Мъници от всички страни, добре сте дошли!- 2

  • 34 962
  • 738
  •   1
Отговори
  • Немция
  • Мнения: 6 878
ДОБРЕ ДОШЛИ В НАШАТА МЕЖДИННА ТЕМИЧКА НА ПООТРАСНАЛИ МЪНИЦИ!

Ако очаквате бебе, голям отбор весели шкембета ви чакат в Бременни майки в чужбина

Още майки и по-големи дечица ще откриете в Деца, отглеждани в чужбина



Ето и нашите дечица, които изпълзяха от бебешката група и духнаха по 1-2 свещички на тортите си


Нашите дечица по месеци и години:
2013


Ноември:

Андрей на мама Kalalily – 01.11.2013 - САЩ


Юни:

Тим на мама Щастливка Simple Smile – 05.06.2013 - Англия

2012


Юли:


Филип на мама .Бибит. - 25.07.2012 - Германия
Александър на мама MilaB - 22.07.2012 - Швейцария


Aприл :

Джорджи на мама Eli-I-Djodji - 22.04.2012 - Швейцария

Виктория Елизабет на мама varnagirl - 22.04.2012 - Англия
София на мама megipo - 14.04.2012 - САЩ
Доминик на мама localgal - 03.04.2012 - САЩ


Март :

Петър на мама Jvd - 30.03.2012 - САЩ
Йоан на мама Bruxelles1 - 04.03.2012 - Белгия
Виктор на мама Zelkata - 03.03.2012 - САЩ



Февруари :

Емануел на мама ЕМА ES - 27.02.2012 - Испания
Емма-Никол на мама bibilyana - 22.02.2012 - Испания
Кайл на мама lyuckanova - 22.02.2012 - САЩ
Марти на мама geryto_vlc - 22.02.2012 - Испания

Моника на мама SUNDAE - 19.02.2012 - Германия
Красимира на мама vasiliika - 13.02.2012 - Испания
Ивет на мама buci - 05.02.2012 - САЩ

Филип на мама • Ambitious • - 03.02.2012 - Канада


Януари :

Моника на мама Чебурашка - 31.01.2012 - САЩ
Самюел на мама Rapuntzel - 19.01.2012 - САЩ
Иван на мама ir74 - 19.01.2012 - САЩ
Андрей на мама тити - 15.01.2012 - ОАЕ

Александра на мама Blueberry. - 11.01.2012 - Англия
Давид на мама Peregrina - 09.01.2012 - Англия
Йоана на мама Danny Milanova - 09.01.2012 - България(Кипър)
Тим Матиа на мама asyalein - 07.01.2012 - Германия
Николета на мама Lumia - 05.01.2012 - Словакия
Петър на мама Григ - 04.01.2012 - САЩ
Фредерик Николай на мама Кора - 01.01.2012 - Холандия


2011


Декември :

Азиз на мама Щастливка Simple Smile - 27.12.2011 - Англия
Лаура на мама Lara8 - 24.12.2011 - Испания
Стефан на мама zana333 - 17.12.2011 - Канада
Емили на мама Мимето* - 13.12.2011 - САЩ
Стоян на мама mars 82 - 10.12.2011 - Франция
Алексей на мама Kalalily - 09.12.2011 - САЩ
 
Предишни теми :

Последна редакция: пн, 19 яну 2015, 11:22 от .Бибит.

# 1
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Пу-първа! Бибит, мерси за темата  bouquet

ЧРД на Иван! Да расте здрав и усмихнат, много весели игри му пожелавам. Весел празник  bouquet


Калалили, кураж - идват по-спокойни моменти...Емма изкара кътник Shocked, а от кучешките помен няма...затова пък всички останали кътници са набъбили като топчета Rolling Eyes

Ние вчера бяхме на гости на едни приятели - цял след обед, нямаше сън за двамата, но пък нито мрънкаха, нито имаше проблеми - много добре изкарахме. Имаше и голямо куче, ама наистина голямо, обаче го държат основно в къщи, на Емма и Луи бяха много доволни да си играят с нея /Гая се казва/ Whistling

# 2
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Да се разпиша на чисто Wink:

Честито на порасналия Иван- да е мнооооого здрав, пълен с енергия и ухилен до ушите! Весело празнуване! newsm59 newsm18

Къти, тунелът се сгъва и разгъва лесно, не заема място. Аз взех малко по-скъп, заради по-доброто качество, тъй като трябва да издържа на огъване, разпъване и какво ли не.

Къти, ако искаш да вкарам данни за Емма в началото на темата, сега му е времето да редакирам.

Дани, ще се справиш със следването, разбира се!

Тити, смел юнак си имаш- забравила съм за избитото зъбче, много неприятно. Confused

Ние вчера посетихме музей за динозаврите в Мюнстер, който ни е сравнително наблизо. Голямото Б. е върл фен на "ужасните гущери" и много се вълнуваше от срещата с гигантите и техните скелети. Имаше и планетариум към музея, и там минахме през една прожекция като за деца(голям Бибитко се вълнува много и от темата за Космоса), изкарахме си интересна неделя, но вечерта всички герои бяха изморени.
Дребното е опасна работа в такива открити пространства- провокира го да бяга като бесен, неудържим е, май и него трябва да обличам с червена тениска Wink - само екраните, където  с анимация разказваха за динозаврите, го успокояваха и се кротваше седнал в количката.
Голямо дяволче се заформя!

# 3
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Ако позволите? и ние да се запишем в темата..
на 17.11.14. се роди моя син кевин в прага

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
честит робжден ден на Ванката! да расте здрав и много щастлив!!!

Glloriyta, добре дошла. тук пишем с малко по-големи деца. погледни и в Деца родени в чужбина, там са бебетата...

бибит, благодаря за новата тема.  Hug

аз имах свободен уикенд - мъжът ми и Тим отидаха с влак при свеки. сега Тим пак иска да пътува с влак... Crazy голям пътешественик.

# 5
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Glloriyta, по-скоро в Бебета, родени в чужбина погледни- "Децата" са за поотраснали деца.
Това не означава, че при нас не може да се включиш, но не знам доколко нашите теми биха те вълнували.

Ася, кеф, свободен уикенд....
Оо, ние отдавна не сме пътували на по-дълго разстояние с влак, обещала съм на голям Бибитко, че ще направим едно пътуване през пролетта сигурно, най-вероятно аз сама с двамата, само че с дребното сигурно няма да е лесно, като го знам на обществени места какъв е шавлив.

# 6
  • Мнения: 279
честит Рожден Ден на Ванката!Ир да ви е жив и здрав,много послушен и все така умен да ви расте! :hug: Hug Hug
Бибит,мерси за темата!   Hug

Glloriyta, добре дошли с Кевин!

Тити,аз никъде не видях снимка Embarassed

Купих билет на мама,идва на 10 май,тъкмо ще помогне за лятото че работа се очертава много.Доволна съм много и от билета.По-късно ще се включа
Приятна седмица от мен Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 9 903
люцканова, трябва да кликнеш върху името на андрей в поста, но ето ти го и така: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/ … 79f063cad5ab7b6de
ти почна ли да свириш на Кайл специално на пианото? Имам едно видео с Андрей как блъска "Миламоя мамо", много е смешен. Но все още не схваща нищо.

честит рожден ден на Иван, да е здрав и да не тревожи повече мама!

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Честит Рожден Ден на Иван!  Hug  Да е здрав, умен, силен и да има много радостно детство! Hug  bouquet
Бибит, благодаря за новата темичка! Hug Може ли да добавиш и Кирил на 1та страничка ако не те затруднява? 12 юли 2012 г, Норвегия. Hug
...аз пак съм набързичко днес Embarassed Hug

# 9
  • USA
  • Мнения: 1 323
Бибитблагодаря за новата тема! Hug
И мен много ме притесняват големите пространства с много хора и за това ги избягвам като съм сама с двамата.От сега събирам сили как ще пътувам сама с двамата до БГ.  ooooh!
Брюкселина всеки път като ви гледам снимките и си мисля да ти кажа,че двамата с тм сте ми много познати.Знам,че сме учили в един и същи университет,но май сме се засичали или там или в общежитията.Кои години сте учили вие?
Ася чудесно решение! И аз така правя в неделя.Пращам мм с децата на гости.Не че си почивам много ,защото гледам да свържа някой неща които не мога като са наоколо,но гледам и да си открадна малко време за себе си иначе такова липсва.За влака все се каним да отидем някой път до даунтаун с него,но все сме с много багаж и пак се натоварваме на вена.И на Лекси много ще му хареса.
Ние тови уикенд го прекарахме в спорт.Открихме една чудесна зала наблизо и децата се налудуваха и на тичаха на воля.И да се похваля,че Лекси вече е 15кг Simple SmileМного си ме тормозеше тоя факт и разнищих проблема.Оказа се ,че баба му го храни с бонбони и имах разговор с нея.Разбрах когато веднъж тя дойде в къщи и той и потърси бонбони. Twisted Evil На мен никога не ми търси! Разбрах и защо не яде вечеря след като и е ходил на гости и доста я скастрих.Гледахме една серия на маша и мечока в която Маша яде много захарни пръчки и я боли зъб после и и го извадиха и той се по стресна  Simple SmileНе ме разбирайте погрешно,не че забранявам сладкото ,но си има време за него и пак има различни десерти.
В Последните 3 дни имаме положителни температури и около 0 и за нас е като пролетен бриз Simple Smile Излизахме вчера с децата и с фенерчета ,гледахме звездите,Лекси кара скутер и колело.Горкия все ме питаше кога ще може на вън и на пързалки.
И малко да се посмеете: Разглеждаме списание на виктория сикрет и Лекси пита баща му какво е това и той казва това е една мръсница Simple Smile) днес му пускам клипче от ютуб и преди него има реклама в която една жена рекламира някакъв лосион за тяло и Лекси възкликва това е една Мъсица Simple Smile

# 10
  • Мнения: 505
Записче и след малко ще чета.....

Коригирам написаното......успях да ви прочета.

Честит рожден ден (пак на патерички) на Ванката. Да е жив и здрав, много любознателен и палав.



Кали, ама много ме учуди с въпроса ти???? Мен ли питаш??? Ами нито аз, нито мъж ми сме учили във университет в БГ. Мъж ми след казармата, веднага се е впуснал в авантюрата Европа (1996) и от тогава няма и година изкарана в БГ (всички отпуски събрани)...
Аз не успях да вляза въпреки добрият успех. Записах да уча тук 2 години след като дойдох (2001 г).
Та найстина, не знам дали се познаваме, и със сигурност не е от университет....

Люци, браво за билета. Пак ще си с мамчето и ще имаш помощ. А племенника ти? Ще го взимаш ли пак?

При нас тази година се очертава година на пътуванията
Ние ще си ходим в БГ май месец за 12-13 дни.
После плануваме последните 2 седмици на август да се пуснем или към Испания или Франция, на море.
Ноември се надяваме да ни отведе малко на топло - към Доминиканската република или Куба...
И за Коледа (или Нова година) - ски във Франция...

Дано само работата да го позволи....че пак уволних един преди една седмица (мина ми зад гърба със един клиент)... Още се чудя как не го унищожих (това е огромна професионална грешка, която може да му струва кариерата му за цял живот), ама се смилих че горкия има детенце на годинка.....Ама още не ми го побира акъла как е възможно .....

Оплаках ви се....сега ще почивам.....че тази сутрин бях в 5 сутринта в офиса вече...




Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 21:08 от bruxelles1

# 11
  • USA
  • Мнения: 1 323
хехе наистина ли Брюкселче? Тогава явно много си приличате с други хора.
Дано ви плановете ви за почивка успеят! Ние все още не сме решили кога ,а много ми се иска да съм наясно,но всичко зависи от работата на мм.
Ир как мина РД на Ванката?

# 12
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Мелина, за съжаление времето ми за редакция е изтекло Close, защо са го измислили само 24 часа да е този период... Crossing Arms

Калалили, наистина няма да ти е лесно на толкова дълъг полет сама с двете деца, с прекачане ли ще си?

Брюксел, не знаех, че носиш отговорност за още хора, тоест че си и работодател. Много неприятна история с мръсния номер на колегата...
Дано плановете ви за почивките да се осъществят до един!

Засега сме наясно с едно ходене до Бг през лятото, но Бибитков следващия месец сменя позиция на работата и за пореден път не може да се планува дългосрочно. Пак ще се решава в кратък срок, ако решим да почиваме и другаде.

Люци, чудесна алтернатива за майчето. Колко време смяташ да остане при вас?

Аз водя отскоро голям Бибитко на детски спорт(той ходи и на друго място, но там заниманията са по-различни, не е свързано само с моториката), в училищна зала, където в неговата група се провеждат занимания за деца от 3 до 6 години. Балансират с ходене по пейки, катерят се в/у спортни "коне" и "кози", скачат в/у матраци, висят на халки, на въжета, всеки път уредите различно се подреждат. Там се записа и едно приятелче на Б. от ДГ. Подразбира се, че водя и малък Бибитко, но там той все още го раздава срамежливо, не умее да се отпусне съвсем сам, стоя до него, за да изпробва каквото и да е, помагам му, сигурно до 3-4 посещения ще хукне неудържимо из залата. Grinning

# 13
  • Мнения: 505
хехе наистина ли Брюкселче? Тогава явно много си приличате с други хора.


 Joy Joy JoyЕдно време като бяхме млади и слабички, много оприличаваха мъжа ми на Ерик Робертс, а мен на Сандра Бълок  Joy Joy Joy
Смешно, ама верно......


Брюксел, не знаех, че носиш отговорност за още хора, тоест че си и работодател. Много неприятна история с мръсния номер на колегата...
Дано плановете ви за почивките да се осъществят до един!



Бибитче, да, да.....работодател съм. Откакто съдружника ми се пенсионира (скоро стават 2 години  ooooh!) ми е толкова натоварено, че.....ама почваме да се организираме по-добре в последно време  Laughing

Дано и вашите планове за почивка се сбъднат....Аз малко или много за това живея....От отпуск на отпуск....хахаха
Скрит текст:
Ето и една снимка със следващият директор на кантората...
https://plus.google.com/photos/117190260715922405260/albums/6106 … y=CKiAieig4-KI2gE

# 14
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Ахххх, сладур, уникален! Heart Eyes Много му отива шефското място! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт