"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 2

  • 68 946
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 282
Старата компания се събира за новия филм на Къванч и седянката започна...  Sunglasses Очакванията са за комедийна роля...и интересна партньорка...Искат да е млад преподавател и всички студентки влюбени в него...  Laughing  ...между другото суперлативи  за романтичната комедия Любовта отново....Без звезди, без големи претенции и бюджети, но добра химия и игра на главните герои...на второ място в класациите...Актрисата била абсолютно непознато лице, очаровани са от нея...

# 721
  • Мнения: 1 413
  Sunglasses Очакванията са за комедийна роля...и интересна партньорка...Искат да е млад преподавател и всички студентки влюбени в него...  Laughing 

Така и не намерих инфо за това в турската преса днес и при подругите също... Sick
Ама ето красивия Сеит:


# 722
  • Мнения: 2 282
 Sunglasses Очакванията са за комедийна роля...и интересна партньорка...Искат да е млад преподавател и всички студентки влюбени в него...  Laughing

Така и не намерих инфо за това в турската преса днес и при подругите също... Sick
Ама ето красивия Сеит:


 HugМдаа, лицето на Къванч е благодатно ...става и за руски офицер, и за аристократ, и за викинг......само за муджахидин не става...затова са инвестирали в него...има потенциал да изиграе ралични роли...Ето и една Мурка....като подплашена сърна е на тая снимка...

Фахрието ми харесва навсякъде за разлика от Шура....много рядко да харесам нещо с нея...и не защото не е първа красавица, а не се чете интелекта във физиономията й...
Филм с Къванч няма да има скоро... Peace

# 723
  • Мнения: 1 413
Понеже сме в тема за КСШ ще кажа, че харесвам КТ като двойка с Фахрие, макар че друга негова партньорка ми е по- по- най на сърце. Laughing Според мен от екипа така и не са се постарали да направят класен подбор за Шура. Да не говорим и за натруфената й, за да компенсира вероятно безцветната й на моменти визия. Whistling Харесвам Фарах,и я приех като Шура, но вероятно е имало и по-добри опции за актриса за тази роля. Например Седа Гювен... За Къванч каквото и да кажа, ще се повторя Laughing... Закачка: Laughing

Скрит текст:

Любим фотос: Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 2 282
Според мен от екипа така и не са се постарали да направят класен подбор за Шура. Да не говорим и за натруфената й, за да компенсира вероятно безцветната й на моменти визия. Whistling Харесвам Фарах,и я приех като Шура, но вероятно е имало и по-добри опции за актриса за тази роля. Например Седа Гювен... За Къванч каквото и да кажа, ще се повторя Laughing... Закачка: Laughing

Hug  Вторият сезон пак нещо я пипнаха в прическата...но й оставиха смешните шапки, роклетата като униформа на камериерка и палтото, три номера по-голямо...Мурка беше все забулена, но се усещаше нейната женственост и финес...И в стайлинга имаше тенденция към образа на рускинята, ми се струва...

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 23:54 от dafnе@

# 725
  • Мнения: 2 282
Башак: "Из-за того, что моя работа связана с мужчинами и их одеждой, небольшие советы я даю и Кыванчу.
Ами то се личи, сега движи в розово...
Също разбирам малко от мъжка мода...оставям без коментар тениската, с която беше на вечеря с Башак...

# 726
  • Мнения: 1 413
Привет...  bouquet
Тъжен ден е бил днес и за нашето момче Sad...

Скрит текст:

Актьорската гилдия е изпратила за последно млад актьор и бивш модел Сертач Бозтепе. Починал от рак на лимфните възли... Лека му пръст... Praynig

Дано пък утре новините са добри Peace



Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 22:14 от shaane

# 727
  • Мнения: 2 282
Привет...Голям ден...15 часа на педал...И  лоши новини...самолетна катастрова със 150 загинали, цял клас ученици е сред жертвите...от ужасна болест си е отишло едно хубаво момче...
само на Башак и е весело...новият моден блогър...грациозна и съвършена  като стомната от паното. това иска да ни каже...

# 728
  • Мнения: 1 413
Спомен, много мил, но вече безкрайно далечен...  bouquet

http://vk.com/video_ext.php?oid=-67485558&id=168241174&hash=4084883bb883bdeb

# 729
  • Мнения: 2 282
Спомен, много мил, но вече безкрайно далечен...  bouquet

http://vk.com/video_ext.php?oid=-67485558&id=168241174&hash=4084883bb883bdeb
E, това е да си на върха на славата.. smile3501 Колко  различен е Къванч...и сега като го гледам..още по-нещастен ми изглежда...и няма как да е другояче...  спряха му филма и рейтингът му е на дъното......няма актьор, който да е щастлив и хармоничен след този факт...може само да си дава вид, че няма проблем...

# 730
  • Мнения: 2 282
Честит празник на всички Благовести, Благи и Благовци...
Честито Благовещение, дами! Само добри вести да ви спохождат....Като за начало един щъркел да си свалите мартениците... Simple Smile

# 731
  • Мнения: 1 413
За всички Ви блага вест да има днес... Hug  bouquet
Ето я и срещата на Къванч с невестата на Джем аби- Бурджу Татлъту  Peace


# 732
  • Мнения: 1 413
Айде честито:

# 733
  • Мнения: 2 282
За всички Ви блага вест да има днес... Hug  bouquet
Ето я и срещата на Къванч с невестата на Джем аби- Бурджу Татлъту  Peace



:hug:Eeee, не е за вярване, но най-сетне  разпознаха снахата на Къванч...Кефи ме Къванч в тоя клип,, фешън е...жената също...Как само се скри от камерите и побърза да се мушне в колата...Башака нямаше да пропусне повода да се позавърти..... забелязала съм, че пред камерите винаги забавя ход...С резервация са,не е случайна среща, посрещат ги...3 часа си говорели, естествено за семейни работи, не за проекти..няма резултат от срещата...къванч не е направил крачка назад...излъчването и походката му са твърди и непоколебими...убеден е в правотата си...

# 734
  • Мнения: 2 282
Hug Направили са клипче по оная дописка ...за инвитрото.. Гадно...И едва ли е вярно...Това е по-скоро кампания срещу Башак....Отровиха й настроението пред рождения  ден...И повод за журналистически въпроси...ама верно ли, ама кога и как...Същата постановка като при Берен...

Общи условия

Активация на акаунт