Анонимността във форума

  • 43 889
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 28 981
Оставете го да диша, не така с лошо Laughing
Дошъл е и нарочно си го търси.

# 676
  • Мнения: 1 400
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.

Загледах се... Ами нищо дразнещо не видях  newsm78
Или съм си забравила очилата ли....

# 677
  • София
  • Мнения: 20 572
Е какво го захапахте сега.Като си го търси ще си го намери.Поне не спори и не се обяснява Laughing

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 28 981
Добре - някои не ги дразни, мен ме дразни и си го дъвча. Признавам. Не го обиждам, само посдъвквам.

# 679
  • София
  • Мнения: 20 572
Различни хора ,всеки вижда неща,които за другите не значат нищо.Затова е пъстро и виждаш различните точки.

# 680
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.

Загледах се... Ами нищо дразнещо не видях  newsm78
Или съм си забравила очилата ли....
Взех, та се загледах. Laughing
Освен, че е фен на Жаклин /което съм абсолютно сигурна, че теб лично не те е подразнило/, друго по-дразнещо като че ли не видях.
 Thinking
Различни хора ,всеки вижда неща,които за другите не значат нищо.Затова е пъстро и виждаш различните точки.
Да, явно.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 28 981
Освен, че е фен на Жаклин /което съм абсолютно сигурна, че теб лично не те е подразнило/, друго по-дразнещо като че ли не видях.
Това даже не съм го забелязала, не е от това.

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всички сме фенове на Джаки, това е съвсем нормално- все пак тя е толкова готина Grinning.

# 683
  • София
  • Мнения: 20 572
Според мен има хора,които с начина си на изразяване или ако щеш как си подреждат изреченията те дразнят.Аз си имам тук няколко дразнители и ги пропускам директно. Laughing

# 684
  • Мнения: 870
 Заради  запържения червен пипер  ще да е, много съм недосетлив .. ooooh!
П.П Не съм фен на Jacklin  , много грешите. Това, че съм  направил комплимент, не ме прави фен, нека сме на ясно.

# 685
  • Мнения: 927
То изобщо в този форум всички дразнят всички с по нещо. Много раздразнителни сте станали. Ще перефразирам мотото на бирената партия така: Малко секс се прави в тази държава, малкоооо. Laughing Laughing Laughing (За да не стане грешка, перефразата е шега, за да съм в унисон с тезата за връзката между недоклащането и раздразнителността. Wink)

# 686
  • Мнения: 1 400
Фафле, много си права, да знаеш! Mr. Green
Що такава нетолерантност бе хора?

разбира ме да иска Който .наобратно пиша ще искам ако Аз  Mr. Green

# 687
  • София
  • Мнения: 20 572
Ти не си ми от фаворитите.Даже напротив. Mr. Green

# 688
  • Мнения: 2 553
Фафле, много си права, да знаеш! Mr. Green
Що такава нетолерантност бе хора?

разбира ме да иска Който .наобратно пиша ще искам ако Аз  Mr. Green

Ауу, все едно си Йода!  Joy

# 689
  • Мнения: 1 400
Кой е този потребител Тиnewsm78

Ауу, все едно си Йода!  Joy
съм Аз  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт