Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 310
Борето е радетел за здравословен живот. Не му се нравят разни баници, качамаци, пръжки и наднормени килограми. Simple Smile
няма доказателства. Може да е потен шкембелия, вместо на ски да седи в кварталната шкембеджийница и да цъка домашна сливова. Всичко може. Може и по-красив от Бекъм да е, но как да знаем? Пенките отдавна на думи само не вярват.

# 706
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Борето е радетел за здравословен живот. Не му се нравят разни баници, качамаци, пръжки и наднормени килограми. Simple Smile
няма доказателства. Може да е потен шкембелия, вместо на ски да седи в кварталната шкембеджийница и да цъка домашна сливова. Всичко може. Може и по-красив от Бекъм да е, но как да знаем? Пенките отдавна на думи само не вярват.
Тъй де. Снимка иска мамата, снимка!!!

# 707
  • София
  • Мнения: 20 572
Доказателство,око да види.Ръка  може да не пипа. Laughing

# 708
  • Мнения: 9 673
И аз призовавам Борето да излезе от анонимност   Hands Clap

# 709
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Ако иска може само плочките си да покаже, но не  тези в банята. Mr. Green

# 710
  • Мнения: 7 685
И вместо плочки да не вземе да изтипоса нЕкой паркет  Naughty

# 711
  • Мнения: 132
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.

# 712
  • София
  • Мнения: 20 572
Добре,че мъжът ми не мрънка като теб.А и това си е твоето виждане,това е женски форум,като не те кефи скок в мъжки. LaughingЕдва ли знаеш нашите мъже какви са.

# 713
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам.
Joy Joy ако попаднеш на глухоняма, добре ще е, но ти кастриран... newsm78  с какво ще се развличате не знам.

# 714
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, това не е мъж, това е трол.

# 715
  • Мнения: 132
Добре,че мъжът ми не мрънка като теб.А и това си е твоето виждане,това е женски форум,като не те кефи скок в мъжки. LaughingЕдва ли знаеш нашите мъже какви са.

Този форум ме кефи много. Дори първо го чета него, а после моите си сайтове.

# 716
  • Мнения: 7 685
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.


Кастрацията с каква цел само не разбрах? От нея не се оглушава. И недей да лаеш излишно. Най-много след 5 години да цъфнеш обратно тук, скопен и  проглушен от първата, която ти е вързала след края на ергенския живот.

# 717
  • София
  • Мнения: 20 572
Тогава какво се оплакваш?Плюс това аз си ровя тук като го няма ,няма да се кекна тук вместо да си общувам с него,несериозно е най-малкото.

# 718
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!

# 719
  • Мнения: 132
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.


Кастрацията с каква цел само не разбрах? От нея не се оглушава. И недей да лаеш излишно. Най-много след 5 години да цъфнеш обратно тук, скопен и  проглушен от първата, която ти е вързала след края на ергенския живот.
Идеално. Винаги съм си мечтал да бъда мъж под чехъл. Аз да пазарувам, аз да чистя у нас, аз да се грижа за нея. Достатъчно ми е да ме обича. Но вие момичета в тази тема все се карате. Кокошкарник е.

Общи условия

Активация на акаунт