Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 38

  • 134 204
  • 829
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 481
Обещах си!
Благодаря,  dgudganka1!  Hug

# 46
  • Мнения: 1 059
Днес бях на скенер, слава богу и двата дроба са чисти, както и бъбреците, жлъчката и дру-
гите коремни. Имам си костните мети и явно от тях туморният маркер се е покачил до 32 (при
норма 25). Чернодробните ензими обаче са завишени и ми изписаха Урзофалк, някой пил ли го е
това? В листовката му пише, че е за лечение на първична цироза.
Попаднах на някакви клипчета в ютуб за гъбите, голяма реклама им правят, една жена обяснява, че е
изчистила костни метастази с тях и май ще ходя да си взема и аз някакви гъби. Моята онколожка ги отрича, казва ми да не си харча парите за глупости.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 074
Правилно ти е казала онколожката, не си харчи парите на вятъра.
Поздравления за резултатите !

# 48
  • на път
  • Мнения: 2 804
Днес бях на скенер, слава богу и двата дроба са чисти, както и бъбреците, жлъчката и дру-
гите коремни. ....


Veniz  Hug Hug Hug
А как ще бориш костните мети  newsm78.

# 49
  • Мнения: 1 059
Хули, като се замисля има и голяма вероятност тези гъби да натоварват допълнително черния
дроб. Аз по тази причина се отказах да поръчвам и Искадор от Австрия, защото прочетох, че оказва
влияние върху чернодробните показатели.
Иве, аз от септември вливам бифосфонат- Зомета, тя е за предотвратяване на усложнения и
фрактури от костни метастази. Взимам постоянно таблетки с калций и вит. Д3, защото калцият ми е винаги нисък, сега взех някакви добавка със зелени миди от Лечител. Ти добре ли понасяш лечението?
 Сега друго се чудя, май трябва временно да спра да пия вино. Традиционно всяка вечер пия по половин чаша домашно червено, ама сега с тия лекарства за черния дроб, май не бива newsm78.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, а за Биобран какво ви е мнението? Заслужава ли си за засилване на имунната система? И нашия доктор казва да не се занимаваме с глупости, но аз се чудя, дали да не го поръчам за мама.

# 51
  • Мнения: 335
Veniz, ако ще пиеш гъби, вземи си от тези, които са по технологията AHCC. При тях го няма проблема с по-високото молекулно тегло. Иначе, да ти кажа и моята онколожка ги отрича, но доколкото разбрах по време на химия.
Ти на Пет ли ходи?
Аз ще ходя края на месеца и доста ме тресе... оказа се, че имам мети в черния дроб, а скенера от преди 4 месеца не показа нищо.

# 52
  • Мнения: 41
Здравейте отново вчера ходих до болницата за резултата от онкокомисията и на протокола ми пише за наблюдение без нищо повече.Попитах лекаря който ме оперира и той ми каза ,че ме иска на шестият месец от операцията отново при него .Засега да спазвам диетата и това е.

# 53
  • на път
  • Мнения: 2 804
......
Аз ще ходя края на месеца и доста ме тресе... оказа се, че имам мети в черния дроб, а скенера от преди 4 месеца не показа нищо.

 Shocked стискам палци мила unna

аз съм с пневмония след 3-та химия. Пазя леглото трети ден. Да им се не знае на студовете ....

# 54
  • Мнения: 1 059
Veniz, ако ще пиеш гъби, вземи си от тези, които са по технологията AHCC. При тях го няма проблема с по-високото молекулно тегло. Иначе, да ти кажа и моята онколожка ги отрича, но доколкото разбрах по време на химия.
Ти на Пет ли ходи?
Аз ще ходя края на месеца и доста ме тресе... оказа се, че имам мети в черния дроб, а скенера от преди 4 месеца не показа нищо.
Уна, кой ги видя тези мети в черния ти дроб? Туморните маркери високи ли са ти? Не се притеснявай
предварително. Аз взимам Мелатонин за успокоение на нервите, а и за да мога да спя.
Аз ходих първо на ехограф, нищо не се видя, после ме пратиха на обикновен скенер (гръден кош и корем ми беше писала онколожката), където освен костните мети, друго лошо не се установява.
Рекламата на тези гъби в Пловдив е голяма-http://www.drbiomaster.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA% … 1%82%D0%B5%D1%80/, аз за тях се чудя, но ме предупредиха, че си трябват сериозни суми на месец 500-800 лв. Не пише в сайта по каква технология са. Ти какви пиеш?
Ох, Иве, оправяй се бързо, и аз за 20 дни 2 вече се разболявам с ужасна хрема и кашлица, не вдигам температура и сама се лекувам, ръфам джинджифил и лимони. Много ми е сринат имунитета явно.

# 55
  • Мнения: 335
Veniz, хирургът ги видя при последната операция. Даже е поизрязал малко. Маркери ще пускам в понеделник, но аз на маркери не вярвам. До сега са били все в норма и какво от това. ..Както казват докторята - това били неспецифични показатели.

http://imunoterapia-ahcc.com/ тук има инфо за гъбите. Преди месесц пих от тях, сега пия подобни, но си ги поръчах от Щатите. http://qualityoflife.net/product/200/AHCC-Kinoko-Platinum-60-vegicaps.html Те са на Quolity of life. Пия ги, защото не съм на ХТ в момента, нещо като успокоително:)) , че съм предприела мерки Wink Пише, че намаляват страничните ефекти на химията, но по време на химия не съм ги пила. Неогенезис също са ги продавали преди година. Обаждах им се и те също са на мнение, че АНСС трябва да се пие, а не просто какви да е гъби. Макар че на мен гинеколог ми е изписвал обикновени при лоши резултати от цитонамазки.

Иве, и аз ти стискам палци. Оправяй се бързо.  Hug

# 56
  • Мнения: 1 059
Уна, благодаря за линка  bouquet.
Вижте каква интересна книга от наша посестрима е излязла на български-http://www.capital.bg/light/lica/2015/01/09/2450115_hrabrata_matilda/.

# 57
  • на път
  • Мнения: 2 804
.......
Вижте каква интересна книга от наша посестрима е излязла на български-http://www.capital.bg/light/lica/2015/01/09/2450115_hrabrata_matilda/.

Veniz, много ми хареса представянето на книгата   bouquet. Сега ако кажеш и къде я има вече - не ми излезе в нито една онлайн книжарница  newsm78.

# 58
  • Мнения: 1 059
Ох, Иве, заблудила съм ви, явно още я няма на български, прочетох последното изречение
в статията и реших, че я има в книжарници Пингвините Laughing. Много ще е интересна, съдейки по
това интервю, но ще почакам да я преведат. Това й е сайта на авторката- http://www.mmaattiillddaa.com/probably-nothing/intro/.

Последна редакция: нд, 11 яну 2015, 19:51 от Veniz

# 59
  • София
  • Мнения: 498
Здравейте момичета , ей така просто минавам да ви видя.
Аз минах втора червена химия , и двата пъти се чувствах добре , даже на 4-тият ден се връщам на работа , че в къщи ми е по-изморително Simple Smile
Е вече съм с нова прическа , но това да е ....
Нищо не пия засега, освен сух бъзак по 8 зрънца сутрин схрусквам. И спрях да ям сладко (доста ми е трудно на моменти , но пък и аз прекалявах.) И аз доста четох за тези гъби, и много им се чудя за по нататък , също и за "Новомин"  newsm78
Въпреки , че има толкова неща на пазара и какви ли не добавки , а и някой излизат солено на джоба за обикновените хора
Не се  знае какво и как помага , май всичко е само за успокоение , но понякога и това не е малко.
Радвам се когато прочета, че някой е с хубави резултати , и някак си се зареждам положително, дай боже всекиму!!!

Общи условия

Активация на акаунт