Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~103

  • 30 190
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Ани, когато Кахраман отиде при Емине, когато отвлякоха Дефне, тя не му ли показа снимка от телефона си с Максут Thinking....и после нещо май му се извиняваше... newsm78

# 706
  • Мнения: 36 773
Гости и аз мисля, че Кахраман много трудно би се разделил с Дефне, дори може би това ще бъде невъзможно. Кахраман освен всички добродетели които притежава  е много състрадателен. Ако разбере какви ги е вършила Дефне, няма да го приеме като отмъщение от ревност, а ще я съжали.....Ще каже, че тя има нужда от помощ. И целия му живот ще премине разкъсван между дълга и любовта.....

Добро занимание си избрала за днешния неработен празничен ден.
Аз ще довърша темата, за да има къде да си пишем и да не се притесняваме  Peace

# 707
  • Мнения: 36 773
Ани, когато Кахраман отиде при Емине, когато отвлякоха Дефне, тя не му ли показа снимка от телефона си с Максут Thinking....и после нещо май му се извиняваше... newsm78

Този момент ми се губи....надявах се да гледам още веднъж епизода с превода, но сега ще трябва да го изгледам и без  Thinking

# 708
  • Мнения: 41 819
Ани, от тази снимка си мисля,че Керем е в дома на Дефне за да види Елиф!Емине го посреща!Затова погледите са към него! Peace



И аз си спомням момента с телефона и снимката! Peace

За Сиси Hug и др. желаещи поредния преведен епизод на КПА! Peace

Торента на АСИ-БГ.НЕТ е затворен! Peace

https://www.youtube.com/watch?v=H08M9m4QHTI&feature=youtu.be

http://vbox7.com/play:039be7741e

# 709
# 710
  • Мнения: 4 381
Честит ви Игнажден и от мен... Hug Hug Hug
Честито и на имениците..много Късмет и Любов!    bouquet   bouquet   bouquet
Вие сте я изписали, бре..темата...сега ще се върна..да видя с какво сте го направили.. Joy Joy Joy Mr. Green

# 711
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Пропуснала съм страхотни серии.....застрелването Ръза и обяснението в любов на Дила....признанието на Азер, че е виновен за смъртта на брат си...."...аз имам съвест....", като има съвест, защо не е признал на баща си, че е стрелял пръв иИксан е умрял вместо него....
странно понятие за съвест...
една също силна любов...

">#t=11[/video]
Кралева Hug Party

# 712
  • Мнения: 4 381
А, така Гости..точно от този клип имах нужда...благодаря ти...линкът ми се отваря...съобразила си ме... bowuu bowuu bowuu Hug

# 713
  • Мнения: 4 381
Кахраман, знае момичета..че приятелят на Емине е Максут... bowuu
Тя му разказа и си призна ..всичко.. и се притесни и разплака..newsm78
Че е виновната, това така лесно..че се случва..той да влезе..сред тях....
От нея, той научи и за колата...по номерата я издириха...и ги намериха..полицията, помогна в случая с това..на Кахраман!

# 714
  • Мнения: 36 773
Кралице тъкмо довърших новата тема и щях да пиша, че днес си в почивка и може би ще се появиш - Честит Игнажден и е хубаво на днешния ден да получиш пари - пожелавам го на теб и на всички  Peace

Сиси дали се е завърнала  ThinkingДано всичко да е наред  Praynig

Кралице благодаря за разяснението, за Емине и Максут...
Емине нищо не ми е направила  Grinning ама нещо не я долюбвам. Това, че осигури капките на Дефне да отрови бебето и Елиф ми се вижда много подло от нейна страна. Дано Кахраман да разбере каква е и да махне Елиф от този дом......

# 715
  • Мнения: 4 381
Ади, дано...все на пари да е..Новата година!
И аз го пожелавам на всички!
Ти, от снощи я свършваш..хайде пускай да я видим.."накичената ти тема".. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 4 381
Тази, понеже...вече съм тук я пиши...изписана... hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
Само да заредим едноо..каааааааафе и ...се връщам! Joy Joy Joy Mr. Green

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Ръза "...сто приятели са малко, но един враг е много...."

# 718
  • Мнения: 4 381
Ръза "...сто приятели са малко, но един враг е много...."
Това ..му го беше казал Сеит бей.. newsm78

# 719
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Кралева, прочете ли хабера от мамашите.... Thinking ooooh!ще правим свободни съчинения по картинки.... Joy Joy Joy
нещо за настроение


този клип ми е подарък от Кеии, по любимата ми песен....

Общи условия

Активация на акаунт