Анонимността във форума

  • 43 889
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 685
Да де, тъкмо  Laughing Освен този помня и Baby Said, май беше... права ли съм?  Mr. Green От една песен.

# 646
  • Мнения: 4 310
Ама то си е интересно като се преследват, веднага се оживява темата и публиката. Нека си е тайно гледането на профили, без това доскучава редовно....

# 647
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, права си. И още от песни имаше, и от книги разни. Абе краста си е смяната на никове, точно като аватарната Laughing.

# 648
  • Мнения: 7 685
Моят от day one си е Антигона  Laughing Аз съм скучно и праволинейно същество  Stop

# 649
  • Мнения: 9 673
какво се случва в аватарната всъщност? Никога не съм попадала там  Blush

# 650
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всяка седмица се прави комбинация аватар и подпис по зададена тема. Гласува се и се избира победител, който обявява следващата тема. Ето ти последната тема, ако ти е интересно да видиш на място

# 651
  • Мнения: 870
Аз все още недоумявам, защо смятате за обидно сравнението с това момиче, което показах.
Вероятно  Либи, тоест Фииби, е по-престижно...  Thinking
 А и съгласявам се, че joy_r  има по-набито око, наистина  нейния пример е по-точен.

# 652
  • Мнения: 9 673
Не съм се обидила  Peace

# 653
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз все още недоумявам, защо смятате за обидно сравнението с това момиче, което показах.
Вероятно  Либи, тоест Фииби, е по-престижно...  Thinking
 А и съгласявам се, че joy_r  има по-набито око, наистина  нейния пример е по-точен.
А аз недоумявам, колко плоско се опитваш да привлечеш вниманието към себе си.
Абсолютно елементарно и никакъв шанс за изпъкване.

# 654
  • Мнения: 870
Към мен? Ни най-малко, Лиляна. Раздвижвам темата просто,  освен, че  казвам, каквото мисля.

# 655
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата е достатъчно раздвижена и вече никой не се интересува от това сравнение и ти я връщаш.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 28 981
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?

# 657
  • Мнения: 25 753
Понякога се зазяпвам в някои профили, ако видя нещо недостоверно в постовете на пишещия. Просто съм любопитна, не е заради някакво търсене на справедливост, изобличаване и пр., ако темата не е свързана с търсене на пари. днес даже се зачетох в някаква стара тема, раздел, който не следя, и ме зачовърка, когато видях мнения, писани в м.р., от профил, който съм срещала скоро като определено женски. Цъкнах на профила - да, в началото е било мъж. Мързи ме да чета 200+ страници с мнения, за да видя кога точно е станала трансформацията на пола.

# 658
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Това може да е някой съпруг, влезнал и разписал се от на жена си профила... Rolling Eyes

# 659
  • Мнения: 25 753
Това може да е някой съпруг, влезнал и разписал се от на жена си профила... Rolling Eyes

Може, но явно поне в началото само мъжът е ползвал профила на жена си, защото мненията са само мъжки.

Общи условия

Активация на акаунт