Тема Незабравима (Unutulmaz) 252 ,"Kara Ekmek"

  • 42 348
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 245
Благавест, мисля, че снимката е от "След дъжда" Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 395
Хм, "плахата и сълзлива" тактика в Незабравима сигури на Еда победа във войната, независимо от загубените /понякога привидно/ битки. Не знам сега агресията до какво ще доведе. Мъжете по принцип не си падаме  много по настъпателните и агресивни жени /плашат ни/, но ще видам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Добре съм ви заварила в новата тема!  Heart Eyes Деси, красота!  bouquet
Имам някакви проблеми с компа и ми е много трудно да вляза в темата, затова и не пиша толкова често, колкото ми се иска! Peace Екрана подскача, реклами отвсякъде въпреки ад-блокъра, не ми се отварят имотиконките всеки път... Angry
Нямам търпение да почне "Кара екмек". Още от трейлърите се загатва, че става една... ooooh!
Надявам се добрите души да превеждат като му дойде времето! Praynig
А аз се омайвам с "Незабравима"... Tired Като почне и времето спира  Shocked Толкова ми е мило да го гледам... Heart Eyes Свикнах с новия дубльор на Харун. Превода е различен, нямам представа дали е по- точен или не, но ме устройва. Чакам всеки следващ епизод с нетърпение! Пристрастеността е завинаги! Crazy

# 18
# 19
  • Мнения: 914
Здравейте, приятели! Hug
Добре съм ви заварила в новата тема!  Heart Eyes Деси, красота!  bouquet
Имам някакви проблеми с компа и ми е много трудно да вляза в темата, затова и не пиша толкова често, колкото ми се иска! Peace Екрана подскача, реклами отвсякъде въпреки ад-блокъра, не ми се отварят имотиконките всеки път... Angry
Нямам търпение да почне "Кара екмек". Още от трейлърите се загатва, че става една... ooooh!
Надявам се добрите души да превеждат като му дойде времето! Praynig
А аз се омайвам с "Незабравима"... Tired Като почне и времето спира  Shocked Толкова ми е мило да го гледам... Heart Eyes Свикнах с новия дубльор на Харун. Превода е различен, нямам представа дали е по- точен или не, но ме устройва. Чакам всеки следващ епизод с нетърпение! Пристрастеността е завинаги! Crazy


Дани хванала си вирусче! Изчисти се.

# 20
  • Мнения: 46
Привет Незабравими! Hug Hug Hug
Сряда е... за мен си остана емблематична Crazy
Деси,благодаря ти за новата прекрасна тема  love001  love001  love001
Направо Ви завиждам,че се потопихте отново в сериала.Все едно го гледате за първи път,нали  LaughingАз не мога да гледам дори във войото,но както казва "chuza",имаме си записани епизодите от Нова Laughing та ще си гледаме със старият превод
Новият филм на Йозка изглежда интересен,дано успее да се задържи дълго на екран Praynig
Пожелавам на всички прекрасен ден! Hug
Скрит текст:
какви клипове само Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Как е възможно да се замени този пламък между дватата?!?


# 21
  • София
  • Мнения: 1 395
Петък-сряда

Дали петък ми срядата стана
Дали с мъничко аз остарях
Ето легнал съм пак на дивана,
ала този път просто заспах

Дали някой отрови мечтите
Дали скуката влезе у нас
Но ги няма и няма в очите
сълзите, страстта до захлас

Дали нещо със мене се случи
Дали просто пък аз загрубях
Но сърцето ми някой отучи
да люби и страда от грях

# 22
  • София
  • Мнения: 13 651
Петък-сряда

Дали петък ми срядата стана
Дали с мъничко аз остарях
Ето легнал съм пак на дивана,
ала този път просто заспах

Дали някой отрови мечтите
Дали скуката влезе у нас
Но ги няма и няма в очите
сълзите, страстта до захлас

Дали нещо със мене се случи
Дали просто пък аз загрубях
Но сърцето ми някой отучи
да люби и страда от грях

bagnio   bouquet
Точно в десятката ...

# 23
  • София
  • Мнения: 829
Деси Благодаря от сърце за новата тема  newsm51 newsm51 newsm51
Хубаво е, че се грижиш за нас та да сме заедно тук, вярвам че това носи удоволствие на всички  bouquet
-------------------------------------------------------


Това наш Серхан ли е, от кой период му е тази снимка - преди или след разкрасяването му  newsm78

Тази снимка на Серхан е от филма "Под дъжда" Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 245
Бганьо, newsm10 smile3501 smile3501 smile3501!

# 25
  • София
  • Мнения: 13 651
Привет Незабравими  Hug
Ето какво открих в един от сайтовете за предстоящия проект на Йози:
----------------------------------------------------------
За пролетния и междинен сезон канал ATV е подготвила много изненади на зрителите си, с които се надява да постигне по-голям успех, а кои са те разбирате сега!

"Черен хляб" (Kara Ekmek):
Това е продукцията, на която от телевизията с оранжевото правоъгълниче, залагат най-много през междинния телевизионен сезон. Тя ще стартира още този петък, 16 януари, като ще се излъчва всяка петъчна вечер след 20.00 часа по ATV. Имайки се в предвид жестоката конкуренция в петъците, когато на ринга за рейтинги едни срещу други се изправят вечните хитове на FOX, StarTV и KanalD "Черната роза", "Приливи и отливи" и "Опасни улици", а да не забравяме и тайното оръжие на втората - "Прости ми", надали тя ще постигне някакъв успех, но пък нищо не се знае. В историята на "Черен хляб" се разказва за младо и обикновено момиче от бедно семейство с големи амбиции и мечти, чийто живот обаче след ключов момент се променя коренно и мечтите ѝ за добро или зло се сбъдват. Тя обаче се забърква с мръсни пари и именно заради това сериалът носи името "Черен хляб". Главната роля е поверена на любимката на зрителите от "Незабравима" Йозлем Йълмаз, която до преди няколко месеца се снима в провала на FOX "Безопасност" (Emanet), а останалите на познатия от "Истанбулска приказка" и "Памуковата принцеса" актьор Алтан Еркекли и познатия от "Огнено сърце" и "Листопад", а и от турската адаптация на "Отмъщението" Енгин Хепилери. В "Черен хляб" главните теми са за любов, интриги, отмъщение и омраза, като за наскоро за героинята си в него Йозлем Йълмаз сподели, че този път тя няма да бъде невинно и беззащитно младо момиче, като каквото я познават зрителите, а за първи път ще бъде амбициозна и в един момент дори и алчна и властна млада дама, която няма да плаче. Продуцентска компания на поредицата е Limon Yapim, която създава и стартиралия и провалил се миналата седмица "Пойраз Карайел" на KanalD. Дали "Черен хляб" ще постигне успех и ще стабилизира критичното в момента състояние на ATV или ще последва съдбата на белият карамфил, както се казваше есенния сериал, излъчвал се в петъците, предстои да разберем ".  

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Здравейте , приятели! Деси, темата ни е прекрасна, както винаги, благодаря ти! Благодарности на теб, Благавест и всички, които ни помагат да сме добре информирани!   bouquet  bouquet  :bouquet
Манпла, аз гледам новите епизоди на Незабравима във VBOX-а, но  отгоре, където пише "КАЧЕНО" трябва да натиснеш "този месец". Ако не направиш това се появяват старите епизоди на Нова тв. Има качени от 1 до 5 епизод. С голямо нетърпение чакам новите епизоди. Не харесвам всички дубльори /напр. гласът на актьора, който дублира Феяз е ужасен/, но важното е, че главните ни герои не са толкова дразнещи.
А в петък ще съм заредена пред тв-то заради Йози, стискам й палци.
Бганьо,  smile3505 newsm10

# 27
  • Мнения: 3 203


Привет на най-незабравимата  компания  Hug Heart EyesБганьо  newsm74 smile3501 newsm51
Благавест благодарности за инфото   bouquet доживяхме да видим Йози да бъде алчна и властна дама  ooooh! ох...тръпки ме побиват не защото тя няма да се справи тя е абсолютен професионалист  Hug а защото искам сериала и да бъде успешен както Незабравима  Praynig

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 245


 wavey wavey wavey

Последна редакция: чт, 15 яну 2015, 09:01 от winona

# 29
  • София
  • Мнения: 1 395
Предфалитно...

АТиВи цяла сега тебе гледа
от фалита инак кой ще я спаси
На тебе разчита - бившата Еда
Та рейтинга барем накрай извиси

А дано стекат се утре милиони
старта да видят на „Черния хлеб”
Защото, защото по всички закони
в киното по-добра няма от теб

Общи условия

Активация на акаунт