Звездни компромати -225 част

  • 58 387
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 144
Каква е таз приятелка на Бандерас newsm78 Ами с Мелани какво стана....или съм пропуснала някоя клюка покрай тях Whistling

Разделени са повече от година, официално го обявиха през пролетта

# 721
  • Мнения: X
Каква е таз приятелка на Бандерас newsm78 Ами с Мелани какво стана....или съм пропуснала някоя клюка покрай тях Whistling

Разделиха се  Peace

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Пропуснала съм тази новина- жалко, дълго време бяха заедно и изглеждаха щастливи... Confused
Благодаря ви, момичета  bouquet

# 723
  • Варна
  • Мнения: 10 603
Тази тема наистина ли е такава сила, че се съобразяват с нашето мнение относно кандидат Мис-ките, Ирина и т.н.  newsm78

Снимките на Тоца ми харесаха. Много е красиво.

# 724
  • Мнения: 9 144
Тази тема наистина ли е такава сила, че се съобразяват с нашето мнение относно кандидат Мис-ките, Ирина и т.н.  newsm78

Ами често клюкарските сайтове преписват оттук, да не се хабят сигурно.
Аз лично хванах един доста тиражен вестник да копира мои думи барабар с липсата на запетайки.
Та си прави изводите  Joy

# 725
  • София
  • Мнения: 8 134
Мъжа на Антония има нужда от фризьор според мен  Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 3 954
Мъжа на Антония има нужда от фризьор според мен  Crossing Arms
Антония ще реши кога !  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 2 883
Ех че е красиво на снимките на Антония, наистина изглежда празнично. На снимките, където е без палтото направо я чувам да казва, че ще се снима без палтото за да може да и завидим за фигурата  Laughing Да не си помислим, че е качила някое кило по празниците  Wink

Тия косми по сандалите на Ким ако бяха от външната страна на обувката щеше да спести доста работа на чистачката след това

И Парис Хилтън също е на ски 1 2

# 728
  • Мнения: 4 120
 Завидях на Антония, искам и аз.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Тази тема наистина ли е такава сила, че се съобразяват с нашето мнение относно кандидат Мис-ките, Ирина и т.н.  newsm78

Ами често клюкарските сайтове преписват оттук, да не се хабят сигурно.
Аз лично хванах един доста тиражен вестник да копира мои думи барабар с липсата на запетайки.
Та си прави изводите  Joy
Оня парцал Телеграф директно преписва от форума.

# 730
  • Мнения: 8 538
Много ми харесаха снимките на Антония и съпругът и  Embarassed

# 731
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тази тема наистина ли е такава сила, че се съобразяват с нашето мнение относно кандидат Мис-ките, Ирина и т.н.  newsm78
Още си спомням онази снимка, дето я бях пуснала на майтап тук уж като подарък на чалгарка от любимия, и след няколко дни беше изтипосана в жълтурите Joy

# 732
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Как, как? Ти си показала някакъв... мним подарък, а те са го взели за чиста монета и са писали за подаръка на... за...? Не разбрах, а ми стана интересно Blush

# 733
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нали Цветелина Янева имаше микрофон с камъни Сваровски от оня кръглия? Та ми беше попаднала от Пинтерест фотка на предно табло на автомобил, набучен там такъв микрофон, а самото табло направено като тоалетка с разни благинки шарени- червилца, четки, сенки, т.н. И ми стана смешно и пуснах снимката тук да се измайтапя с думите "Новата кола на Цв. Янева, подарена и от как му беше името". След няколко дни беше в някакъв вестник снимката.

# 734
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
хаха  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт