Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 2

  • 105 875
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 438
И аз догодина съм на 40! Подкрепям напълно за цигарите, имам пушачки колежки със сивкав тен на лицето и много повече бръчки, отколкото предполага възрастта им  Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 22 994
нямам бръчки и Кожата ми е в много добро състояние! Не ползвам от най-скъпата козметика за лице, защото когато съм го правила не съм била във възторг! Правя ежедневно почистване на лицето, ползвам и трици, които сама приготвям, маски за почистване и хубав крем за лице  около очите.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 270
А на моите колежки пушачки и мустаците им са се оцветили ,а  мизмата ,която лъха от тях ме кара инстиктивно да говоря с тях от разстояние

# 723
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
И освен това, пиене на хиалуронова киселина на капсули за болни стави, което пък оказа и супер ефект върху кожата Simple Smile
Благодаря за линка с кремчето.  bouquet
Ти коя точно хиалуронова киселина ползваш?

Eто тази http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Hyaluronic-Acid-50-mg-120-Veggie-Caps/8929  и много съм доволна  Peace
Не са ли слаби от 50 мг ?
Не разбирам и затова питам и моля за съвет.
Ами не, имат добър ефект. Аз пия и по 1 Вимово всеки ден, в тази комбинация при мен е добре.

# 724
  • Мнения: 28 975
Момичета, от две седмици ползвам пак маската на Филорга, няма видим резултат...и първит курс беше така......споделете при вас как се отрази? Няма повече да я купувам Crossing Arms

# 725
  • София
  • Мнения: 5 499
Момичета, от две седмици ползвам пак маската на Филорга, няма видим резултат...и първит курс беше така......споделете при вас как се отрази? Няма повече да я купувам Crossing Arms

Филорга се надценява.
Честно казано, от много скъпата козметика не виждам голяма полза. Истината е, че вътрешният ни мир се отразява на външния ни изглед. Simple Smile Здравословният начин на живот и редовният секс - също...

# 726
  • Мнения: 46 580
Момичета, от две седмици ползвам пак маската на Филорга, няма видим резултат...и първит курс беше така......споделете при вас как се отрази? Няма повече да я купувам Crossing Arms

Първата седмица сякаш забелязах резултат. Но пък моментът съвпадна с времето, в което слънцето отстъпи на по-мрачното време, а при мен е голям фактор, защото имам лунички и при такава промяна изчезват.
Затова не знам дали кожата ми се избистри от маската или от другото.
При следващите пъти сякаш ставаше по-мека, но такава става и след всяка друга маска или като си сложа малко кафе с гела за лице...

...
Честно казано, от много скъпата козметика не виждам голяма полза...

+1
Пробвах и крем, и околоочен на Филорга и не съм впечатлена.
А след лудо пробване на какви ли не околоочни, от които никой не ми пасна, минах на масло от шипка и се родих.

П.П. Още не съм за вашата тема, но съм близо, затова надничам  Hug

# 727
  • Мнения: 28 975
Редовният секс... Joy!
Имаше един лекар, гастроентеролог, все ме питаше как е секса като отида на преглед, явно влияе  и на гастрита Simple Smile
Явно Филоргата е прехвалена, околоочен ползвам на Галеник,синия, единствено той не ми люти....сега купих околоочен юсерин хиалурон филър, но не съм го почнала.... Simple Smile

# 728
  • Мнения: 4 740
И аз ползвам в момента на Галеник синия околоочен... Харесва ми, не пари и не ми сълзят очите, за ефект не мога да кажа все още... Преди това бях с един на Shiseido, не виждам някаква разлика в тях, само консистенцията и цвета са различни.... Въпреки кремовете обаче, при смях ми се появяват ситни линийки под очите, няма спасение... А тези кремове са много слаби да се борят с това... Laughing
За секса и аз мисля, че е важен, не за друго ами поддържа форма (говоря за редовния секс) и освен това те кара да се чувстваш по-млада, желана и повдига самочувствието... Което за жени след 40+ не е малко... Самочувствието понякога е първото което започва да страда при тази възраст.... Confused

# 729
  • Мнения: 46 580
Не е само психологически ефектът Simple Smile

"Самият полов акт подобрява кръвообращението, което доставя повече кислород до кожата и елеминира натрупани в нея токсини по-бързо и стимулира синтеза на колаген. Тези влияния придават на кожата по-свеж и стегнат вид, понижават образуването на бръчки."
http://www.puls.bg/health/sex/news_14490.html

# 730
  • Мнения: 28 975
Бре ще трябва по усърдно да се възползваме от тази терапия.... hahaha
Иначе самочувствието не ми е паднало....напротив....сега много добре знам какво искам и как да го постигна.... hahaha
Снощи след Филоргата намазах обилно арганово масло....кожата буквално го изпи....явно е попресушена, а моятя като цяло е мазничка? newsm78

# 731
  • Варна
  • Мнения: 10 622
Аз бях много доволна от маската на Филорга.
Имам много суха кожа.

Обаче забелязах, че имаше много голямо значение в качеството на маската
след като минаха 6-7 месеца след отварянето й.
На опаковката пише да се използва до 6 месеца след отварянето.

Обаче, аз колкото и на дебел слой да мажех, включително шията,
маската я доизразходвах едва след близо две години.

Колкото повече време минаваше след шестия месец,
толкова повече не виждах ефект
и накрая вече никакъв го нямаше.

# 732
  • Мнения: 28 975
Две години Shocked
Тя кутийката е супет малка...едва ми стига за терапията от два месеца....мажа с четка за маски и свършва моменталически Simple Smile

# 733
  • Варна
  • Мнения: 10 622
Мажа с пръст и да, отива със сигурност година и половина при мен  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 46 580
Мажа с пръст и да, отива със сигурност година и половина при мен  Simple Smile

И аз с пръст, и ми върви бавно.
Съжалявам, че купих кутията. Продават мостри, 1 стига за 1 мазане. Така се избягва и този намаляващ ефект от отворената дълго време кутия. Но късно ги видях.

Общи условия

Активация на акаунт