"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 2

  • 68 969
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 282
Добро утро....
http://gospodari.com/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D1%8F-%D1%89%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B5%D0%BB-video59489.html
  Joy Joy JoyHeart Eyes Sunglasses

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 10:37 от dafnе@

# 706
  • Мнения: 1 413
Привет... Hug  bouquet
Не знам вече коя поред е тази новина за месеца... феновете са гладни за изяви на Къванч.  Peace
Да се появява вече на екран..., но толкова скоро- след 2 седмици, едва ли. Peace



Дафне,  Laughing

# 707
  • Мнения: 2 282

Готин е Къванч, не споря Simple Smile....Няколко години пиша в темите му, но нямам спомени  да е публикувал подобни  снимки....с  висок личен рейтинг и без  социалните мрежи...Сега е обратното...нисък рейтинг, но активен в мрежата...Такива са вижданията на Башак за ПР.. позата, фонът, светлината, композицията са внимателно подбрани и нагласени... професионална фотография...не харесвам подобни снимки....Сякаш е нарцистично упоен от собствената си красота...или Башак не спира да му се любува...И след това  се кефят на възторжените постове на фенките и броят лайковете...ох, и ах....ами не изглежда сериозно и това си е...ако имат нещо да кажат, актьорите го правят с ролите си...
предпочитам папарашки снимки...

# 708
  • Мнения: 2 282
 Sad
Скрит текст:
некои потребители скоро ще почнат да  сънуват кошмари,наред с мокрите сънища за Киво ...така натрапчиво и с омерзение  споменават темата ни......хем повръщат, хем вдигат кръвно, хем световъртеж, хем се калят.... оня ден си обещаха нещо , но има няма 5 минути  изкараха без  да хейтат по нашата тема... ...няма проблем, влизайте, не пречите, аз лично пиша заради вас....дори тези,  които упорито твърдят, че не ни четат...по лични причини...ме развеселяват...кой ги пита какво и защо четат, та се обясняват и оправдават...и ако не четат, какво ги касае написаното та плюват по темата......значи пишат за да се харесат...т.е, клакьори...  даже си мисля, че точно те са постоянното присъствие в темата...няма друго обяснение за тия  хиляди прегледа, като  само 4-5 човека пишат....малко като садо мазо ми стоите, дами...защо си го причинявате...или вече няма опорни точки за дитирамбите...
Или може би се дразните, че ви четем, но никога не ви цитираме....какво може да е интересното на една кафе сладкарница, както казва  пишеща в нашата тема...

# 709
  • Мнения: 1 413
Sad
Скрит текст:
некои потребители скоро ще почнат да  сънуват кошмари,наред с мокрите сънища за Киво ...така натрапчиво и с омерзение  споменават темата ни......хем повръщат, хем вдигат кръвно, хем световъртеж, хем се калят.... оня ден си обещаха нещо , но има няма 5 минути  изкараха без  да хейтат по нашата тема... ...няма проблем, влизайте, не пречите, аз лично пиша заради вас....дори тези,  които упорито твърдят, че не ни четат...по лични причини...ме развеселяват...кой ги пита какво и защо четат, та се обясняват и оправдават...и ако не четат, какво ги касае написаното та плюват по темата......значи пишат за да се харесат...т.е, клакьори...  даже си мисля, че точно те са постоянното присъствие в темата...няма друго обяснение за тия  хиляди прегледа, като  само 4-5 човека пишат....малко като садо мазо ми стоите, дами...защо си го причинявате...или вече няма опорни точки за дитирамбите...
Или може би се дразните, че ви четем, но никога не ви цитираме....какво може да е интересното на една кафе сладкарница, както казва  пишеща в нашата тема...

Скрит текст:
Едното харесване на мнението ти е от мен, ами другото от кого е? newsm78

Предпочитам снимки без позиране, случайни, на улицата, на светофар ... с фенове, но без намесата на "ПРката" му... Признае ли К, че ще участва в нов проект,  значи си струва търсенето на инфо. HugМоже би това е първо признание, стига да не чакаме 2 месеца от анонса днес та до 24 май...пак ще ни се изчака чакалото, както с КСШ!  Peace



http://vk.com/love_kivanc_tatlitug?w=wall-39664475_268911%2Fall

# 710
  • Мнения: 3 547
дафне, явно тръпката от сапфира не стига Joy Joy Joy

остави хората да си внасят малко страст и емоции  Mr. Green

нали се сещаш, че с розови очила всичко е супер скучно  Laughing

поздрав с една много ритмична и свежа песен

 



# 711
  • Мнения: 2 282
  bouquetЛор, благодаря за поздрава...  bouquet много забавно...
Шани,  Hug не се издържа вече.... извадих  кълбото... Simple Smile народът се шашна с тия нови проекти на Къванч и да го ориентирам. Joy.....проекти до две години йок...по-вероятно е да се ожени за Башак ... Simple Smile

# 712
  • Мнения: 1 413
  bouquetЛор, благодаря за поздрава...  bouquet много забавно...
Шани,  Hug не се издържа вече.... извадих  кълбото... Simple Smile народът се шашна с тия нови проекти на Къванч и да го ориентирам. Joy.....проекти до две години йок...по-вероятно е да се ожени за Башак ... Simple Smile

Второто е най- много вероятно... Видя ли, че Башак има годежен пръстен на дясната си ръка? newsm78

# 713
  • Мнения: 2 282
интересна снимка...в инстаграма на сестрата на Къванч...Стара снимка, според руската тема, но сега я пуска...съдържа послание за Къванч, определено...на малкия племенник му е домъчняло за чичото... newsm78

# 714
  • Мнения: 1 413
интересна снимка...в инстаграма на сестрата на Къванч...Стара снимка, според руската тема, но сега я пуска...съдържа послание за Къванч, определено...на малкия племенник му е домъчняло за чичото... newsm78


Забравил е и племенниците си #Crazy заради голямата любов, ама нали много ги обичаше Shocked... И майка си и баща си също! Майка му ще да е серт жена! Peace И как иначе...
Така ли на готово се дава Обично чедо на противно същество... Sick

# 715
  • Мнения: 2 282
  bouquetЛор, благодаря за поздрава...  bouquet много забавно...
Шани,  Hug не се издържа вече.... извадих  кълбото... Simple Smile народът се шашна с тия нови проекти на Къванч и да го ориентирам. Joy.....проекти до две години йок...по-вероятно е да се ожени за Башак ... Simple Smile

Второто е най- много вероятно... Видя ли, че Башак има годежен пръстен на дясната си ръка? newsm78
Hug Мале,  ако Башак се окаже   жената на живота му думи нямам...нека се жени...после ще нищим разводи...
Едно мнение в руската тема много ме изкефи...едно към едно с моето...
Скрит текст:
Да у семьи Кыванча до сих пор черная полоса с того момента..)))) Все притихли , ни где не мелькают, даже брат Джем , который был с Кивой рядом, когда были у него другие дамы. Башак всех отшвырнула, приблизив своих друзей. 👎 👎 Да у них напряг видимо в семье... Мне кажется Кивка выразил им протест после Флошки, Когда все налетели на него , что она не турка, язык не знает, фоткается в нижнем белье, ... А он им - вот вам турка Башка, тогда она будет!!! Мои мысли.
...ако се приеме това за истина, всичко може да се обясни...и присъствието на Башак до Къванч, и разривът с родителите му..., и внезапната раздяла с франсето...и нейните намеци...

# 716
  • Мнения: 1 413

 Hug Мале,  ако Башак се окаже   жената на живота му думи нямам...нека се жени...после ще нищим разводи...
Едно мнение в руската тема много ме изкефи...едно към едно с моето...
Скрит текст:
Да у семьи Кыванча до сих пор черная полоса с того момента..)))) Все притихли , ни где не мелькают, даже брат Джем , который был с Кивой рядом, когда были у него другие дамы. Башак всех отшвырнула, приблизив своих друзей. 👎 👎 Да у них напряг видимо в семье... Мне кажется Кивка выразил им протест после Флошки, Когда все налетели на него , что она не турка, язык не знает, фоткается в нижнем белье, ... А он им - вот вам турка Башка, тогда она будет!!! Мои мысли.
...ако се приеме това за истина, всичко може да се обясни...и присъствието на Башак до Къванч, и разривът с родителите му..., и внезапната раздяла с франсето...и нейните намеци...

За такова "наказание" и обръщане на гръб към фамилията от негова страна, значи трудно забравя и не прощава, ами и си връща за намесата в личния му живот...Голяма грешка е избора на Башак! Peace

# 717
  • Мнения: 3 547
много готино обяснението на рускинята за неадекватното поведение на Киво и за мълчанието на семейството му в момента..

просто им е зашлевил шамар с избора на Башак, заради неприемането на французойката ))) Mr. Green Mr. Green


само да внимава и да бяга навреме, докато тази грозновата кака не го е оплела завинаги в мрежите си ...

иди после доказвай, че била забременяла от епруветката, а не от Киво  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 2 282
само да внимава и да бяга навреме, докато тази грозновата кака не го е оплела завинаги в мрежите си ...

иди после доказвай, че била забременяла от епруветката, а не от Киво  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Joy нищо чудно да го върже...оплита го, определено... пораснаха й акциите в последно време...пуска ни фотосесии като че ли е знаменитост...може да е решил и да се жени...през април башак има рожден ден...и това да е подаръка му...затова зачестиха срещите с роднините по кафетата...пише, че три часа е говорил със снаха си...сякаш нещо го разубеждават

# 719
  • Мнения: 2 282
Франсето си пада по светли мъже...може и да е намерила заместник на Къванч...

Общи условия

Активация на акаунт