"Бялата кралица"

  • 23 170
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Някой знае ли колко епизода е тоя филм?

# 16
  • Мнения: 1 350
В сайтовете за сваляне излиза ,че има 10 епизода .Много малко ми се виждатТо и да има втори сезон бтво-то сигурно догодина ще ни го пуснат.
Абе голяма магьосница тази лейди майка й бе  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 5 941
Този филм покрива три от романите на Филипа Грегъри. Втори сезон не би трябвало да има, защото вече е за Тюдорите, а вече има такъв сериал. Затова, предполагам ще се въздържат да правят продължение.

# 18
  • Мнения: 12 361
Няма втори сезон, но има малко мегдан с "Бялата принцеса", иначе един Тюдор ще остане без сериал.

# 19
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Приятелка ме запали, снощи пуснах първа серия да видя за какво иде реч и вече съм изгледала 3  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зарибявка е, 10 серии ги гледам и аз в IDMB, колкото - толкова, краля ще го гледаме само в 8 , така че - наслаждавайте му се Simple Smile

# 20
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Какво става накрая? Гледах няколко клипчета само , как изневерява на Елизабет , но не посмях да си пусна сериите , че ще ми стане безинтересно  Laughing

# 21
  • Мнения: 21
Фамилията на актьора, изпълняващ ролята на крал Едуард - Макс Айрънс не е случайна, защото е син на Джеръми Айрънс Simple Smile. Гледахме го в „Скитница“ по книгата на Стефани Майър, авторката на „Здрач“. Подобно на Джеръми Айрънс е заклет британец по душа: „Предпочитам Лондон пред Лос Анджелис. Може да вали и да е потискащо, но искам да отида в пъб след работа и около мен да няма хора с пластични операции.“

# 22
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Фамилията на актьора, изпълняващ ролята на крал Едуард - Макс Айрънс не е случайна, защото е син на Джеръми Айрънс Simple Smile.

Син на Джеръми Айрънс и Шиниъд Кюсак (също актриса):


с мама и татко:


# 23
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Шести епизод беше доста силен..
изневерява на Елизабет

Голяма актриса са избрали за изневярата, направо госпожица Раздор...

# 24
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Голям сладур е   Kissing Heart Харесва ми , добре си играе ролята и си подхождат с Ребека ( страхотна жена ) Всъщност целият им актьорски състав е много добър.



# 25
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Макс Айрънс роден на 17.10.85 в Лондон като Максимилиан Пол Диармъд Айрънс (Maximilian Paul Diarmuid Irons). Син на Джеръми Айрънс и Шиниъд Кюсак, внук на Сирил Кюсак и Морийн Кюсак, също актьори. Има по-голям брат Самюъл.  Освен актьор той е и модел. Участва в рекламните кампании на Бърбери (Burberry), Манго (Mango) и други модни брандове. Филмография

Докато учил, бил изгонен от пансиона на училището, защото директорът го хванал в компрометираща поза с негова съученичка (коментара към статията беше: "щастливка"  Laughing)
Миналата година си счупил ръката, докато се опитвал да залови крадец в магазин и да впечатли приятелката си. Както сам признава, не му е за първи път да прави неразумни неща заради момиче ...

Последна редакция: ср, 14 яну 2015, 16:34 от tara_lezhka

# 26
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
Шести епизод беше доста силен..
изневерява на Елизабет

Голяма актриса са избрали за изневярата, направо госпожица Раздор...

Хахха на мене ми е много евтина тази мацка... Обаче Елизабет какви погледи и хвърля....  Laughing

# 27
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313




втората и третата снимка са от фотосесия за GQ Russia

# 28
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313







# 29
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
tara_lezhka , страхотни снимки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт