Две сърца сега в едно туптят, през АВГУСТ радост ще ни донесат!

  • 29 459
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 289
Привет, момичета! Добре дошли на новите попълнения! Hug

Ани, абе, щях да те питам до кога мислиш да ходиш на народни танци? Знаеш ли до кога е позволено? Ходи ми се и на мен, а и една приятелка постоянно ме навива да ходя с нея.. Ама.. как да го друскам така това бебе... newsm78 Blush

Мен един ден ме бяха хванали бесовете и аз не знам защо... поизтървах се и се скарах на милото. Детенце решило, че на нея се карам и се разплака "Мама защо е лоша, защо ми се кара"

Ооо, душичката! Heart Eyes Hug

Наде, личи си , че си отпуск. Никаква те няма днес. Grinning Hug (Упс, грешката е моя, видях, че си писала два пъти Blush)

shhht.secret, ее, супер. Сигурно е по- готино в група, а не самостоятелно вкъщи, ноо... Много ми станаха на мен упражненията. И тези ми харесват, та ще видим как ще успея да включа всички. Днес май се понатоварих, че ме понаболява гръдният кош, като все едно е мускулна треска.. и най- вероятно си е. Confused

Бамбуча, идеален ти е резултатът. Дишай спокойно, хихи! Hug

Момичета, момичета... С тия мои изблици от снощи.. ММ днес  се прибра и директно ме попита: "Безопасно ли е да се приближа до теб?"  Mr. Green Той си е шегаджия по принцип, аз затова и толкова го обичам Heart Eyes, ама малко започвам да се дразня с всичките му подмятания заради снощи пък. Crossing Arms

Марияна, честито синьо щъркелче! Simple Smile

Ох, май е време за новата тема.. Ще я пусна по- късно, когато заспи дребното, че вече започна да ме дърпа, че да ставам... Crossing Arms

# 706
  • Мнения: 1 234
Ягодке поговори с някоя добра приятелка или някоя която е в твоето положение....на мене това ми помогна да се вдигна и да не мисля черно  Hug В крайна сметка трябва да сме щастливи и добри мами за нашите дечица  Heart Eyes
Куинче ти си опасна ...буквално  hahaha Шегувам се мила....и на мен ми идва понякога да удуша ММ но добре че не се поддавам  Crazy Един път бях на косъм да го ударя  Blush
За списъците много сте полезни момичета, но аз лично нищо не запомних  Embarassed Сигурно като наближи ще съм по-съсредоточена  Flutter Знам само че като се роди племенницата и бяха купили обикновено куритце за бебе и си беше доста полезно дълго време  Peace Помпа, подложки за сутиена ( не знам дали така се казват, че кърмата течеше понякога на сестра ми), си купуваха....иначе една приятелка и даде столче за хранене и проходилка....но има още време   bouquet
Честито на всички с добри резултати и които са видели пола....май наистина ще сме по-мъжка тема  stork-boy stork-girl
При мен нищо интересно за сега, корема много ми къркори....а може и да не е от него но гледам да не се настройвам че е от бебо защото ми се струва много рано  Rolling Eyes

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Благодаря за отговорите момичета! Докторът още не ми е върнал отговор и добре, че си покоментирах с вас. Simple Smile

Да ви кажа и аз една смешка:

Предлагам на ММ да си направим бременна фотосесия тримата.
И той: "Как така тирмата?"
Отговарям: "Аз, ти и корема... Simple Smile
А той ми отвърна: "Ами тогава да си направим фотосесия четиримата - аз, ти и двата корема Wink"

Лека нощ от мен!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 224
 Joy Joy Joy
Ами аз да кажа ММ бременей заедно с мен. Joy

# 709
  • Мнения: 289
Хахаха, мъжете ни са страшни образи. Joy Той от съпричастност ли е пуснал коремче? Mr. Green Шегувам се, разбира се. Hug

Ми, то по никое време стана, ама заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт