Анонимността във форума

  • 39 105
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 849
Ето ви идея за игричка - всеки да напише нещо като анонимен, а останалите да се опитват да познаят кой е авторът по стила му на писане.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Ей анонимници  Mr. Green модовете виждат профила за да няма злоупотреби. Според мен опцията ще се ползва и от хора, които не искат да си развалят форумския имидж  Wink

Дано доведе до повече искреност. Grinning

# 17
  • Мнения: X
Значи модераторите виждат реалния профил.
Тъкмо си мислех, че ако по определен въпрос не получавам много подкрепа от реални потребители - например отворя тема "Изневерявам на мъжа ми с чичо му..." и реалните потребители ме оплюват колко гнусна кучка съм аз от анонимен профил мога да се подкрепям шизофренично "Браво, мацка! Страхотна си!".  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 793
Значи модераторите виждат реалния профил.
Тъкмо си мислех, че ако по определен въпрос не получавам много подкрепа от реални потребители - например отворя тема "Изневерявам на мъжа ми с чичо му..." и реалните потребители ме оплюват колко гнусна кучка съм аз от анонимен профил мога да се подкрепям шизофренично "Бравор мацка! Страхотна си!".  Mr. Green

За съжаление все още е нужно да имаш 2-3-4 резервни профила, за да можеш да се самоподкрепяш в достатъчни количества. Mr. Green

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Е, аз пък не разбирам хората, на които им е важно това да ги харесват и одобряват някакви други хора, от които нищо не им зависи, с които не се познават и с които няма и шанс да се познават /поне не с всички, естествено/. Съответно и факта "тук" да са бели и добри, а "навън" гадове или обратно. Човек е или такъв, или онакъв, измислените животи, професии и семейства "тук" са си патология според мен.
Поне аз бих използвала опцията за шега примерно, и то не с всеки.
Това да кажа на Х, че не го харесвам като "анонимен"  поне за мен не е опция.
Но пък е такава ако някой иска да сподели нещо лично и не желае да става поредния обект на подигравки, упреци и сарказъм от всичкоразбиращите "обичайни заподозрени". Sick
Цитат
Тъкмо си мислех, че ако по определен въпрос не получавам много подкрепа от реални потребители - например отворя тема "Изневерявам на мъжа ми с чичо му..." и реалните потребители ме оплюват колко гнусна кучка съм аз от анонимен профил мога да се подкрепям шизофренично "Браво, мацка! Страхотна си!". 
Joy Crazy

# 20
  • Мнения: 6 624
Значи модераторите виждат реалния профил.
Тъкмо си мислех, че ако по определен въпрос не получавам много подкрепа от реални потребители - например отворя тема "Изневерявам на мъжа ми с чичо му..." и реалните потребители ме оплюват колко гнусна кучка съм аз от анонимен профил мога да се подкрепям шизофренично "Браво, мацка! Страхотна си!".  Mr. Green

Ааааахахахахаха Joy Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: X
Е, аз пък не разбирам хората, на които им е важно това да ги харесват и одобряват някакви други хора, от които нищо не им зависи, с които не се познават и с които няма и шанс да се познават /поне не с всички, естествено/.

Нарцисизъм. Веднага се сещам за форумката с шоколада и новия ѝ профил. Както и стадото ѝ обожателки, които ѝ ходят по петите да се мазнят. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 674
Аз пък не мога да разбера какво става като те разпознаят. Ау, на Джована детето е злоядо! Гостите я ядосаха на последната сбирка. Свекърва и трови нервите. Приказката за Вуте е абсолютно права. Я не сакам да съм добре, я сакам Вуте да е зле. Да, хубаво е да се избегне злорадството, но е невъзможно! Пък и всеки път като се искат съвети, не се знае точно коя група ще е най-активна в даването им.

Ами не ходи да и гледаш шоколада!
Ти сама ходиш да се дразниш, после тя виновна, че си сложила снимка на шоколада.

# 23
  • Мнения: X
Тест  Grinning
Опцията е стара, просто малко хора са й обръщали внимание.

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Е, аз пък не разбирам хората, на които им е важно това да ги харесват и одобряват някакви други хора, от които нищо не им зависи, с които не се познават и с които няма и шанс да се познават /поне не с всички, естествено/.

Нарцисизъм. Веднага се сещам за форумката с шоколада и новия ѝ профил. Както и стадото ѝ обожателки, които ѝ ходят по петите да се мазнят. Mr. Green
Мдаааа. Това е вариант. smile3521
Ами не ходи да и гледаш шоколада!
Ти сама ходиш да се дразниш, после тя виновна, че си сложила снимка на шоколада.
Че кой е ходил? Това беше обект на обсъждане дъъъълго време тук и дори такива нередовни като мен разбраха за този шоколад. И ставаше въпрос за друго, не за слагане на снимки или дразнене от това. Peace

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако си писал анонимен,
след това не ти излизат
в непрочетените теми.
Но пък се отчитат.

# 26
  • Мнения: X
И друга проба.

# 27
  • Мнения: 9 487
Ако си писал анонимен,
след това не ти излизат
в непрочетените теми.
Но пък се отчитат.

е няма как всичко да е идеално  Laughing   Peace

# 28
  • Мнения: 4 841
Пропуснала съм нов профил на Магарчо ли? Или на някой друг с шоколад, за който не знам? Ми казвайте ги тия неща де, то човек може ли да огрее навсякъде?!?


# 29
  • Мнения: X
Ама, че забавно  Laughing

Той е стар колкото света новия профил на Магарчо Wink

Общи условия

Активация на акаунт