ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема №19

  • 89 917
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 459
Вярно е, че ривотрилът е голям капан. Лично на мен, обаче не ми действа. Все едно съм пила вода-може пък и за добро да е. Ениоооо как върви с тифаксина-не си ли изял още някого  Joy
Джерииии, толкова надежди вложих в теб, даже се бях настроила да чета един супер еротичен разказ.......а ти уби всичко детско в мен. Wink Хихи като не искаш да си искаш успокоителни от лекари, поискай си нещо друго от конкретен лекар  Joy
 Аз засядам да си правя психотренинга, че  требе да "тренирам" 18 дечица.....малиииии. Simple Smile
 

# 46
  • София
  • Мнения: 477
Не съм изял още никого, все пак от вчера започнах, трябва да се натрупа малко и ви почвам  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 913
Jerry F, а как се казваше новото ти успокоително и добре ли ти действа,т.е. успокоява ли те?

# 48
  • Мнения: 5 459
Хихи, аз съм първа, защото има най-много за ядене по мен.  Joy

Джери беше споменала, че пие флуанксол и антиалерзин и каза, че от нищо не и пукало, освен за психиатъра  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 477
А не, почвам от себе си, че знаеш ли какви вкусни сланинки съм натрупал  Joy

# 50
  • Мнения: 1 913
Мен също ми предложиха Флуанксол, но после доки реши да почнем първо с деанксит/което въобще не ми действа/днес ще ходя на преглед и ще си взема и аз Флуанксол и дано и мен почне да не ми пука , а да спра по-лесно Ривотрила

# 51
  • Мнения: 4 406
alinnna, имам личния номер, сега да изчакам малко ... пък да действам  Wink Това е едно добро начало... Ми сестрата беше там, какво сега, тройка ли да прави, ми не ми харесва сестрата Laughing

elica
, изписа ми преди седмица флуанксол, настина не ми пука от нищо, ама прекалено ме енергизира. Не мога да стоя на едно място, особено следобед. Сега пси-то намали флуанксона и ми даде антиалерзин. То на същия принцип като атаракса - само ме успива, не ме успокоява. Вчера следобед щях направо да заспя върху клавиатурата. Но е нормално и да те  успокои антиалерзинът. Поне така съм чувала и така пише в листовката. Забравих - пия и АД - оропрам.

Да не ги спра съвсем от раз сега взимам по 1/4 ксанакс. Докато има...

# 52
  • Мнения: 3 278
Аз съм доволна от Флуанксола и почнах да го намалям

# 53
  • Мнения: 16
Да ви попитам, как сте със сексуалното влечение след като получихте ПР ? Аз първия месец след като получих ПР направо нямах никакво желание, докато тук от месец забелязвам нещо, че постоянно си мисля за секс ? виждам се с едно момиче от 2 седмици и не я оставям на мира (не че се е оплакала де  Mr. Green )

# 54
  • Мнения: 1 913
Днес бях при доки и сега към Ципралекса ми добави по 1/3 Тритико75мг. вечер и Флуанксол сутрин и  вечер по 1, а Ривотрила го намалявам на 1 път по 1/4 от 0.5 и после го спирам.
“От Флуанксола  каква доза сте пили и след колко време започва да се усеща действието му?
Може ли отзиви и за Тритико?

# 55
  • Мнения: 5 459
Днес бях при доки и сега към Ципралекса ми добави по 1/3 Тритико75мг. вечер и Флуанксол сутрин и  вечер по 1, а Ривотрила го намалявам на 1 път по 1/4 от 0.5 и после го спирам.
“От Флуанксола  каква доза сте пили и след колко време започва да се усеща действието му?
Може ли отзиви и за Тритико?
Аз тритикото го "прехвалих и прехвалих", ама ако нямаш проблеми с килограмите -дерзай, защото аз от 55 скочих на 85.

# 56
  • Мнения: 164
имам блистер и половина валдоксан, ако има някой който да си го купува на свободна цена , да ми пише на лични, подарявам го. Peace

# 57
  • Мнения: 874
       Хора,и снощи бях с криза и тази сутрин. Продължиха часове и се чувствам повече от ужасно.
 Кажете ,има ли избавление от това чудо ,има ли такива,които са се излекували напълно и как става това,защото вече не се издържа. Cry

# 58
  • Мнения: 2 860
уондър, какво се случи

# 59
  • Мнения: 16
И аз снощи не бях перфе, нервно ми беше,късно заспах и се будих няколко пъти Sad

Общи условия

Активация на акаунт