Анонимността във форума

  • 43 885
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 132


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!

Искам да говорите за мен, не за вас!

# 721
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!

Искам да говорите за мен, не за вас!
Дай снимка, да видим има ли за какво да се говори...докато чакаме плочките на другия петльо.

# 722
  • Мнения: 7 685
Ама ти не си интересен...   newsm78

# 723
  • Мнения: 2 658
Минчев, баница ще ми точиш ли?

# 724
  • София
  • Мнения: 20 571
За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy

# 725
  • Мнения: 9 673
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 132
Минчев, баница ще ми точиш ли?

Ще ти направя. Но да знаеш ако си обвързана айрян с нея няма да получиш.

За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy

Да, така е. Точно нея чакам. И въпреки, че знам, че един ден ще дойде само кобилата все още се надявам.
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green
Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.

# 727
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155

Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.
Кенефи можеш ли да чистиш, а фугите? С гладенето как си... Баница не обичам, но един чистач би ми дошъл добре. Mr. Green

# 728
  • София
  • Мнения: 20 571
Вечеря даже ще ти я платим.Да е по етикет.

# 729
  • Мнения: 132

Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.
Кенефи можеш ли да чистиш, а фугите? С гладенето как си... Баница не обичам, но един чистач би ми дошъл добре. Mr. Green

И с кенефа и с 69 се справям отлично.
Вечеря даже ще ти я платим.Да е по етикет.
Но да е на свещи. Че съм малко грозничък и не е хубаво да ме виждате на светнати лампи.

# 730
  • София
  • Мнения: 20 571
ще ти нахлупя една качулка като тия от КК клан не се притеснявай.Грозен ама с добро сърце,като в приказките  hahaha

# 731
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155

И с кенефа и с 69 се справям отлично
Не ставаш значи... щом мислиш, че ще спечелиш жена с 69... hahaha

# 732
  • Мнения: 132
ще ти нахлупя една качулка като тия от КК клан не се притеснявай.Грозен ама с добро сърце,като в приказките  hahaha

А как ще се целуваме? така с качулка ще мие трудно да ти покажа къде зимуват раците.

И с кенефа и с 69 се справям отлично
Не ставаш значи... щом мислиш, че ще спечелиш жена с 69... hahaha

А с това, че съм домакин?

# 733
  • София
  • Мнения: 20 571
Аз знам къде зимуват,целуването е за ученички. Laughing

# 734
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155


А с това, че съм домакин?
Оф, да ти отваряме ли очите или не...Щом си дошъл да търсиш булка, пробвай се във подфорум Родители отглеждащи децата си сами...ама да не влезеш остро с много ме бива на 69  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт