Коледа 2014 - тема 3

  • 39 029
  • 212
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11 784
Аз меденки често правя, най-вече традиционните, онези големите, половината потопени в шоколад или линцер меденки слепени с мармалад. Омитат се са отрицателно време.
Преди и магазинските бяха много вкусни, а скоро взех да пробвам от една пекарна, в която всички сладки и тестени закуски са им много хубави, ами... и меденките, и линцерите им са едни меки и пухкави, с много набухвател и без меден вкус. А и шоколадът има вкус на марципан. И от магазина същите купих на друга фирма. Затова предпочитам да си правя. Не се използват кой знае какви продукти, стават бързо и се хапват веднага  Simple Smile

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 4 609
Ох, ако щете вярвайте, но днес видях немско масло на промоция в Била и първата ми работа беше да видя срока - дали ще издържи до 1-ви декември, когато стартирам сладкоправенето ooooh!

# 197
  • Мнения: 162
Любимата ми тема, с удоволствие се записвам  Heart Eyes

# 198
  • София
  • Мнения: 1 462
Ура, не съм сама в Коледната лудост, наречена сладкоправене  hahaha hahaha hahaha

# 199
  • Мнения: 814
Ура, не съм сама в Коледната лудост, наречена сладкоправене  hahaha hahaha hahaha
Не си,не си има и други  chef,аз от миналата седмица търся рецепти за сладки.

# 200
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ха здравейте,  а аз тези дни преглеждах отново миналогодишните теми, че търсех нещо и ми стана едно коледно, ама си викам "Раничко е още, май".  Hug

svetli2013, в последно време много често правя едни медени мъфини пълнени със сладко и топнати в шоколад - те за сега заместват меденките. Ако те интересува ще пусна рецептата.

# 201
  • София
  • Мнения: 6 296
Ха здравейте,  а аз тези дни преглеждах отново миналогодишните теми, че търсех нещо и ми стана едно коледно, ама си викам "Раничко е още, май".  Hug

svetli2013, в последно време много често правя едни медени мъфини пълнени със сладко и топнати в шоколад - те за сега заместват меденките. Ако те интересува ще пусна рецептата.

Пускай, пускай Simple Smile

И на мен ми е коледно вече, замислям се за сладките, подаръците. Само дето трябва да си купя кантарче, мерителна кана, точилка. Добре, че си взех формичките с мен  Grinning

# 202
  • Мнения: 814
Ха здравейте,  а аз тези дни преглеждах отново миналогодишните теми, че търсех нещо и ми стана едно коледно, ама си викам "Раничко е още, май".  Hug

svetli2013, в последно време много често правя едни медени мъфини пълнени със сладко и топнати в шоколад - те за сега заместват меденките. Ако те интересува ще пусна рецептата.
Давай мила,щом е за хапване,пък и щом е слдичко няма да го подминем,ще се се изпробва.То се е видяло,че ще се подготвяме от рано тази година.А аз да ви питам какви форми използвате за мъфини от силиконовите или от тези другите,че аз още нямам,но още утре ще си взема.

# 203
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ще ги направя отново в петък и ще пусна рецептата със снимка:)

# 204
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Любимата ми тема  Heart Eyes
онзи ден се отчетох с едни меденки на Джема  Hug
замириса ми къщата на Коледа  Grinning

# 205
  • Мнения: 1 597
Със закъснение се записвам, че и аз като вас - Коледа ми е голямата слабост.

# 206
  • Мнения: X
Само аз ли се замислям за празници и сладки вече Crazy
Честит празник!  bouquet
Не си сама ....      Blush 
Аз започнах вече списъците с рецепти, менюта, покупки, подаръци.....Луда съм, знам!    Mr. Green
От началото на септември дебна за тема......     Joy

# 207
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Изобщо не ми е коледно, ходя още боса, но да не ви изтърва. Simple Smile

# 208
  • Мнения: 3 020
Хич не ми е коледно. Но интересно, че тези дни се замислих за меденки и днес не стигна времето, но утре ще спретна едни. А как ми се хапват рохлички...  Blush

# 209
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Ха, не съм значи само аз лудата, която е заредила фризера с 10 пакета немско масло, купувани по промоции  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт