Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 63

  • 34 792
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 545
Ще видим дали ще мога да издържа цели 120 сек newsm78

Още не съм се тествала.
Доколкото виждам по програма трябва няколко дни да издържа на 90 сек. Съмнявам се да мога да заякна повече за 3 дни. Явно ще се прави планк до пълен отказ или поне докато езикът ми не докосне пода  Joy Joy Joy.

# 31
  • UK
  • Мнения: 600
Ще видим дали ще мога да издържа цели 120 сек newsm78

Още не съм се тествала.
Доколкото виждам по програма трябва няколко дни да издържа на 90 сек. Съмнявам се да мога да заякна повече за 3 дни. Явно ще се прави планк до пълен отказ или поне докато езикът ми не докосне пода  Joy Joy Joy.

Ще се справиш. Издържала си 90 сек, още 30 са много малко  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 395
Здравейте ,момичета !
Нямам време да пиша,но редовно ви чета и тренирам всеки ден.
Отчитам за днес Кардио от Т25 (започнах 2ра седмица) ; допълнително от днес включих планковете предизвикателството (като за 1ви път издържах 65 секунди) .
Започнах и 30-Day Yoga Challenge на Ерин .  Simple Smile За сега съм редовна,но доста почивам на Т25..дано бързо вляза във форма. Честно мислех,че ще са доста по-лесни тези тренировки, но явно дългата ми почивка оказва влияние. 40 мин на кросотренажора са ми много по-лесни от тези тренировки с подскачане  Laughing Blush
 Нооо продължаваммм !
Лека нощ от мен

# 33
  • Мнения: X
Мери, благодаря за темата!!!  Hug
Суейд, много неприятно! Е** си и наглеците  Confused

Днес вече се отчетох с Arms and Abs на Кайла, в момента си пия манговия протеин- с кефир и пъпеш.

Да се отчета за King Fish- а снощи какво измислих. Около 30 мин. преди да го метна на грил тигана, полях всеки котлет с кокосова мазнина /съвсем малко/, отгоре- лимонов сок. Стана страшна вкусотия, малкия едвам се удържаше да не взима още от тигана. Със зелена салата за гарнитура, получи се страхотно!

Хубав ден на всички, аз имам да гладя  Sick Пак...  ooooh!

# 34
  • Мнения: X
Благодаря на всичките за хубавите неща които написахте Simple Smile) .Много ме зарадвахте и и се ентусиазирах още повече Simple Smile.

~Би~ ще изпробвам тази тренировка за корем.Искам най вече да наблегна на корема и да ги видя най накрая тези плочки Grinning Grinning Grinning  хубаво и ясно очертани.Ех..  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 406
И аз да се запиша, даже на 3 страница.
Днес по план от Шалийн Екстрийм и малко корем.
Вчера почивах, че имах голяма мускулна треска на д-то от Витоша. Е, и бях изморена още.

Колкото и да се пазих съм понапълняла с 3 кила от НГ. Трябва да се стягам Wink

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 10:17 от Jerry F

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Да се запиша и аз в новата тема с отчета ми от снощи - ден36 от 90ДП, който пък си беше повторение на ден 19 и определено много натоварващ и изтощаващ, направих и много коремни преси и клякания.
Мери, темата е страхотна  Hug
Дилянка и Дяволски чаровна, радват много окото, страхотни сте, момичета, браво!
Сетила съм се тези дни, че съм от началото на август тук при вас - изкарах шреда и БР на Джилиян, сега съм почти на половината от 90ДП, дали може вече да ме приемете в групата във ФБ, или е още рано?
Рейн, честито сгодяване, много щастие и разбирателство ти пожелавам  Hug
Хубав ден  Hug

# 37
  • Мнения: 3 479
Добро утро и благодаря за разясненията! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 741
Мери мерси за темата  Simple Smile

Аз днес съм почивка, но обмислям да се прибера пеша от работа пък да видим  Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!
Момичета , страхотно изглеждате на снимките. Това се казват хубави тела, не като тези дето се разхождат по fashion TV, приличат повече на закачалки.  Crossing Arms
В неделя ми се събраха почти 40мин плуване крол, вчера 1 час народни танци. Днес планирам зумба и йога. За кака Джилиан ще почакам да се възстановя напълно от настинката и мисля да върна този път малко назад. Много ме кефят тренировките й, има хъс, тъй че никакво отказване  Peace

# 40
  • Мнения: 268
Merry,благодаря за новата тема  bouquet

Отчитам Джилиан БР

# 41
  • Мнения: 1 004
Благодаря на всички за милите думи още веднъж  Hug
За днес отчитам power yoga 10, аеробиката от днешния ден на Румяна (20 минути - Бърпита и HIIT) и ден 12 от Yoga Challenge  Peace
Suede, много гадно- дано всичко се изясни  Embarassed

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Мери, благодаря за новата тема!  bouquet
Да се запиша с хаотични тренировки - Джилиан и йога. Каквото - такова.  Whistling
Дяволски чаровна, и аз смятам, че си страхотна! Heart Eyes
Ще се връщам да чета кой, какво, че не успявам пак да следя темата.... ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Ами ... запис   wavey
Напълняла, с тотално разбит хормонален баланс, дължащ се на лошо хранене, нетенираща вече два месеца ,се връщам в редиците  Whistling Предстои ми оперативна намеса, която тепърва започвам да организирам, та не знам доколко ще съм редовна с тренировки, но след като мине и се възстановя, определено ще се стягам. Храната от миналата седмица съм я оправила вече, но разбира се е рано да се говори за резултати.
Та така. ...
Не съм ви чела, ще се поправям от днес  Hug
Много ми липсвахте, много!  Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Виви, Виви, Виви мисд ю соу мач.,щях да те издирвам с полиция. Дано бързо се оправиш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт