ОКТОМВРИЙКИ 2015г.

  • 32 025
  • 675
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 104
ЗА СЕГА ТЕРМИНА МИ Е НА 08.10 ИЗЧИСЛЕНО С ТАБЛИЦА В ИНТЕРНЕТ. ПРЕДНИЯ ПЪТ ЗАБРАВИХ ДА ПОПИТАМ НА ПРЕГЛЕДА ЗА ДАТА ЗА ТЕРМИН, А И ТОЙ НЕ КАЗА НИЩО.
goldilocks Много се радвам за вас. Нормално е да ти е било притеснено, на мен също ми е така незнам как ще издържа до 26.

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 15:28 от Ekaterina Vasileva

# 631
  • Мнения: 7
Момичета, ама вие сериозно ли ще карате цялата бременност с болнични?
На мен за съжаление това няма как да ми се случи, даже много да искам....
Кой лекар ги дава: личният или гинекологът? И на какво основание, ако бременността е без усложнения?
Как ще ви събере сумата за майчинство в такъв случай?

Извинявайте за многото въпроси, обаче ми стана интересно.
Да уточня, че от много време съм в чужбина и тук даже за сериозни медицински проблеми винаги са ми давали по 1 седмица максимално болнични.
Ще съм ви много благодарна, ако споделите  Hug

# 632
  • Мнения: 266
Привет,момичета Simple Smile)) Поздрави от слънчева Будапеща и от великолепната Виена!След 13-часов път,вчера се прибрахме от екскурзията!Колко много странички сте изписали за няколло дни Simple SmileИзкрахме чудесни дни там и разгледахме столиците.Е,разбира се,не можа да мине гладко всичко, но е важен крайният резултат.В събота сутринта получих белезникаво течение и доста се поизплаших...Едвам дочаках да се приберем в БГ,такива мисли ми минаха през главата Sad Взех ударна доза утрогестан,но шпа и фолиева киселина веднага като се прибрах.А сега се връщам от преглед.Вече сме в 8 г.с, имаме си сърчице и всичко с бебо е наред Simple Smile)) Течението е или на хормонална основа,или от раничката, която имах преди.Въпреки, че е горена, може да се появи отново или да не е била заздравяла напълно.Засега няма нищо притеснително, но все пак взех болничен и тази седмица ще си почивам вкъщи.След малко ще кача и първата ни снимка Simple Smile Поздрави на всички!

# 633
  • Мнения: 3 203
"Болничните по време на бременността не се отразяват на обезщетението за бременност и раждане,ако 18 м преди болничния сте осигурени на една и съща сума."
Можеш да бъдеш в болнични 180 дни до 45 дни преди раждане, като се минава лекарска комисия (което не е нищо особено). И ако имаш малко отпуска ти стигат.
Аз лично не се чувствам толкова зле, че да не мога да работя, но работата ми е свързана с много стрес, физическо и психическо натоварване. Не желая да рискувам  Peace

# 634
  • Мнения: 923
Моят термин е на 04.10 .
Следващият преглед е на 27-ми и ще чуя по-точно кога и какви изследвания ще правим. Иначе все още ми се гади почти по цял ден. Добре поне, че не връщам. Чувствам се ужасно уморена...

# 635
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен Simple Smile
аз вече втори ден прява тест след тест и все положителни и ак не мога да повярвам, това ми е втора бременност, но при първата направих спонтанен аборт, сега толкова много се надявам, че всичко ще е наред и с мъжа ми не смеем да кажем на никого, та много се радвам за темичката и че ще има с кого да си обсъждам цялата олелия Simple Smile
По календарите в нета термина ми го дават около 25.

Пожелавам леко бременеене на всички и по едно пухкаво бебе на финала!

# 636
  • Мнения: 266
Ето ни и нас



Снимката е от днес, вече сме в 8 г.с. и се видя сърчице!

# 637
  • Мнения: 48
Привет и от мен! Честити сърчица  Heart Eyes Heart Eyes
Ние не сме казали на никой от роднините все още, смятаме дори на родителите да кажем към Великден. С първата бременност не чакахме толкова много, но сега така решихме, иначе знаят няколко приятелки  Mr. Green

Иии за студеното и на мен ми е постоянно студено, даже вечер се завивам до врата  Crossing Arms

# 638
  • Мнения: 3 203
Честито сърчице, Софи! Все така добре да се развивате  Hug

# 639
  • Мнения: 3 595
Софи, честито сърчице! Прекрасна снимка!

# 640
  • Мнения: 266
 Heart Eyes Благодаря виии Simple Smile Много се успокоих като го видях! Чакам резултати от цитонамазка и секрет в петък,тогава съм отново на преглед и за официална регистрация Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 562
Софи, честито ти сърчице! Heart

# 642
  • Мнения: 804
Софи, честито сърчице и от нaс Simple Smile

# 643
  • Мнения: 2 727
Много хубава снимчица Софи, честито сърчице и от мен  Heart Eyes

# 644
  • Мнения: 22
Първата бременност казах на шефа и на приятелите чак в 5-тия  Laughing без да ми личи, сега пак искам да мина с този експеримент - като проличи. На роднините изчаквам след първия преглед.
До кожа са си стриите, пърия път качих 22, мазах от дъжд на вятър с каквото намеря и не ми излязоха. Сега ще доизхабя козметиката на малкия и до тук с грижите по корема Wink Аз се лакирам 1 път в седмицата, не знам да вреди....
Чудя се да моля ли доки за дуфастон, за всеки случай, заради вдигането на малкия нон стоп?
 патиланска аз също съм с много ранна овулация, как ти изчислиха термина, с датата на последния МЦ или овуто?

Общи условия

Активация на акаунт