Модни консултации - 11

  • 80 296
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 025
Чаровна, според мен и двете ти връхни дрехи стават за носене и не ми изглеждат демоде. Особено второто, съчетано с подходящите дрехи и аксесоари, може да стане много street.
Скрит текст:


# 706
  • Варна
  • Мнения: 10 680
За мен тази бална, тъмно - синя рокля, "плаче" за едни обемни, тежки бижута, или за нещо друго, нещо смело, нещо дръзко, нещо нестандартно, което да отличава собственичката й от всички останали еднакви, стандартни абитуриентски визии, които гледам всяка година Simple Smile

Съобразявам се с изискванията на съфорумката и ще мълча Simple Smile

Пожелвам ти да се чувстваш най-красивата и най-специална на този хубав повод и разбира се, много да се забавляваш!

# 707
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За мен тази бална, тъмно - синя рокля, "плаче" за едни обемни, тежки бижута, или за нещо друго, нещо смело, нещо дръзко, нещо нестандартно, което да отличава собственичката й от всички останали еднакви, стандартни абитуриентски визии, които гледам всяка година Simple Smile


+1

И аз няма да давам смели варианти, щом момичето не иска.
Само ще кажа, че с правилния цвят зелен сандал на висок тънък ток ще стане убийствена комбинация.
И ще се отличава от масовите съчетания с нюд.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
+ 1 за Ателиани.  Peace
Девойката е доста приятна за комуникация, отзивчива е. Попитай дали е склонна да ти ушие миди рокля (като ползваш някои от другите й модели) от въпросния деним.
Аз направих една компилация от 2-3 модела, избрах един от платовете и се получи точно каквото исках. Това преди 2 години някъде, сега не знам дали процедира така.  Peace
О,да! Имам няколко нейни рокли и много си ги харесвам. Гъвкава е и комуникативна Peace но,дънковият плат не е наличен. В изходно положене съм,но няма да се откажа. Вече поръчах дънкова папионка на мъжът ми. Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 39 155
Аз пък като чуя дънкова рокля, все за риза-рокля си мисля:
http://ko-te.com/wp-content/uploads/2014/09/s-chem-nosit-plate-rubashku-14.jpg

А на синята рокля за бал и аз бих сложила нещо в бял метал и голямо - обици или гривна. И сребрист клъч. Ама аз си харесвам лъскаво.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Има ли я накъде он лайн?  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 39 155
Има ли я накъде он лайн?  Hug
Просто случайно я извадих от нета.
Но мисля, че Пловдив имате достатъчно магазини, все ще намериш нещо подобно.

# 712
  • Мнения: 2 658
Има ли я накъде он лайн?  Hug

Скрит текст:
Ако питаш за тази - тук има.

# 713
  • Мнения: 101
Благодаря за помощта и хубавите думи, момичета  bouquet
missNoir и аз за такива тежки бижута си мислех в началото, нещо за деколтето, че ми изглежда празно. За това питах и за цвят за бижутата, ако са подобни на тези от H&M, например. Ще помисля и за двете комбинации, когато роклята е преправена по мен ще ги пробвам.  Laughing
Лу ще ми покажеш ли зеленото, заинтригува ме, определено Party
За грима... чувствителни са ми очите, заради това исках да заложа на червило, а не на сенки. След всякакъв вид сенки съм страшно подпухнала и зачервена, затова си мислех си мислех леко контуриране и руж, изкуствени мигли и червило. В краен случай може и очна линия да добавя.

# 714
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Дами, помагайте!
С какво се носи подобен тип бота http://www.barneys.com/Gianvito-Rossi-Suede-Side-Zip-Ankle-Boots … NVznkMdu.t.spzHmw, може би малко по-светъл велур.

# 715
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ellie_ellie трудно ще ми е да покажа най-добър нюанс точно за твоето синьо, защото от монитор до монитор винаги има разлика в цветовете. Виждала съм на живо чудесно съчетание на синя официална рокля със зелени сандали и за това ти го предложих.

Пускам няколко примерни цветови палитри със съчетания синьо/зелено, за да видиш горе-долу какво имам предвид. Ако се решиш на подобен ход, те съветвам да пробваш обувките винаги в съчетание с роклята преди да ги купиш, за да няма кофти изненади  Peace

# 716
  • Мнения: 2 447
За дългата бална рокля много ми хареса предложението на Лу, в зелено за обувките. За бижута бих избрала перли, нещо такова, като перли с кожа. По-семпло, по-младежко, стилно и не на последно място- вечно.

Скрит текст:
Не понасям големите, натруфени с камъни колиета. Винаги ми изглеждат евтино. Embarassed Rolling Eyes
Изключения правят само разните в етно-бохо стил.

# 717
  • Мнения: 3 248
Чудя се къде да попитам:

Някъде в София остана ли физически магазин на Motivi? Последният път като ходих, този в Сердика вече го нямаше...  newsm78

# 718
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Епона, единственият останал магазин на Motivi e в Mall of Sofia:

http://mallofsofia.bg/store/49-Motivi

# 719
  • Мнения: 3 248
Мерси много за информацията! А как го мразя този мол, не съм стъпвала от години в него. Тъпо и жалко.

Общи условия

Активация на акаунт