Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 63

  • 34 784
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 817
Ами ... запис   wavey
Напълняла, с тотално разбит хормонален баланс, дължащ се на лошо хранене, нетенираща вече два месеца ,се връщам в редиците  Whistling Предстои ми оперативна намеса, която тепърва започвам да организирам, та не знам доколко ще съм редовна с тренировки, но след като мине и се възстановя, определено ще се стягам. Храната от миналата седмица съм я оправила вече, но разбира се е рано да се говори за резултати.
Та така. ...
Не съм ви чела, ще се поправям от днес  Hug
Много ми липсвахте, много!  Hug
Само на теб ти е позволено да влизаш с "запис". Радвам се да те видя, обаче малко ми стана  тъжно като прочетох какво си написала. Ще мине всичко и пак ще си дружинка Simple Smile  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Мда, така се получава понякога в живота ... Когато печелиш нещо, не знаеш какво губиш ... и обратното разбира се  Wink
Най -странното е, че от ядене на боклуци почти два месеца се сдобих със зверски ПМС, нещо което нигока не съм имала през живота си. Фазите на цикъла ми се промениха към почти напълно изчезнала първа фаза ... И това, само благодарение на двумесечно безразборно хранене.
Килата е ясно, че се покачиха, макар и само с 3 кг., не че е малко, но почти не ме притеснява, но другото  ooooh! Обяснявам си го с това, че организма ми беше свикнал да се храни с истинска храна и това ме отрови, буквално.

# 47
  • Мнения: X
Меги, благодаря за отговора   bouquet Значи ще ги пробвам, щом не са толкова страшни.

Вив, спокойно, всичко е поправимо, важното е да се заемеш навреме  Hug

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Вив, дано всичко лошо минава бързо  Peace

Дилянка, Чаровна, не мога да не отбележа колко сте хубави и двете  Grinning

Suede, много гадно това с чантата. И много нагло  Confused

Аз за "кила" не знам, че нямам кантар, но имам 2см+ на талията, а там толкова трудно свалям  ooooh! ooooh! ooooh!

Снощи - PIYO Sweat. Но имам толкова много работа, че довечера е 100% сигурно - няма да правя нищо  Crossing Arms Яд, ме е, пък ...

Вики, аз също харесвам 21 day fix, като за мен слабо напреднала е супер  Wink

# 49
  • Мнения: 9 050
Благодаря за темата, Мери   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 556

Суеде,много неприятно . Това на мен и тук ми се е случвало, докато зареждам, ако може да ти е някакво успокоение. Дано някой свестен човек ги намери.
Скрит текст:
Представи си ме мен, тичайки след този идиот в 12 ч вечерта, крещейки " Само зелената карта ми върни" -тъкмо я бях взела.  Mr. Green


Хаха, Свети, разсмя ме..  Mr. GreenНе ги видях наглярите кога го сториха, иначе вероятно щях да ги гоня до откат. И без това ме хванаха в лошо настроение.  Thinking Днес разпознах единия от мангалите, дано много го набият, намерили са и другия. Но ни следа от чантата. изхвърлил я бил. Дано все пак някой я намери. Надеждата умира последна.  Confused Любче, спрях и блокирах каквото важно имах, но сега предстои тичане по институциите.

Милото, Вивче, звучи ми познато! Добре завърнала се. Килата бързо ще върнеш, спортната форма също, тялото помни ужасно дълго и ужасно добре. Стискам палци всички с операцията да мине добре!  Hug

# 51
  • Мнения: 178
Здравейте, момичета! Влизам във вашата страхотна тема, след дъъълго следене и вдъхновяване от всичко, което правите, постигате и опитвате.

Накратко моят случай: Тренирам отдавна, но с немалко прекъсвания. Ще спомена опита ми от последната една година - тренирах упорито при Инес Субашка в продължение на месеци и постигнах у-н-и-к-а-л-н-и за очакванията ми резултати, НО вдигането на цените на тернировките, времете, което жертвах в път до там и обратно, еднообразните упражнения и блъскането на пържоли ми дойдоха малко в повече. Реших да продължа напред с добрите стари домашни практики - тренировки на Руми и Зузана, с меню, в което преобладават по-любими храни от мръвки - като плодове! , зеленчуци, яйца и по-рядко месо и риба. Някак ми се струва, че ако не слушаш тялото си и не правиш нещата така, както ги разбираш, се тормозиш жестоко и рано или късно това дава своите отражения в здравето, фигурата и мотивацията. Та така... След като се сбогувах със залата на Инес (лятото), пътувах и се отпусках (разбирайте - никакви тренировки и плюскане). Резултатът - напълняване, отпускане, липса на достатъчно хъс и воля за трениране и по-внимателно хранене (не ме изкушава junk food-а, но съм от онези, които прекаляват с въглехидратите - плодове, мед, пълнозърнест хляб, при това положението става неконтролируемо вечер!).

Стига приказки, повече за мен се надявам, че ще научите в движение, както и аз за всяка от вас!!!

Нека се отчета все пак - от петък (09.01) започнах 90-дневното предизвикателство на Руми Илиева. Проруснах един ден и вместо 4-ти, днес ще мие и 3-ти ден. Правя 3 ниво, като вчера сутринта такава енергия имах, че направих тренировката на ден 2-ри два пъти. Но се разтреперих накрая, нещо прекалих... Още тренинг ми трябва, за да си позволявам лукса да тренирам толкова яко.

Доскоро! И поздрави на всички  Hug Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 545
Fit Pumpkin, сигурна съм, че бързо ще влезеш във форма, особено щом го искаш силно Peace.

Включвам се с един въпрос.
Някакви идеи какво мога да направя с 1 кутия "Маскарпоне" 250гр., на която скоро й изтича срока на годност? Бях я купила за коледните и новогодишни празници, но не й дойде ред, а не искам да я хвърлям.

# 53
  • UK
  • Мнения: 600
ВивHug Hug Hug Много се радвам, че отново си тук! Желая от сърце интервенцията да мине бързо и възстановяването да е леко и приятно!

Фит Пъмкин, добре дошла!  Hug  И аз страдам от същата въглехидратна болест (и аз особено вечер)!  Mr. Green Ще я борим заедно! Simple Smile Отчитай редовно тренировки и разумно хранене и ще има резултат!

Симпа, маскарпонени шоколадови бонбони!  Mr. Green Или тирамису Joy

Момичета, поздрав с тази мисъл по случай курса за пилатес инструктор, който започнах най-накрая.
‘The man who uses intelligence with respect to his diet, his sleeping habits, and who exercises properly, is beyond any question of doubt taking the very best preventative medicines provided so freely and abundantly by nature.’

Joseph Pilates

# 54
  • Мнения: 6 604
Fit Pumpkin, сигурна съм, че бързо ще влезеш във форма, особено щом го искаш силно Peace.

Включвам се с един въпрос.
Някакви идеи какво мога да направя с 1 кутия "Маскарпоне" 250гр., на която скоро й изтича срока на годност? Бях я купила за коледните и новогодишни празници, но не й дойде ред, а не искам да я хвърлям.


Не можах да се сдържа. Embarassed Любимия ми сладкиш е с Маскарпоне и бишкоти.  chef Уникално вкусно и мааааалко калорично. Blush

# 55
  • Мнения: X
ВивHeart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Дано всичко бързо мине и замине и остане зад гърба ти само като лош спомен  Praynig Иииииии бързо възстановяване от операцията!!!
Йеееееееее, ще си имаме профи инструктор в темата,  MissDreamy   Hug Hug Hug
Fit Pumpkin , добре дошла!

# 56
  • Мнения: 1 095
Ха така! Ами давайте рецепти насам де, не само да ми дразните въображението  Grinning  smile3508

Мери, много ме е яд, че нямаш време да пишеш по-често, но не знам какви бихме ги вършили ако не беше любезното ти включване навреме с тези хубави теми  Heart Eyes Благодаря ти от сърце  Hug

Fit Pumpkin, добре си ни дошла. Натрупала си много ценен опит и си се убедила, че трайни резултати се постигат само ако тренировки и хранене са в баланс и ритъм приятен за следване лично от теб! Сега вече си на прав път!  Hug
Продължително лишаване за мен означава после да прекаля зверски. Така че при мен всичко е позволено, границите си ги слагам сама  Grinning

Виви, Виви, милата! Здравето първо, а за останалото ще се погрижиш, защото си те знаем колко си дисциплинирана  Hug

# 57
  • Мнения: 2 545
Благодаря за идеите  Hug.

В крайна сметка, предвид продуктите, с които разполагам,  мисля да направя тази рецепта
Няма начин да не е вкусно нещо, което изглежда така:

Скрит текст:



# 58
  • Мнения: 1 556
Милост нямаш, момиче. Потекоха ми лигите. Не отваряйте, ако сте гладни!!!!  Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 655
И  да не сме, пак нямаш милост....  Mr. Green

Отчитам W8 от Боди революшъна.  Simple Smile

Вив, успех с операцията и възстановяването!  Hug

Suede, много кофти ситуация, съчувствам ти... Sad

Благодаря за поредната прекрасна темичка,  Мери!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт