За всички АВГУСТ е далече, но бебчетата гъделичкат вече

  • 30 048
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
rali_stoyneva5, да, тя ме гледа Grinning да не сме се видяли...хаххах..кой знае колко от вас съм срещнала по медицинските цетнрове hahaha

# 721
  • Мнения: 72
rali_stoyneva5, да, тя ме гледа Grinning да не сме се видяли...хаххах..кой знае колко от вас съм срещнала по медицинските цетнрове hahaha

Жани, тя ми прави ФМ, но в Майчин дом.  Simple Smile Свекито ми уговаря преглед при нея всеки път. Много е готина и обяснява доста подробно  Simple Smile
Иначе си права, че има опасност от засичане по кабинетите  Laughing

# 722
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета!
Още съм в болницата, но вече запълвам времето с учебниците. На 06.03 имам изпит, та се стягам, че положението е зле, а хич не ми се влачат изпити. Stop
Утре ще ме изпишат най- вероятно. ММ в началото на март заминава за 10 дни извън страната, та още в петък ще ни кара с детето при моята баба Stop Вярно, ще ме поглезят там, ама няма да ми дадат да стана от леглото като ги зная какви са. Laughing

Аничка, много хубаво коремче, пу- пу! Hug Много ми хареса протекторът на телефона ти. Laughing  И лакът, и лакът. Да пишеш какво е станало на прегледа. Peace

АвгустМама, много се радвам, че вече си по- добре! Hug Дано бързо минава. Praynig

Галя, ами, първия път раждах при доктор Славов.. Само от едно останах разочарована - не ме хвана упойката, когато ме шиха и много ме боля, обаче никой не обърна внимание на това. Twisted Evil Сега ще раждам при този, който се падне на смяна. Хич и няма да си избирам екип. Всички са много добри, та при който и да е, все ще съм доволна. Само Богданова знам, че не я препоръчват много- много за секцио. Иначе сега чувам и много добри отзиви за Св. Марина.

Анабела, супер. Hug То май стана време и да я пускаш. Simple Smile Честито синьо щъркелче. Hug

Ama O Mar  Hug Аз пък, когато родих, единствено майка ми исках да е покрай мен. Свекито искаше да си взима отпуск и да идва, ама я отрязах директно. Twisted Evil Добре, че рядко се виждаме, че хич не се понасяме. Laughing Ако не е тайна ще подшушнеш ли кое е името, което сте харесали? Rolling Eyes Blush Аз много харесвам Косара и Ахинора, макар че второто май е измислено. Laughing И аз съм като теб с коремчето. Confused Сега обаче е започнало да личи, но мноого слаба работа.

Гери, честито розово щъркелче! Heart Eyes

Ей, Жанинче, така да се радвам за твоята девойка. Heart Eyes С двама батковци, които да си я пазят и глезят, ехее, кой като нея. Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 1 227
Куинче, радвам се че писа, че те мислех. Учи, браво че си се сетила, от интернет спомени няма.Пиша през телефона и ми липсват емотиконите.                   
Гери, Жанинче честити ви госпожици....много се радвам.
Аз одеве на прегледа събух гащите за да ми кажат пола, но си е все момче при нас.Важното е че всичко е наред, тежи цели 200 грама.
Боли ме опашката мен, колкото повече седя на работа, толкова повече ме боли.
Отивам сега на танци, щом от седене ме боли се надявам от танците да ми мине..хаха
Извинете, сигурно изпускам много неща и хора да спомена.

# 724
  • София
  • Мнения: 550
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 725
  • Варна
  • Мнения: 128
Queen  Ахинора е име,което чух съвсем скоро ... мечтаното име за момиче на моята най-добра приятелка .Не си бяхме говорили за имена преди и бях много учудена.И аз мислех,че си го е измислила,но явно съществува това име  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт