Модни консултации - 11

  • 80 280
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
на мен пък ми си струва, че синята рокля на ellie_ellie би седяла чудесно със златни сандали, и фини златни бижута
Скрит текст:
и обеци и колие в този стил

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 12:58 от . Яна .

# 721
  • Мнения: 866
Аз с едно елементарно питане, взех си един кроп топ, не можах да устоя на моряшкото райе и на петте лева  Joy Ето такъв е:
Скрит текст:
, но със синьо вместо черно.
Идеята ми беше да си го нося с по-дълъг бял потник отдолу и бели или тъмно сини дънки, или пък върху бяла макси рокля. Обачееее гледам, гледам снимки в нета, всички са с голи коремчета. Та как мислите мога ли да си го нося както си мисля или да го подарявам на някой с плочки:)

Дяволски чаровна, по повод тренчовете - първият ... аз сигурно щях да го подаря и да го отпиша от гардероба си:). Вторият обаче си е супер, дали са ти вече страхотни предложения.

# 722
  • Мнения: 413
Аз бих го носила с пола с висока талия, така се показва много малка част от коремчето - едва 2-3см.
В зависимост от предпочитанията и фигурата - разкроена тип skater или по тялото тип молив. А защо не и дълга пола?!

Скрит текст:






А при по-свободен вариант ми допадат и тези комбинации.

Скрит текст:

П.П.: Боже, твърде много снимки на К.К. и последователките на огромното и преимущество изскочиха.  Sick

# 723
  • Мнения: 1 338
И на мен така най-много ми харесва - както е показала вече Louren - с висока талия или с риза. Имам един кроп топ пуловер, поне аз така го нарекох  Crazy и с риза наистина става чудесно, та ако не е много тясна и описваща блузката, защо да не се пробва и с нея така  Peace

# 724
  • Мнения: 1 794
 Hug
strept,Имам такъв,миналото лято доста го поносих.Комбинирам с дълга пола от дънков плат и една пола молив (пепит чрно и бяло).Вторият вариант включва и широк черен колан,черни балеринки и една масивна сребърна гривна.Харесвах се  Blush И аз си нямам плочки  Sick


Краднах го от ФЕЙщица -

Ставам от леглото 365 пъти в годината, за толкова години....
Това са близо 16 000 коремни преси.
Как пък една плочка не се показа, бе?    Joy

# 725
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
strept и аз съм за високата талия, въпреки че имам плочки  Laughing

Но бих го носила и с гащеризон, ето така:



Или с панталон с висока талия като този:

# 726
  • Мнения: 1 338
Лу, как можа сега така да го кажеш това, че имаш плочки  Crossing Arms 'начиии, след като установихме, че не си руса, супер слаба си и имаш добър вкус за дрехи и аксесоари, сега и това с плочките - край, вече не издържам - женското ми любопитство ме изяде тотално, давам ти 5лв ако ми пратиш снимка на ЛС да те видя  Mr. Green

# 727
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Moringa, ще ме умориш  hahaha

Не знам кой е казал, че съм супер слаба, но това си е дезинформация.

Напълно нормално съм си сложена 50 кг на 165 см  Laughing

А търговията във форума е забранена  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 235
strept, страхотен е този топ и позволява доста съчетания както са казали момичетата преди мен. На мен ми станаха слабост последната година, високата талия също, вървят си ръка за ръка.  Laughing
Аз обичам да ги слагам с нещо обемно и широко, например бойфренд сако или дълга обемна жилетка. По този начин съвсем малка част отпред остава открита и няма повод за притеснения.  Wink
Разни идейки:
Скрит текст:






# 729
  • Мнения: X
Лу на 165 см 50 кг и според теб това е нормално сложена това е супер слаба Simple Smile .
Аз съм 156 и 52-53 кг значи се водя малка свиня  Laughing Laughing Laughing .
На снимките видях едно прекрасно слабо телце не се срамувай сега да си признаеш ,че си си слабичка а и с плочки на корема е перфектната комбинация.Аз си мечтая за  50 кг но.... някой ден може би .Ще си ходя ниска и дебела за сега   Laughing .
 strept аз също бих носила с висока талия Simple Smile .
Не го давай на жени с плочки носи си го с удоволствие.До колкото си спомням показа завидна фигура когато пусна снимка за облеклото за коледното фирмено парти Simple Smile .

# 730
  • Мнения: 1 338
Лу на 165 см 50 кг и според теб това е нормално сложена това е супер слаба Simple Smile .
...

... и на мен така ми звучи, щом обаче с 5лв не става сделката, трябва да помисля над други варианти  Thinking

Вярно, че strept беше показала снимка тук, обаче хич не помня коя беше  Rolling Eyes Въпреки това, щом си си взела такава блузка, наистина, носи си я с кеф  Peace

# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Последен спам, обаче една фигура не може да бъде преценена само по мерките  Laughing

Въпросът е как е разпределено теглото, стегнат ли е контура и т.н.

За мен супер слаби са някои манекенки примерно. Аз нямам общо с тапицираните скелети  hahaha

Помня ясно, че strept имаше чудесни крака и фигура, тъй че нямам съмнения дали топът ще стои добре.

# 732
  • Мнения: 866
Ехаааа, колко съвети, благодаря ви! Разрових се за високи талии, но нямам много и все пак излязоха една дънкова  и една дълга пола. И да от снимките на Louren видях, че става и с нещо по-дълго отдолу. Хареса ми идеята с дънковия гащеризон, точно като за  майка на разходка с два звяра:))

Хахахха, наддавам за Лу и вдигам на 10 лв.

Скрит текст:
Аз съм от незнам как се водеха - мазните слаби да го наречем:) Нямам 45 кг, но съм отпусната Confused

# 733
  • Мнения: 413
Като сме заспамили на тема мерки и теглилки ... на мен основният проблем са ми тесните раменца. Все трябва да се съобразявам с тях.  Laughing Например трудни би ми се случило да бъда облечена с нещо толкова разкриващо ги като от снимката на аватара ми. Не е невъзможно, но е трудна работа. Като цяло в горната част на тялото съм с една идея по-слаба. Намирането на баланса при мен е ключов фактор.
Сега съм в издирването на точната кройка кожено яке, че с последното ударих на камък и го върнах.  Laughing

Лу, и за без пари ще се "прежалим" да те видим щом не е позволено да наддаваме. Simple Smile

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Искам само да кажа, че Лу е една много чаровна дама. Hug

Общи условия

Активация на акаунт