Мартенче закрачи вече, с мама ходят надалече!

  • 49 297
  • 400
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 176
Здравейте, Мартенски мами sohappy И ние минахме през мерене и теглене-9,800 кг и сме дълги 75,5 см.За съжаление не сме махнали нощното мляко. cry Иначе и нашия юнак ходи наперено ,та чак тича из къщи,ноо само хванат за ръчички sweating Иначе не смее да се пусне. Спим един път на ден към 11,30 до 13,30  newsm46 ,а после чак към 22,00 ляга. За рожденния му ден-малко е раничко да го мисля още newsm38, но най-вероятно ще си бъдем в къщи само най-близките

# 121
  • Мнения: 174
Да се отчета и аз от преди седмица 7,600 и 70 см , фина мадама си имам и мързелива , нито сяда сама , нито се изправя , но съм сигурна , че изведнъж ще ме изненада и ще ми спре тока , и зъби си нямаме , та чакам наистина всичко на куп . За рождения ден отдавна съм го замислила и кръщене ще правим тогава , избрала съм църква , ресторант , скоро направихме списък с моя мъж , само родата , но към 30 души ставаме . С деца няма да празнуваме , мисля че е рано за детски кътове , пък и доста ще ни стъпи самото събитие , че и с деца да се събираме Simple Smile

# 122
  • Мнения: 91
Здравейте Simple Smile
Ние първия рожден ден ще го направим със роднините в заведение. И сестра ми и брат ми имат малки дечица, така, че Дени няма да е единственото детенце. Имаме си едно приятелче мартенче от парка и с мамата и малкия ще се почерпим в някое кафенце на самия ден. Имаме и по-големи дечица познати в парка, ако се засечем на деня, ще почерпя мамите с бонбони и така. Аз също мисля, че за детски клубове или подобни е доста рано и децата няма да разберат нищо.
Лека на всички Simple Smile

# 123
  • Мнения: 373
Здравейте! Аз имам страхотен проблем с малкия. Отказва вече няколко дни подред да се храни,   а и през деня кърма неиска да суче. Единственото, което  яде е кисело мляо. Вече съм в ужас. Вечер се кърмим в 6, 1 и 5.30 сутринта. За сутринта му правя каша, кус-кус, мялко с бисквити, попара, неиска да яде абсолютно нищо, всичко отива в кофата с изключение на киселото мялко с бисквити хапва 6-7 лъжици и това е.Каквото и друго да му предложа му се повдига. Давам кърма и нея отказва, започва да пищи и да удря гърдата.Незнам някой имал ли е подобен проблем?Аз съм повече от убедена, че тъй като сме периода на зъбоникнене и е възможно апетита да намалее, но чак пък нищо да не яде.

# 124
  • Мнения: 6 764
Таня, знам за какво говориш, имали сме такива дни. Просто гледам поне вода да пие. Успявам да пробутам някоя и друга лъжица като струпвам върху таблата на стола за хранене различни неща. Нови неща. Пакетче кафе/кутия чай, кутийка от нещо, химикал, каквото ми падне. Докато ги оглежда и им се чуди, поне отваря устата. Заради зъбите е. Дори имаше 2 дни отказваше топла храна. На стайна температура хапваше. Явно заради венците. Ще мине, само период е.
За РД-то на ресторант с роднини, вкъщи няма къде да ги побера. За детско парти се колебая, защото едно, че нищо няма да разбере и второ познатите ни дечица са на по 2-3 години и няма как да играят заедно.  newsm78

Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 22:40 от Radeva-87

# 125
  • Мнения: 303
Ох момичета аз много се вълнуван за рождения ден на малката искам аз да направя тортичка от която да може да хапва и ми се въртят идеи в главата . Мисля да съберем няколко деца с торта солетки,гризинки и сокчета за следобяда ,но не съм решила къде  да бъде . А вечерта ще се съберем в тесен семеен кръг за здраве на малката .

# 126
  • По света и у нас! Най - често у нас!
  • Мнения: 69
Здравейте! Аз имам страхотен проблем с малкия. Отказва вече няколко дни подред да се храни,   а и през деня кърма неиска да суче. Единственото, което  яде е кисело мляо. Вече съм в ужас. Вечер се кърмим в 6, 1 и 5.30 сутринта. За сутринта му правя каша, кус-кус, мялко с бисквити, попара, неиска да яде абсолютно нищо, всичко отива в кофата с изключение на киселото мялко с бисквити хапва 6-7 лъжици и това е.Каквото и друго да му предложа му се повдига. Давам кърма и нея отказва, започва да пищи и да удря гърдата.Незнам някой имал ли е подобен проблем?Аз съм повече от убедена, че тъй като сме периода на зъбоникнене и е възможно апетита да намалее, но чак пък нищо да не яде.
Таня, не се притеснявай времеенно е и ние сме имали този  проблем, аз успявах да и дам само по 1 - 2 бишкотки плазмон, защото с тях си чешеше венците. Опитай има ги в апреките. И с килело мляко е ок. За ден два ще отмине, лошото е че зъбчетата израстват на тласъци.

# 127
  • По света и у нас! Най - често у нас!
  • Мнения: 69
Привет, да ви се оплача изпрах обувките на К&К и те се стесниха хахахаха. Сега се чудя какви да взема за прохождането само иска да ходи а обикалях по магазините и не намерих нищо с анатолична подметка. Дайте идеи какви да взема.
Относно нощното ядене ад истински ад става през час два. Използва ме за биберон!
Хубав ден!

# 128
  • Мнения: 373
Здравейте момичета! Тези дни от малкия все нямам врем да седна да Ви благодаря! Още на същия ден му дадох разни неща на таблата да се занимава и Слава богу този път яде. Е не хапна много, ама по-добре от нищо. Лошото е,че при нас много трудно избиват зъбите. Първия зъб цял месец  ни мъчи. Сега гледам се мъчи втроия отдолу да излиза. Венеца побелял и отгоре е силно зачервен.Тези дни никаква немога да я свърша само хленчи и реве. Направо ми е жално като го гледам.Между храненията му давам бисквитки или гризки от сладък картоф. За мен лично последните нямат никакъв вкус, ама си ги хапва. Аз за рожден ден хич и не мисля. Няма кого да поканим, нали сме самички тук. Нашите приятели са в друг град  и няма как,а и аз тогава ще съм на работа.  Sad  Още веднъж балгодаря   bouquet на всички за съветите, явно така ще е докато избият всички зъбки.

# 129
  • Мнения: 91
Здравейте, мами Simple Smile
Таня, и ние навлязохме в същата ситуация. Дени от няколко дни е супер нервна, кисела, буди се често нощем, но си хапваше добре. Преди два дни й изби първото зъбче и си помислих, че сега малко детето ще си отдъхне. Да, ама не. Странно, но започна да отказва храна, яде по 5 лъжички и стиска устата. Добре поне, че ам не отказва, поне да хапва нещо. Може аз да греша, но знам, че докато избие зъба е "зор", след това се успокояват. При нас точно наобратно. Другия вариант е просто да са тръгнали няколко зъбчета наведнъж, предвид факта, е досега нямаше нито едно Sad
Много се мъчи милото дете, много ми е мъно, но за съжаление и през товз трябва да се мине Sad
Лека на всички Simple Smile

# 130
  • Мнения: 780
И нас ни мъчат зъбите....май. От сутринта е с температура. Първо беше 37 и след това започна да се покачва и на 38.4 и дадох Панадол. Иначе няма никакви други признаци-игрива е, смее се, хапва нормално. Нямам търпение да избие първото зъбче!  Heart Eyes Hug

# 131
  • Мнения: 303
И аз се включвам в чакането на първият зъб мрънка  и днес нищо не хапна едва няколко лъжички много се тормози . Онзи ден бяхме на педи и малката е 8,800 кг. и височина 71 см.  пораснала е с 3 см за 1 месец . Много пълзи изправя се и ходи като се подпира за мебелите и не дава да я държа не сме да се пусне.  Какви игри измисляте аз вече се по изчерпих .

# 132
  • Мнения: 174
Снощи ми видя сметката моята госпожица , чак към 4 се отпусна и заспа . Не знам какво е това чудо , кога ще се покажат всички зъбчета  ooooh! и навън вали не можем да излезем , пълна лудница . Отивам да лягам до нея , че едвам гледам , кой знае какво ме чака довечера , а също и отказва да яде , само суче и гризе сухари , бисквити , ябълки

# 133
  • Мнения: 6 764
Честито зъбче на озъбилите се  Hug
Ние имахме една зъбна криза преди 2 нощи. Но и аз съм виновна, защото цял ден бяхме по задачи и не и дадох Дентокинд нито веднъж. Сега вече е спокойна, горе е доста беличко, мисля, че скоро ще имаме и горно зъбче.
Иначе е на вълна повтаряне. Копира всичко. Дядо й показа как се щтрака с пръсти и тя упорито се мъчи да щтрака и тя  Laughing Повтаря физиономии и звуци, думи ако са кратички, научи се да показва с пръстче. Като ветропоказател е. Цял ден ми сочи из стаята къде иска да ходи или да и дам нещо. Напоследък много обича топките. Научих я да си подаваме топка по земята. Подариха й в един магазин голям балон и вече 3 дни играем с балона. В парка се запознахме с много нови дечица. Ходи навсякъде иска да рови в тревата и боклука  Thinking Придържам я още, но до 2-3 седмици май няма да се налага. Музика много обича, намерих в ютюб записи с песнички, много забавни и слушаме и танцуваме  Simple Smile
Хубава неделя на всички и скоро да избиват зъбчетата да си отдъхнат децата.

# 134
  • Мнения: 49
Здравейте и от нас Simple Smile
И Калина я тормозят зъбките - чакаме горните да избият и е голяма мъка и с храненето и със спането Simple Smile Аз се наслаждавам на последната седмица вкъщи с нея, преди да ме налегне работата и ме е хванала една носталгия Sad.
Иначе откъм забавления и аз се поизчерпах, но я оставям да си лази в нейния кът ит пада голямо забавление. Вместо да застане на колене и да се опита така да се мести, тя се плъзга по пода назад и така обикаля цялата стая Simple Smile.
Поздрави от нас и хубав ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт