В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 28 619
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Никки, темата е наистина страхотна, много нежна  Hug

Black Lady, аз имах 2 пъти доста болезнени контракции, отидох веднага при АГ и ми изписа Диаспорал. Пих го 2-3 седмици и повече контракции не съм имала, а даже от 1 седмица спрях изобщо да го пия.

Относно спането нощем, нямам никакви проблеми, щом помириша възглавницата и заспивам  Simple Smile  Даже напоследък овладях и ходеното до WC през нощта - просто пишкам 2 пъти преди да си легна и след това гледам да не пия вода  Laughing

Относно килограмите, аз съм +2.5кг в 22г.с.

Sabrina_, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, а най-хубавият подарък ще дойде през май Simple Smile

# 16
  • Мнения: 299
Добро утро!
Никки, чудесна тема си сътворила.   bouquet
Sabrina_, честит рожден ден!  nbirthday
Добре дошли на новите мамчета!   bouquet
Охх аз искам вече да дойде Май и да се приключва, че не издържам, снощи така ми се стегна корема, че беше като камък. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 69
Цоп и аз в новата тема Simple Smile Мерси, Никки  Hug
ЧРД на рожденичката ни,много здраве и щастие пожелавам  newsm38

# 18
  • Мнения: 44
Никки прекрасна тема си сътворила!   bouquet   Sabrina Честит Рожден Ден! Здраве, щастие, любов и един красив подарък май месец  smile3525. За килограмите аз до сега съм качила 12  Embarassed Embarassed Embarassed (като последните 10 са за 2 месеца по 5). Завиждам благородно на тези които са качили по два, три килограма до сега.  Flower ツ всичко ще бъде наред бъди сигурна в това, а и малкото ангелче е достатъчен мотив да го повярваш Simple Smile                                                                     

# 19
  • Мнения: 242
Здравейте момичета!  Grinning
Sabrina, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, и хубав празник ти пожелавам!   bouquet
Никки, прекрасна тема!   bouquet
Цвете, стискай зъби миличка, няма как. Ще мине това време и май месец ще се радваш на най-прекрасния подарък!
Ние сме добре горе долу, аз и бебчо да, но малката ми кашля след като минахме хрема. Гледкаме си се, тя беснее вкъщи, че рядко излизаме. Качила съм към 5-6 кг., и то най-много по празниците, разбира се. Ама колкото толкова, иначе спя горе долу добре, пишкам много, но става насън  Grinning . Засега нищо не ме боли (да чукна на дърво), нямам киселини, дано така и за напред да бъде.
Хубав ден ви пожелавам!  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 350
Прекрасна тема!  Peace
Честит рожден ден, сабрина!  bouquet

# 21
  • Мнения: 259
Здравейте майски мами,
и аз не съм писала отдавна, но поне гледам да съм в крак с темите, които са страхотни.  С благодарност към техните автори bouquet Много   е приятно да имаш съмишленици, които се вълнуват от същите предстоящи радости като мен.
От февруари мисля да изляза в болничен, и тогава ще имам възможност и за темичките и училищата.
Някой ходил ли е на училище в майчин дом?
За килограмите, установих че съм +6.
И моето момче си го усещам, и по силно и по слабо, като цяло е много приятно. Hug

Да ви споделя нещо за контракциите, и аз получавах такива от време на време - примерно по 2 на ден.
Като ходих на ФМ - споделих с лекарката. и и казах , че пия но-шпа  в такива случаи. Тя спомена, че вече при тази гестационна възраст но-шпа не е добър избор, тъй като при раждане се дава за отпускане на маточната шийка, и че единственото което се пие е Магнезии.  newsm78

Хубав ден на всички   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Sabrina Честит Рожден Ден!  bigdance2 newsm38 Gift Много здраве, много търпение и много спокойствие ти желая!
Относно килограмите - с предната бременност не качих нито един килограм през цялото време, сега тенденцията е същата. Бебето е в почти непрекъснато движение, и този път го усещам от доста ранен етап (още от 14-15 седмица). Доста по-ниско е разположено тази бременност и ми е трудно седенето за по-дълго време на стол, добре че стола ми в офиса има люлеещ механизъм и в повечето време съм в леко полегнала поза.
Баткото става изключително грижовен към мен - чакай, не се навеждай да ме целуваш, аз ще се кача на стола Simple Smile , гали ми коремчето от време на време, прави планове къде щяло да спи бебето и тн. Много мило ми става. Иначе също като батко си и бебето е едно голямо шило Simple Smile Баткото сега е като навита пружинка, явно и бебето ще е така  #Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Sabrina_ Честит Рожден Ден   bouquet
Пожелавам ти една много лека бременност с прекрасен финал на края!  Hug

Аз от вчера следобяд не съм на себе си. Като че ли имам контракции. Едно стягане на корема....  Цяла нощ не съм мигнала, ставах до WC сто пъти, пих но-шпа, но ефект никакъв. Не знам какво да мисля. Честно казано според мен не спах от притеснение. Особена промяна няма и днес. На обяд съм на лекар и дано всичко е наред. Малко съм се ошашкала  #Crazy Моля се само бебо да си стои вътре на топличко  Praynig

# 24
  • Мнения: 61
Ники,страхотна тема.Поздравления,нежна и романтична  newsm51 newsm51
честит рожден ден и на рожденичката ,здраве,щастие,любов и лека бременност,подаръчето ще дойде през май и ще го гушкаш без край 1stroller newsm51 1stroller smile3525
иначе мами ,малко съм притеснена,вчера бях в Селена и доки ми каза ,че бебо е добре,расте мъжа ,вири пишка срама няма,даже и пишка младежа.
но ми измести термина за 24 април та съм като трясната.но ние сме почти готови със стаята и покупките.Но сега ме хвана параноя и страх.боже

# 25
  • Мнения: 350
Никки, спокойном всичко ще бъде наред.  Hug

# 26
  • Мнения: 77
Здравейте на всички! И аз да се включа към форума вече, че до сега само четях. Аз съм бъдеща мама от Бургас, на 32г. и очакваме през май близнаци - момче и момиче!  Hug Някой пита за киселините и аз да споделя,че от втория месец ме мъчат и само със сода и сироп Гавискон ги премахвам.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 442
Добре дошла!  bouquet

# 28
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета!
Sabrina_, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и на финала здраво и пухкаво бебче!
Добре дошли на новите мами!
Аз снощи бях на ФМ и е потвърдено - ще си имаме втора принцеса! Моля за розов щъркел на първа страница. С бамбина сме много щастливи, таткото също - ще си гледа неделните мачове навън с приятели  Grinning
Хубав ден   bouquet

# 29
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Сабрина, жива и здарва да си и спокойна бременност до края  Hug


Ники, аз съм на магнезий от 10 дни. Не че съм имала особени контракции, но лекарката каза, че има такива, които не се усещат.

Общи условия

Активация на акаунт