Зимна феерия настана, АПРИЛЧЕ танцува в корема на мама - тема 9

  • 29 564
  • 771
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 267
Много неща сте изкоментирали и ще пропусна да се включа, че съм и на друга вълна но мога да ви пльосна един сайт с бебешки дрехи, на сравнително нормални цени да гледате и вие
http://detskidreshki.bg/scat/1/41/bebeshki-drehi/gashterizoni

# 676
  • София
  • Мнения: 11 807
Аз такова.....  пак съм в болница, пак същото, този път по рано го хванахме, матката отново с конус...

# 677
  • Мнения: 301
Аз такова.....  пак съм в болница, пак същото, този път по рано го хванахме, матката отново с конус...

 Hug Hug Hug

Оправяйте се бързо....

# 678
  • Мнения: 1 400
Много съжалявам да чуя маце , че пак си в болница, но стискам палци всичко да е наред! И най-важното е, че си отишла навреме.

# 679
  • Мнения: 606
Маце - скорошно оправяне и стабилизиране този път до края!  Hug

# 680
  • Мнения: 140
Кураж и бързо възстановяване.
От този сайт тази сутрн получих поръчка. Доволна съм от бодитата с тигъра, прасчо и кравичката . Но има едно плюшено гащеризончес Мини маус - отвратително качество.

# 681
  • Мнения: 664
Благодаря от сърце на всички за подкрепата!   bouquet До събота ще съм на системи всеки ден.
Аз получавам смс като ми преведат парите от НОИ. И в други дни освен вторник и четвъртък съм получавала Simple Smile Thinking
Те смс-ите понякога ги пращат доста след като са превели парите. За предния ми болничен ги изтеглих преди празниците, пък съобщението го получих в понеделник.  Rolling Eyes Ето тук може да се проверява кога е датата на ведомостта и кога са преведени парите.  Peace На мен пък днес ми издадоха болничния.  Peace
Маце, кураж и стиснати палци от мен!  Hug

# 682
  • Мнения: 687
Vaseto29, Маце и всички останали с проблеми - стиснати палци и от мен. Бързо възстановяване и доносени бебета на финала.

# 683
  • Мнения: 267
maceto85, Vaseto29 стискам палци,дръжте се, не остана  Hug

парите от болничния ги получих преди празниците, а смс-а вчера, не знам дали забавянето е заради празниците или по принцип е така.

Ani_s ще ги погледна, явно за плюша трябва да се внимава, прави ми впечатление, че пише 100%полиестер, а май това не плюш  newsm78

# 684
  • София
  • Мнения: 2 515
Васе, маце, успехни бързо възстановяване!!!

Аз се включвам с питане - чували ли сте нещо за активен въглен и деган при бременност?? Пила съм въглен в началото, уж било разрешено, ама все пак...?? Днес всичките ми болежки идват от стомаха и съм дежурна в 00:(
И сега като се уредих, пих два въглена и ще се моля да ми мине. Карахме с милото ротавирусна инфекция преди 2 години и направо изтръпвам при мисълта за повръщане:(

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 20:42 от Po3u

# 685
  • Мнения: 289
Ей момичета, стискаме палци за вас всичко да е наред и бързо да се възстановите и да е за последно следващото влизане да е Април  Hug Praynig

# 686
  • Мнения: 234
maceto85, Vaseto29 и всички, които също имат проблеми - имате силно стиснати палци и от мен. Кураж и успех да устискате до април, а след това и едни хубави, здрави бебенца да си имате  Hug

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 331
Vaseto, Маце, стискаме палци за вас и бързо възстановяване. Ще чакаме да пишете!  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 590
maceto85, Vaseto29 - бързо и безпроблемно възстановяване и от мен и здравички и доносени бебенца на финала!
Рози - не мога да ти помогна с инфо за активния въглен и деган, мила. Но ако обичаш препечени филийки с масло и сирене - един полуден на такива и айрянче се надявам да те облекчи!
Николче - днес се сетих за това, което ползвам аз и нямам нито една пъпка - GinGira Alba. Има го в аптеките, безопасно е за бременни и е просто чудесно:))



# 689
  • Мнения: 269
Маце, с теб се редуваме - теб те изпишат, аз влезна, мен ме пуснат, ти пак в болница!
Васето, изпуснала съм, че и ти си в болница. Стискам ви палци и на двете.
Рози, за деган имам спомен, че АГ ми е казвал в началото, че може, не съм го пила обаче и не съм напълно сигурна. Активен въглен може, то си е реално все едно прегориш филийка и изстържеш отгоре изгорялото, но в пречистен вариант. Пих веднъж и аз, че се бях притеснила за една храна да не е била развалена.

Ох, момичета, а аз тъкмо излязох от болницата и пак същата болка цял следобед. Боли ме в дясно, от пъпа надолу, по диагонал. Не е болезнена контракция. Като си поема по-дълбоко въздух боли по осезаемо. Сега болката е тъпа и мисля да изтърпя до петък, когато съм на контролен преглед. Вчера докторът някъде там ми каза, че била главата на бебо, а и като се разшава мъникът точно там и ми става по-добре. Даже днес ставам и гледам коремът ми странно издут около пъпа в дясно само, след много малко странната поддутина изчезна, но си мисля дали не беше главата на бебо?

Общи условия

Активация на акаунт