не спи с тоя и ония и всичко това да е обществено достояние.
Направо ще ме амбицират да пусна смс  Sick Е почти де. Peace

# 893
  • Sofia
  • Мнения: 30 623
  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.
повече е  Naughty

# 894
  • Варна
  • Мнения: 12 904
  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.
повече е  Naughty


Много повече е ooooh!

# 895
  • Мнения: 2 089
На Злата трябва да и издадат ограничителна заповед, да стои поне на двеста метра от тв камера, защото е обида за тв зрители. Дали и минава през ум, че Калина е тазгодишната Златка - с вчесване, пудрене и други козметични процедури Tired
По мое мнение, тя е много по-проста от Монтанския пустиняк Sick

# 896
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green

Казах го с ирония, много бързо забравихте предишния победител  Laughing За останалото съм съгласна.

Оох, и този див свин Чернев!  ooooh!

# 897
  • София
  • Мнения: 7 904
Златка, ама много си е повярвала. Сочи с пръст, прекъсва. Простотия до шия, дано се намери някой да и затвори устата на тая простакеса с "втория шанс" и да не я показват повече в ефир.

# 898
  • София
  • Мнения: 5 499
На Злата трябва да и издадат ограничителна заповед, да стои поне на двеста метра от тв камера, защото е обида за тв зрители. Дали и минава през ум, че Калина е тазгодишната Златка - с вчесване, пудрене и други козметични процедури Tired
По мое мнение, тя е много по-проста от Монтанския пустиняк Sick

 Joy Златка си мисли, че като е сложила очила и много се е поинтелигенчила. Ох, леле мамо... Joy

# 899
  • София
  • Мнения: 5 915
Направо се чудя на себе си... ooooh!
Как не съм забелязала досега, че Венета е чак толкова ухилено-креслива, ентусиазирана и пищяща във високите регистри... Този сезон, не ми се гледа "устата", заради тази постоянна превъзбуда /провокирана от вещества или не/... няма спирка, бе... Само Златка май успява да я надвика...   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт