Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 63

  • 34 782
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Охх, бобчее, горката ти!!!
Суеде ,. Дано, но аз бих си изкарала нови документи заради опасност от злоупотреба с лични данни.  bouquet късмет все пак!
Зизу, има!!! Върви си с програмата, не може да го нямаш! Ако го нямаш, в руския сайт фитнеснера.ру нещо си, го има. А и в рутракера, откъдето аз, то не,че не е много лесен графока, де.
Рейнмаги, честито! Късмет и любов! Много се радвам!
Отчитам Кардио чалендж Макс 30, реших и тази седмица да съм с кратки трвнировки, че нещо едвам се излюпвам в 5.30, а за другите трябва да ставам в 5 най -късно.
Много съм афектирана...

Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 21:31 от luba_rizova

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ЛЮ4е  Tired това е всеки божи понеделник- работя на двете места, като изляза сутринта в 5:30 (за тренировка и после работа), се прибирам в 23:30  Flutter 4ак ми се гади от умора.

Линдзи, сега ходих да го гледам това твоето Фики (не съм запозната с тази ли4ност) , въх  Sick

# 17
  • Мнения: 3 468
Най-накрая надвих мързела и отчитам тренировка /след 11 дни почивка, като изключим един клас по йога/.  Crazy

simpatikonia, какво е това "сядане на един крак върху стол", което си споменала в предишната тема?

# 18
  • Мнения: 5 405
Линдзи, сега ходих да го гледам това твоето Фики (не съм запозната с тази ли4ност) , въх  Sick
Значи.... с него може и да не си, ето вземи се запознай - цък, ама мацката виж, едната мацка кърти! Такъв баджак вади, че преди 3-4 дни съм слушала песента няколко пъти и то за да се наслаждавам на каката  Joy Joy
Мацката е с черна рокличка в ляво след 50тата сек, после отново там след 2рата минута и към края вече е в дясно. Само тя има такъв баджак, не може да се пропусне  Laughing Heart Eyes

# 19
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема   bouquet

От старата
Рейн, честито! Страхотна новина! Мило ми стана макар да не те познавам лично. Пожелавам ти дълги години щастие и любов с половинката ти!
Дилянка, изглеждаш чудесно след предизвикателството! Спомням си една снимка, която беше публикувала още в началото, когато се записа в темата и мисля че сравнено със сега имаш невероятен напредък!

Последните няколко дни не съм тренирала нищо, но се чудя дали да не започна 90 П наново, след което новите програми.  Thinking

Момичетата, които правят новите седмични програми, може ли да споделите много ли са трудни? Като за човек с дълга почивка и една две седмици на базисни у-я и йога нанагорно ли ще му дойдат?  Grinning

# 20
  • Мнения: 10 354
Мерка мерси за новата тема и от мен  bouquet.

Аз да не ми се надява човек свърших нещо за отчитане. Реших да захвана 21 Day fix Embarassed и отхвърлих първите две тренировки. Единия ден правих Total Body, на другия – Upper Body. Мускулна треска имам на всичко на което може да се сети човек. Още не ми беше преминала мускулната от комплекса с пудовката и застъпих с нова. Знам си, че ще минат, но ги мразя като са от жестоките.

Иначе за довечера глася крака от същата програма. Дано се справя, че там мускулната отшумява, но все пак още ходя като робот от време на време.

# 21
  • Мнения: 6 393
simpatikonia, какво е това "сядане на един крак върху стол", което си споменала в предишната тема?
По-лесен вариант на pistols. От прав стоеж тръгваш да клякаш на един крак, обаче имаш стол и всъщност сядаш. После се изправяш пак на един крак. И т.н. Simple Smile

Линдзи, сега ходих да го гледам това твоето Фики (не съм запозната с тази ли4ност) , въх  Sick
Значи.... с него може и да не си, ето вземи се запознай - цък
Ох, абе какво е това, бе?
Аз си мислех, че ще видя Франк Медрано да размята варели на брега на едно езеро. Минимум! И взех, че отворих, а то...
Това да не е нов Азис?

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мери, гледах клипа в нета, о6те когато ти го пусна във фейс преди няколко седмици. Ама много бързо се сменят мацките и едва я хванах тази здравата  Crazy Ама не знаех, 4е това е Фикито на Лидзи....о6те пове4е съм  Sick

# 23
  • Мнения: 5 405
 tooth tooth tooth
Много сте готини такива изумени  Joy
Ама мацката е готина, хвана я в крайна сметка, нали?  Crazy По краката се познава  Joy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, благодаря за новата тема  Hug! Мадамата на първа страница е страхотна!
Рейн, честито, много щастие ви желая!
Дилянка, помня и аз първите ти снимки и разликата с това, което сега показваш е голяма! Браво!
Бобче, разбирам те напълно, и аз съм в момента в подобен филм. Не знам кога е ден, кога нощ  #Crazy.
Завърших и третата седмица от Insanity MAX 30. За утре съм планирала тренировката на Румяна за сила, издръжливост и дупе + новото видео за корем на моята любимка Кристин.

# 25
  • Мнения: 1 161
Здравейте, Момичета!
За днес отчитам яка тренировка за рамо и крака, в три- и гигантски сетове, 4 серии всеки, 1 час. Доволна. Добре, че от тренировки го докарвам.  Mr. Green
Мери, мерси за новата тема.   bouquet И накрая си цопнала една от моите любимки. Благодарим!   bouquet
Тяна,  Hug
Скрит текст:
Радвам се, че успявам да те усмихна. Вече си мислех, че покрай битовизмите и ежедневието тази част от мен е преждевременно и перманентно пенсионирана.  Mr. Green А то имало все още надежда.  Mr. Green
Фъстъче, Дандиела, благодаря за пожеланията за моето бабче!
Дяволски Чаровна, поздравления за постигнатите резултати! Продължавай все така.
Ла, не му се връзвай. Ако ги слушаме тези мъже за всичко, най- много да приключим я под първия влак, я в първия гьол.  Twisted Evil Mr. Green Трениране му е майката. И бащата също.  Mr. Green
Суеде,много неприятно . Това на мен и тук ми се е случвало, докато зареждам, ако може да ти е някакво успокоение. Дано някой свестен човек ги намери.
Скрит текст:
Представи си ме мен, тичайки след този идиот в 12 ч вечерта, крещейки " Само зелената карта ми върни" -тъкмо я бях взела.  Mr. Green
Люба,  Hug Напоследък метлата ми е най-добрия приятел  afwitch af С повод, и без повод се мятам на нея....не мога да се позная... Twisted Evil Mr. Green
Вики,няма да усетиш кога ще влезнеш в релси.
Сладки сънища!

# 26
  • Мнения: 247
Записвам се и аз в новата тема  newsm44. Мери, благодаря отново за доброто оформление и мотивиращите снимки  Hug.


Момичетата, които правят новите седмични програми, може ли да споделите много ли са трудни? Като за човек с дълга почивка и една две седмици на базисни у-я и йога нанагорно ли ще му дойдат?  Grinning

Аз тренирам по новите седмични програми, след почти 1 месец прекъсване на тренировките започнах направо от ниво 3 и се справям. Не са чак толкова трудни, ще се справиш. Да има упражнения, които ме затрудняват, правя си почивки и пак продължавам. Ако ти се стори трудно 3 ниво, започни с 2 и после на 2-3 седмица като влезеш във форма , може да се пробваш отново с 3 ниво.

Днес обяда ми беше- пиле със зели и айрян
Вечеря - пак боб  Joy  с телешко /след вечерята ми  вечеря 2 чинии боб. Бях на гости и нямаше как да откажа/
Прегрешението ми е -4-5 бомбона смучещи от тези малките дето ги слагат в офисите за почерпка на гости. Ами по цял ден са ми пред очите на съседното бюро и все протягам ръка и прегрешавам #Cussing out

Тяна, честити имен ден! Жива,здрава, много усмихната  да си ти и всички около теб!

Хубава вечер от мен  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 545
simpatikonia, какво е това "сядане на един крак върху стол", което си споменала в предишната тема?

Капризче, видях, че Barbabeau много точно ти е отговорила.
Мен не ме бива много по термините. За "пистол" нямаше и да се сетя Grinning Яко се натоварват дупето и бедрата. Истински "пистол", разбира се, не мога да направя. Но и от това "невинно" упражнение днес едвам се мърдам Grinning.

# 28
  • UK
  • Мнения: 600
Симпа, 90 сек бяха ок, до 120 съм ок, обаче от там нататък -  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ще се мре, явно!

Зизу, ти ли пита за БР и график?! ИМА, ДА! Ето тук има и тренировките и графика: http://www.fitnessera.ru/revolyuciya-tela.html

# 29
  • Мнения: 5 405
Тц, нещо не си запозната с правилата. Врътни се на първа страница, харесай си програма, направи една тренировка и ела да се отчетеш. С гол "запис" и баба може  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт