Звездни компромати -225 част

  • 58 414
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 453
Я, друга песен сте запели за кандидат миските. Laughing Ей в това е професионализмът на хората, които се занимават с този бизнес. Да видят в кофти стойката и непрофесионалния грим, и неподходящата прическа потенциал, който професионални гримьори, фризьори и стилисти да превърнат в шедьовър. Ще отпаднат тези, които не стават. Но селекцията тази година като цяло е добра.

Много точно казано Peace

# 706
  • Мнения: 6 417
Тоца и Сашко имат нова фотосесия във Фейсбук- този път позират на кънки пред Червения площад. Пиша от телефона и не знам как да метна някоя снимка тук.

# 707
  • Мнения: 17 546
Мани, по-добре недей... Mr. Green Не мога да понеса толкоз аристократизъм и красУтЪ. Laughing

# 708
  • Мнения: 6 417
 Joy Ей, завистлива жена!

# 709
  • Мнения: 1 888
Тези от "Мис България" на секундата да си уволнят и фотографа, и гримьора, и фризьора!  Naughty

Не видях дали вече не е постната тази страхотна снимка на Гришата! Heart Eyes

# 710
# 711
  • Мнения: 2 487
Лепенката на крака на Кимката е в пъти по-красива от сандалите.. Блякс, и това е мода..........

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Така, така, вие хубаво нападнахте фейсбук профила на тази мила жена Ирина, а да питам сега защо го няма вече? Rolling Eyes Crossing Arms

# 713
  • Мнения: 2 487
Вдигнаха й се въшките, като прочете тук че я следим в профила й... Crossing Arms Whistling

# 714
  • Мнения: 4 740
Ехх, Бижу. Аз тъкмо ви я нося Тоца  Mr. Green

Антония Петрова Бередин

С любимия ми съпруг караме кънки на Червения площад! Той е много по-добър от мен, тъй като е бивш хокеист на младежкия отбор на ЦСКА-Москва, но и аз се справям, е не като фигуристките Усещането е невероятно - вали сняг, всичко е толкова красиво, с богата коледна украса, неповторима атмосфера, празничен дух и позитивно настроение, като в истинска руска приказка! Весели празници, приятели! Бъдете обичани и щастливи!

Скрит текст:







# 715
  • Мнения: 4 201
Мъжът на Антония винаги я гледа с такава топлота и нежност!

Ким Кардашиян е като хобит в краката, ужасни сандали.

# 716
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжът на Антония винаги я гледа с такава топлота и нежност!

Да  Peace


И явно си имат някой да ги снима  Laughing
много ми се иска Тоцито да му роди наследник  Wink
Симпатизирам им като двойка , акО Тоца е малко ха-хУ  Laughing

# 717
  • Мнения: 17 546
Не видях дали вече не е постната тази страхотна снимка на Гришата! Heart Eyes
Някой да му каже веднага, да престане като кифльо с тия патешки муцки по снимките, че напраО ми иде да му издърпам ушите! Crossing Arms Оф, дано и той чете тук като другите дзвизди и се поправи своевременно точно като тях. Mr. Green

Ох, Одри, ако знаеш какъв ден имах, просто не е истина. Целият инпернет е възстанал срещу мен днес. С такива тъпи интернет търговци и разни некадърници от call центрове разговарях днес, че се надявах баш снимките на Антония да пропусна, щото и домашния ми нет избяга, а чак утре идиотите ще ми го върнат и сал един на телефона, и на таблета остана, но ти не ме пожали и това си е. Tired Ше ходя да спЪ, това вече не можах да го понеса...

# 718
  • Мнения: 4 740


Ох, Одри, ако знаеш какъв ден имах, просто не е истина. Целият инпернет е възстанал срещу мен днес. С такива тъпи интернет търговци и разни некадърници от call центрове разговарях днес, че се надявах баш снимките на Антония да пропусна, щото и домашния ми нет избяга, а чак утре идиотите ще ми го върнат и сал един на телефона, и на таблета остана, но ти не ме пожали и това си е. Tired Ше ходя да спЪ, това вече не можах да го понеса...



   Whistling bouquet  Heart Eyes

Не е с лошо де  Mr. Green

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Каква е таз приятелка на Бандерас newsm78 Ами с Мелани какво стана....или съм пропуснала някоя клюка покрай тях Whistling
А Чарлийз и Шон не мога да ги възприема като двойка и това е, той е като някакъв прошляк и пиянде до нея Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт