Фраза, която мразя

  • 1 218 191
  • 20 286
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 460
пИкам, изсекна, запаша  #Cussing out

# 1 891
  • Мнения: 7 815
Аз пък обичам да питам " Е ли е възможно...нещо си? Wink

А, това ми е от дразнещите фрази, не се бях сетила досега Laughing Правилното е: Е ли възможно..., без второто е Peace Възможно ли е... е ли възможно... само едно е има и в двата случая.

# 1 892
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
"садвам", "саднат" Grinning

# 1 893
  • Мнения: 12 932
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

# 1 894
  • Мнения: 4 765
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning

# 1 895
  • Мнения: 7 685
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

От английски - sad - тъжен съм

# 1 896
  • Мнения: 12 932
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

От английски - sad - тъжен съм
И аз така си помислих, но просто не го бях срещала досега.

# 1 897
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

Аз го научих преди няколко дни. Значело "натъжавам се", от "sad", и излиза, че официално е навлязло в българския жаргон вече.
"Накрая винаги се успокоявам като гледам от добрата страна на нещата, но не след дълго пак се сетя и пак садна."

Назад сме. Grinning  #Crazy

# 1 898
  • Мнения: 4 765
Не сте общували с 15-16 годишни, те постоянно садват и после са хепи .

# 1 899
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".

# 1 900
  • IT
  • Мнения: 3 702
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".
За 18 години живот в Плевен не съм го чувала, но във врачанския край съм го чувала.

# 1 901
  • Варна
  • Мнения: 737
"Ко ма интер" Така недовършена думата много ме дразни.
"Здрави ли сте?" Откачам като чуя този въпрос и категорично съм забранила да ми се задава.

# 1 902
  • Мнения: 7 815
"Ко ма интер" Така недовършена думата много ме дразни.
"Здрави ли сте?" Откачам като чуя този въпрос и категорично съм забранила да ми се задава.

Какво означава това? А какъв е проблемът със "Здрави ли сте?", има някаква предистория, или...? Не схванах.

# 1 903
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".
За 18 години живот в Плевен не съм го чувала, но във врачанския край съм го чувала.
И аз за 4 в Плевен не съм, но наистина в Северозапада е масово използван.
И те така те. Sunglasses Laughing

# 1 904
  • UK
  • Мнения: 4 139
Аз се дразня на "кво ме интерва". Само "интер" не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт