Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 30 467
Много говориш, бе Минчев! Не можем да вземем думата от теб.  Crossing Arms
Научи се да мълчиш, момче, че иначе няма да можем да те оженим...   Confused

# 736
  • София
  • Мнения: 20 571
А казва ние сме били кокошарник hahahaтой да не падне по долу.

# 737
  • Мнения: 2 658
Минчев, баница ще ми точиш ли?

Ще ти направя. Но да знаеш ако си обвързана айрян с нея няма да получиш.

Скрит текст:
За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy

Да, така е. Точно нея чакам. И въпреки, че знам, че един ден ще дойде само кобилата все още се надявам.
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green
Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.

Язък! Изпуснах ти айрянчето, Минчев.

# 738
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
 Joy Joy Joy
Минчев, самотните родители ли четеш? Набелязваш жертви?

# 739
  • Мнения: 9 673
Ето. и нагледен пример за анонимността във форума! Влизаш в някоя тема,почваш да ръсиш глупости и никой не те знае кой си и откъде си! Абе важното е майтап да става,нали Минчев?  ooooh!

# 740
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
О, Минчев вече го знаем кой е. 31 годишен вегетарианец, гледа 4 или 5 котки, пада си по по възрастни жени...бивш шоколадохолик...да продължавам ли? Joy Joy

# 741
  • Мнения: 7 685
О, Минчев вече го знаем кой е. 31 годишен вегетарианец, гледа 4 или 5 котки, пада си по по възрастни жени...бивш шоколадохолик...да продължавам ли? Joy Joy

Тук вече ме загуби  Crossing Arms

# 742
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Бил е пристрастен към шоколад. Опатквал по половин кило на ден. Laughing

# 743
  • Мнения: 30 467
Ау, ето едно много положително качество. Може много да говори, но поне няма да изяжда шоколада на жена си.
Има, има надежда за това момче!  Peace

# 744
  • София
  • Мнения: 20 571
При така описаното мисля,че няма надежда особено в часта с котаците.Безнадеждно е момичета.

# 745
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155

Минчев, поне мечтата ти да говорим за теб се сбъдна.

# 746
  • Мнения: 4 187
От майтап, на майтап, стават и много хубави баници, съм чувал.

# 747
  • Мнения: 7 685
Абе каква е тая инвазия от новоизлюпени  мИже в тоя форум!?

# 748
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Май не са всичките новоизлюпени, но все за баници питат. Laughing

# 749
  • Мнения: 4 310
сандокан е минчев или седят в един офис.

Общи условия

Активация на акаунт