Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~103

  • 30 189
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 773
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ К 9-ОЙ СЕРИИ

"Если мы не вмешаемся, мы можем потерять мать... Если мы не вмешаемся, ребенок может умереть"


Киймет, Кахраман и Дефне, поехав в больницу, чтобы узнать состояние Элиф, сталкиваются с этим вопросом(сверху). Они должны принять решение. Кахраман, в первую очередь, спрашивает решение матери. Это положение не ускользнет от Дефне. Решение Элиф удивит всех! Максут, который задержан все еще думает о Элиф. Вейсель ждет у дверей больницы, чтобы разузнать для Максута положение Элиф. Вейсель, который узнал, что Элиф беременна пребывает в шоке. Что же будет, когда он скажет эту новость Максуту?
Керем очень расстроен, что поссорился с дядей, из-за того, что тот не уехал в Лондон. Дядя и племянник, казалось бы, снова вернутся в старые времена, но, когда тема зайдет про Элиф, они снова поссорятся. Кахраман уже понимает, что ссорится с Дефне и Керемом из-за Элиф. Чтобы излить душу, он поедет к Джемалю. А, Максут, тем временем, уже в курсе того, что Элиф беременна и выйдет из тюрьмы. Максут везде с собой будет таскать пистолет; нападет на след семьи Йорукханов, когда Кахраман будет выводить Элиф из больницы...

Серия: 23 декабря (вторник)
Время: 20:30 (тур.вр.)


"Ако ние не се намесим, може да загубим майката....Ако ние не се бяхме намесили, детето можеше да умре...."
Къймет, Кахраман и Дефне , отиват в болницата, за да разберат  състоянието на Елиф и се сблъскват с горния въпрос. Те трябва да вземат решение. Кахраман първо пита за решението на майката. Това не убягва на Дефне /че Кахраман иска да разбере за решението на Елиф.../Решението на Елиф ще изненада всички!
 Максут, който е задържан още мисли за Елиф. Вейсел е в болницата, за да научи за състоянието на Елиф заради Максут. Вейсел, когато научава, че Елиф е бременна е в шок. Какво ще се случи когато той каже тази новина на Максут?

Керем е много разстроен, че се е скарал с чичо си, защото не е заминал за Лондон. Чичо и племенник, както изглежда отново ще се върнат към старите времена, но когато отново стане въпрос за Елиф, те отново ще се скарат. Кахраман вече разбира, че се кара с Дефне и Керем даради Елиф....За да си излее душата, той ще отиде при Джемал.

А Максут в същото време вече е наясно, че Елиф е бременна и ще излезе от затвора....Максут навсякъде със себе си ще носи оръжие; ще атакува Йорюкхан, когато Кахраман ще изведе Елиф от болницата....

# 691
  • Мнения: 3 485
Добро утро с едно специално експресо…има ли желаещи?   Hug
Да ви е сладко ! Heart Eyes



# 692
  • Мнения: 36 773
Опитах се да преведа озета за 9-ти епизод, дали съм успяла ще видим утре когато го прочетете....
На мен не ми стана ясно Максут освободен ли е от затвора или е избягал. Мамашите са употребили дума та "освободен", но в изречението звучи като излязъл....

Друго, което ми направи впечатление е, че Кахраман се е усетил, че се кара с Дефне и Керем заради Елиф....Не знам дали е така, но на мен така ми се иска....Иска ми се Кахраман да е разбрал, че не е безразличен към Елиф....Тогава може би ще наблюдава по-внимателно Дефне....

Тио  Hug и на мен много ми се пие кафе, но не трябва...все пак ще се опитам да поспя...а на теб да ти е сладко....Аз може би трябва да ударя една ракия, че да заспя  Joy Joy Joy Joy Joy ама за толкова години така и не се научих да пия ракия.....

# 693
  • Мнения: 36 773
Аууууу  #Crazy защо се отказах преди да съм видяла какво има в кафето  ooooh! ooooh!Нямам късмет  Sad
Ама заранта, ако не са го изпили ще го пия студено - против бръчки  Grinning Grinning

# 694
  • Мнения: 36 773


Утре ще довърша новата тема...накичила съм я като коледна елха  Joy Joy Joy Joy Joy ама нека да ни е празнично  Peace

# 695
# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



А нали днес е и ИГНАЖДЕН   bouquet

Скрит текст:

... та, вглеждайте се в знаците край вас и... ви пожелавам най-добрият полазник!  Hug

Ани  Hug май днес е точният ден и за нова тема, щом всичко днес има магическа сила  Simple Smile

Благодаря ти и за озета   bouquet

Вярно, така го разбрах и аз - Кахраман започва да зацепва, че е привлечен от Елиф, а за Максут май не е ясно защо ''излиза'' от затвора. Каква е логиката да го пуснат?  newsm78
Виновен е и опасен, задържан е местопрестъпление, освен...  Thinking няма да съм изненадана и да е бягство.

Хубав ден ви желая!  Hug

# 697
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Добро утро Party
Ани,Цвети Hug
Благодаря за озета....надявам се серията да е като 7 серия....защото не ми харесва това 6 място....мисля, че филма заслужава повече...но с тези прекъсвания и тази "посна" 8 серия така ще е ....Кахраман усеща зараждащите се чувства към Елиф....дано е така, но за разлика от Дефхне, която се интересува само от себе си, Кахраман първо пита за решението на Елиф....а тя сигурно е решила да е на първо място "гостенчето" и ....ще видим.... Thinking
нещо за закуска....
Скрит текст:
приятна събота на всички в темата
Скрит текст:
Честито на всички празнуващи днес

# 698
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
музика за настроение....


# 699
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850


страхотен клип на Кеии

# 700
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Любовта е отговорът
[/size]


http://vbox7.com/play:fd7c1d634c

# 701
  • Мнения: 36 773
Добро утро на Игнажден 
Честит празник на именниците  smile3525 и на всички християни   bouquet
Най-характерното за днешния ден е, че който пръв дойде в дома ви, ако е добър човек и следващата година ще бъде добра за вас и семействата ви  Peace
Скрит текст:


Забрани

* Не бива да се изнася нищо от къщата - най-вече огън, жар или сол - за да не излезе берекетът.
* Не се иска и не се дава нищо назаем.
* Не се става от трапезата по време на ядене, защото кокошките няма да мътят. Не се излиза на двора, за да мътят кокошките повече.
* Не се шие и плете, за да не се заплитат червата на кокошките и да снасят.

Цвети  HugГости хубав ден и добро настроение  Peace

Ще разберем във вторник Максут как и защо е излязъл от затвора, сега само предполагаме, а за Кахраман, не съм изненадана, че първо иска да узнае мнението на Елиф. Въпреки, че се е родил и живял в богатство, за него на първо място е човечността. Показвал ни го е много пъти. Докато за Дефне това понятие може би е неизвестно или без съдържание.

Момичета, благодаря ви за кафетата, закуската и пожеланията за днешния ден  Hug
Днес би трябвало да е облачно или да вали сняг, но е един прекрасен слънчев ден - нека така да бъде през цялата следваща година в душите ни  Praynig



Това е нашия полазник  Peace Дано да ни е на късмет  Praynig



# 702
  • Мнения: 41 819
Добро утро! santa2 Hug

Ани Hug, благодаря за превода,новите снимки и инфо! smile3525

Тио Hug

Цвети HugГости Hug

Вече сте заредили инфо за Игнажден!Честито на именниците!   bouquet

Гости, благодаря за музиката! Hug

Картичка и от мен! Peace

Скрит текст:



Прекрасна събота ви желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

ПП Ани Hug

# 703
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Ани  Heart Eyesднес е ден за наваксване с Дила и Парченцата...поне за мен....
Кахраман е човек отдаден на семейството, затова и чувства Елиф близка....той попита Елиф дали би се разстроила, ако Максут си получи заслуженото.....това какво е според вас....за мен това е човек, който се съобразява с чувствата на хората около себе си и затова ми се струва, че ако Дефне го разочарова, въпреки всичко той трудно ще се раздели с нея.....
Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 36 773
Злати  Hug



Не мога да разбера, кого гледат всички  newsm78
Кахраман май не разбра, че "приятеля" на Емине и Максут са един и същи човек. Това го знае само Дефне, но предполагам, че не е казала на Кахраман. Има задни мисли Дефне - двамцата с Максут ще си правят услуга с обща цел......

Общи условия

Активация на акаунт