Фраза, която мразя

  • 1 070 192
  • 19 307
  •   1
Отговори
# 9 465
  • Мнения: 4 270
Коментар по адрес на Андреа: "...Наляла се със силикон, уплътнила се отвсякъде с хиларион, ..."
То не е хилурон, хиларон, но има и още вариации.



# 9 466
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
То не е точно фраза, а да го наречем форумна тенденция:
Някой пита: "Къде е потребител Х?"
И веднага друг отговаря: "потребител Х е добре/живее супер/ все толкова красив/още по-преуспяващ" и т.н.
Не че има нещо лошо в това въпросният да си живее добре, нито някой очаква да е умрял или подобно, щом вече не пише, но просто ми е дразнещо, може би защото се повтаря за всяка изчезнала "легенда". А може би и защото скритото внушение е, че останалите във форума не са толкова успели и добре живеещи. Wink

# 9 467
  • Мнения: 3 732
Това за кюфтетата е от един виц, леко нецензурен.  Simple Smile
Би ли споделила?

Много ми е интересно да ви чета.

И се радвам, че не прекрачване границата на добрия тон.

# 9 468
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Вчера в реклама по телевизията за седмицата на Лидл чувам : " И черна маслина за ...лева". По една маслина ли продават в Лидл или в рекламната агенция нямат елементарни познания по български език? Живеех в заблуждение, че само по пазарите може да чуеш "Краставицата/доматът/чушката са МИ на цена...". Много ме дразни този начин на говорене.

Много ме дразнят продавачките на бельо: “Тази бикина я имаме и в други цветове."
Иде ми на ги питам: А онази сутиена в моя размер имате ли? Flushed

# 9 469
  • Мнения: 54 448
А тази "дънка" как ви звучи? Crazy

# 9 470
  • София
  • Мнения: 18 704
Като горница и долница,същото

# 9 471
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Или анцуанела (това наскоро го научих)...

# 9 472
  • Мнения: 1 804
В Свищов е анцузна фланела.

# 9 473
  • Мнения: 54 448
Или анцуанела (това наскоро го научих)...

Аз не толкова скоро, преди 2-3 години. Simple Smile

# 9 474
  • Мнения: 1 433
Дразни ме, как плеймейтките станаха национални героини. Как всички говорят за тях с почит, сякаш нямат лента на Мис Джуки и др от ранга, а Нобелова награда. Изобщо всички фрази касаещи тази тема са ми гнусни.

# 9 475
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Кои пък са тези всички?
Масово се говори с презрение и иронично за тях, по-скоро твърдението, че са "национални герои" е някакво клише.

# 9 476
  • Мнения: 5 482
Дразни ме, как плеймейтките станаха национални героини. Как всички говорят за тях с почит, сякаш нямат лента на Мис Джуки и др от ранга, а Нобелова награда. Изобщо всички фрази касаещи тази тема са ми гнусни.

Кои фрази?

# 9 477
  • Мнения: 54 448
Дразни ме, как плеймейтките станаха национални героини. Как всички говорят за тях с почит, сякаш нямат лента на Мис Джуки и др от ранга, а Нобелова награда. Изобщо всички фрази касаещи тази тема са ми гнусни.

Кои фрази?

+1 newsm78

ТВ не гледам от години, хал хабер си нямам кои са плеймейтките. Crazy

# 9 478
  • SF
  • Мнения: 21 230

+1 newsm78

ТВ не гледам от години, хал хабер си нямам кои са плеймейтките. Crazy

Те самите не се знаят кои са. Първо са плеймейтки, после стават психоложки, дизайнерки - разбирай, препродавачки на роклета, поръчани от китайските сайтове и пуснати да се "джуркат" из Фейса и Инстата.
За да си дизайнер, трябват поне минимум знания и познания за конструкцията на облеклото и как да зашиеш копче, без да захванеш с него и хастара. Да живее Алиекспрес!

# 9 479
  • Мнения: 7 923
Мразя израза "мис Джуки". Или ме подсеща за онази красавица, която удуши мъжа си със свински опашки, или за едноминутния ступор, в който изпаднах, попадайки на "Биг брадър" - всички "женски" там изглеждаха така, сякаш някой е залепил цвърчащо от нагряване дъно на тиган върху устните им.

Общи условия

Активация на акаунт