Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 231
  • 936
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 11 571
Ти пък къде се слагаш?

# 511
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Дари, честит рожден ден!  bouquet

Не се натъжавай! Погледни по-философски на нещата. Махни с ръка и кажа "Майната му". 

И всъщност въобще не се знае колко хора са прочели вчера, а и да са тук днес и да се сетят вероятността  намалява. Ако беше казала днес, че имаш празник, щеше да имаш много пожелания, със сигурност. Peace

# 512
  • Мнения: 7 690

Ами почни да ни назоваваш поименно, че да знаем коя може да се слага и коя да си трае. ЧРД все пак, на патерици, ама много изпросено така.
На някои им е нужно да се дискънекнат малко от форума, че много сериозно взеха да го взимат.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Там където и ти. Що да си по-специална от мен и да трябва винаги да ти се обръща внимание?

# 514
  • Мнения: 4 892
Е кво стана са? Ти мене уважаваш ли ме  Laughing

Искам да кажа, че изпекох и ванилени кравайчета/рохлички.
Неземна съм просто, но съм гроги. Изморих се повече сутринта, ходих да търся пак на малкото обувки и ооооооооооооо, купих и чудни къси, черни ботушки  Heart Eyes най-накрая и пухкавелка ще е с готини обущета. Тя много се хареса, направи страхотна демонстрация в магазина, а после се фука и у нас. За Коледа са й, ама започва да ги носи от сега и без това не й разбира чак толкова главицата къдрава.
Иначе ви казах, че на дядо Коледа вика Кольо, а Снежко знаете ли как е - Петко  Mr. Green hahaha

До сега се пазарих в продавалника, нали станах търговец и аз, да си поразчистя това онова. Ама не ставам за търговец, много съм мекушава. Намалявам лесно  Tired гладна ши умръ ако на това разчитам.

Отивам да се къпя, че мириша на сладки и си лягам.

А, най-важното - днес получих чууууууден чужбински колет, от мило другарче  Heart Eyes Ама така е приятно. Нямам думи.
Аз съм приготвила, но за нищо на света няма да го пусна с пощата  Crossing Arms ще го предам или лично, или по някого.
За България съм подготвила едно колетче и го пускам в понеделник, към плевенско  Flutter с това приключвам дейностите по пощенските пратки.

# 515
  • Мнения: 11 571
Там където и ти. Що да си по-специална от мен и да трябва винаги да ти се обръща внимание?
Където са чушките, там съм и аз.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
В размисъл съм дали да отида кротко да спя или да отговарям.

# 517
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Отивай при чушките, Янтра!  Twisted Evil  Laughing


Дари, ти ся на мен що не ми обърна внимание? Едно "благодаря", поне... Laughing

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Имах днес РД, вчера даже бях писала.
Нали не съм вървежна, никой не ми обръща внимание като пиша моети си неща.

пУсни сега една виртуална почерпка и ще те уважим  Mr. Green Hug

Честито, да си здрава и усмихната   bouquet и не така остро с другарките  Naughty

П.С. Виж,че всеки си пише по "болната тема", събрали сме се да се забавляваме ,не да си пра'им скандали и да си ги мерим  Peaceвървежностите  Wink

# 519
  • Мнения: 4 892
А, друго важно - Толумба - отпусни се! Айде моля ти се! Това ти го казва човек, който дори и след 18 години не си е сменил първата работа  Mr. Green  Не знам ако ми се наложи.

И последно важно, изволите, намазах се с антиейджинг крем, днес ми връчиха един тестер  Crossing Arms  Утре ще съм като пеленаче. Натурален, с екстракт от вино. Аз викам да не бъркаме пиеньето с козметиката, ама.... намаЗах се, че ми е някак интересно, нали не ползвам таквиз помади.

Пардон - мистър Бийн и аз много го тача. Фантастичен е!

# 520
  • Мнения: 197
Забелязвам, че се изразявам все по-лошо и глупаво на български. Започнала съм да си слагам глаголите в края на изреченията. А и английски говоря така от известно време. Ужас.
Това е ужасно Embarassed правя същата грешка. С ММ на Английски и Унгарски, с роднините на български, на вън на немски, дано си вкарам главата в ред newsm78 #Crazy Praynig

# 521
  • Мнения: 5 940
Станах малко по-рано да ви прочета. Честито на всички, които скоро имаха имени и рождени дни Hug Да сте живи и здрави, другото се нарежда.
vanini, стискам палци всичко да продължава да е прекрасно и след девет месеца да ни се похвалиш пак.
Акаша, аз съм чувала, че в Ентерола има пробиотик. Нали се дава при разстройство и се предполага, че има пробиотици. Лекарят на една приятелка даже беше изписал като превантивно средство срещу летни вируси на морето, детето да пие по едно прахче на ден.
Вчера оставих малкото при баба /неговата прабаба/ и сега пак преговаря днес да не ходи на детска градина. Малко ми е рисково това оставяне - притеснявам се, че е много бърз, бабите са бавни, да не стане някоя беля. От друга страна той като че ли се съобразява с това и като е при тях не дивее толкова много. Но май ще го науча всяка сутрин да преговаря да не ходи на детска....
Нино, благодаря, че ни напомняш, че идва празник и трябва да е по-ведро всичко.
Аз няколко пъти си купувам крем против бръчки, мажа еднократно и после го зарязвам. Хич не съм свикнала да се цапотя с разни козметики.
Това с филията е ужасно. Горкото дете , деца, учители.
И аз присъствах на сценка, разиграна от една госпожица на десет -единайсет години. Преговаряше с учителката по английски  и с  майката или бабата /не си спомням точно/, , че трябва да й плащат и да й купуват нещо, за да посещава този ужас - уроците по чужд език. Но изглеждаше доста обиграна - тон, жестове, като кралица с претенции  Laughing

Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 07:03 от valerie

# 522
  • Мнения: 14 654
Тази есен за пръв път си купих крем за лице, ама то беше заради компанията, като се събереш с кокони, започваш и ти като тях. Не че ми е изтрябвал крем - не мога да понасям усещането точно след намазване, иде ми да хвана вдин пешкир и да изтрия всичко. Кожата ми не е нито суха, нито мазна, а си е тамън, особено ако има и екстракт от вино замесен в ситуацията.
Дари, с фасоните ли почваш от зори, я се дръж прилично! Аз лично не ти обръщам внимание и не те чета, откакто побърка момичетата със съобщението, че си се нагълтала с хапчета. Много интересно как очакваш след свинската си постъпка някой да иска да общува с теб. Ето, обърнах ти внимание.

# 523
  • София
  • Мнения: 18 679
Дари, не се вкисвай! Точно преди няколко дни това си говорихме в темата - че няма как да е диалог, кой прочел, кой не, всеки казва, каквото му е на главата...и така. Никой не те е пренебрегнал нарочно. Аз лично си признавам, че не съм прочела за рождения ти ден. А и да е пропуснал някой, много ме съмнява да е свързано с това кой от кога пише. Та пак - не се вкисвай Wink

Вижте ме кога съм станала, рано-рано. В тежка серия съм влязла, до Коледа душата ще ми излезне от работа...

Аз пък да споделя, че не крем, ами цяла маска против бръчки си купих hahaha Все по-убава ставам Flutter

# 524
  • Мнения: 14 654
Искам да кажа на Нино, че е невероятна с коледните си сладки и истории, ето сега май и на мен ще ми стане коледно заради нея   bouquet Днес трябва да ида на пазар за спортни стоки, дано не ме домързи след работа. Белинда, прочетох за родителската среща и ми стана много мъчно, защото Гошковците, които не уважават учителите си, не са малко, а тези мерки с изключването не решават истинския проблем. Моето дете след 4-ти клас го преместих в друго училище и сега няма Гошковци, няма побой между ученици, няма псувни и неуважение към учителя. Но ми е ясно, че няма как навсякъде да е така, наблюдавам едно голямо разделение на училищата - едните драпат да са елитни и всички се бутаме натам, а другите остават предимно за Гошковците. Какво ще излезе от тази работа, ще видим след години, но мене страх ме хваща като се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт