Анонимността във форума

  • 43 880
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 9 673
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?

Лили доказа своите гледачески способности неведнъж! Обаче ги пази в тайна!   Mr. Green

# 766
  • Мнения: 4 187
Агент под прикритие, а

# 767
  • Мнения: 2 658
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.

Аз питах за демонстрираните от теб умения. Laughing

# 768
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.
И беше изметено. Peace
Съвсем сериозно си мислех, че Сандоканчев открива топлата вода. Laughing

# 769
  • Другата България
  • Мнения: 44 032
 doh #Puppy dog Тука стана като "последния да затвори вратата".
Лиле, кой кой е аджеба и за какво се бори? Сподели, знам, че знаеш всичко.

# 770
  • София
  • Мнения: 20 571
Стга сте клюкарствали така дее Laughing

# 771
  • Мнения: X
Открих я, но не с ваша помощ. И не ми се разсърдиха на айряна. Има ли човек, който да не обича айрян, въобще?

# 772
  • Мнения: 9 673
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green

# 773
  • София
  • Мнения: 20 571
Аз не обичам айрян,егати гадното питие.

# 774
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лиле, кой кой е аджеба и за какво се бори? Сподели, знам, че знаеш всичко.
Не знам, такива съмнения се прокраднаха в темата Искам да кажа. Питайте модовете, те не хапят и ако не е тайна, ще ви отговорят. На мен специално за тези тримата не ми е важно да знам.

# 775
  • Другата България
  • Мнения: 44 032
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green
Това ли било?
Е егати и анонимността, тук имало никове, дето са хермафродити явно - мъже/жени Grinning, трансформации, ала-бала....Лаура и тя ли била мъж? Че аз за новак я номинирах, обърквация тотална някаква....
Абе и на мен не ми е важно, ама е забавно.

# 776
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Аз не обичам айрян,егати гадното питие.
Това с айряна тръгна от гнусна асоциация на някой от пишещите тук мъже...след метлата вече не мога да се ориентирам кой го въведе като понятие. Mr. Green

# 777
  • София
  • Мнения: 20 571
Хич не е и важно Лъки Peace

# 778
  • Мнения: X
Ще мине ли чистачката с мопа? Прочети по вече за айряна и благотворното му действие върху човешкия организъм, и може да преосмислиш предпочитанията си.

# 779
  • Мнения: 2 658
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green
Това ли било?
Е егати и анонимността,
Скрит текст:
тук имало никове, дето са хермафродити явно - мъже/жени Grinning, трансформации, ала-бала....Лаура и тя ли била мъж? Че аз за новак я номинирах, обърквация тотална някаква....
Абе и на мен не ми е важно, ама е забавно.

Не, не е това. Laughing Някои потребители виждат кой пише като анонимен.

Общи условия

Активация на акаунт