Работещи майки с деца

  • 17 675
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 995
А аз се информирах и няма смисъл да питам. Казах защо.

# 106
  • Мнения: 7 005
Влачили са ме по такива лекции, та няма какво повече да се информирам, същите ще ми ги плещиш  Peace

# 107
  • Мнения: 1 404
Само на мен ли ми се струва, че всички, които са МЛМ средите, са все едно с промити мозъци?

Между другото, имам лични впечатления точно от Форевър - и там работата е дрън-дрън, та пляс.

И аз имам това впечатление, Pagane! Моя комшийка се опитва да ме примами към Форевър точно, от години, аз упорито се дърпам. Наистина са дрън-дрън. Едва ли не, трябва да накупиш неща за 1000 лв, за да имаш прословутата отстъпка за дистрибутор от 30%.... Аз не познава никой, забогатял от МЛМ.

Като цяло, голям + е, да се работи близо до дома или до градината/училището, за да се спестят един 2 часа на ден пътуване (каквото на мен сега ми взима здравето и нервите).

# 108
  • Мнения: 50
Благодаря ти veselka1! bowuu Моята работа е да кажа,че това съществува и работи успешно.Всяко различно нещо от масата първо се отрича следствие страховете на хората,това е известна истина и се очаква такава реакция.Дори и на малка част от четящите да е била от полза информацията ще е чудесно!!За всеки ,който се интересува за повече подробности съм отворена за лични разговори!

# 109
  • София
  • Мнения: 5 762
Имам приятелка която се зариби,опита се и мен,в началото реших да пробвам супер здравословните продукти- нищо от толкова хваленото не се случи,а дадох доста големи суми,изпълнявах стриктно и периода за пиене. На лекциите,които ме водеше с нея,или веднага трябваше да подпиша или ме гонеха от 2-та част,която е само за подписали. Когато успеех да ги изнервя,че няма да подпиша,виждах други лица,озлобено казващи ми да си купувам сапун от магазина и да си съсипвам здравето.
Видях какво се случи и при нея,малкото хора,които поради някакви причини си купуваха от нея продукти,не повтаряха.Тези ,които успееше да привлече,същото. В крайна сметка,купува само за себе си и за подаръци.
В тези структури си с големите пари,само ако си влязъл,точно в зародиша й,даже да успееш да продадеш толкова много продукти,че да стигнеш тяхното по-горно ниво,не можеш вечно да изнудваш приятелите си да купуват. БГ не е толкова богата страна,че да не ти пука,че сапунът ти е 20лв,някой хора и за 2лв сапун им се струва скъпо.Невероятната паста за зъби,които едва ли не ще те избави за винаги от зъболекар,почти 30лв.

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 10:11 от taffi

# 110
  • Мнения: 3 228
Моят мъж преди време купи 3 крема с алое от един негов приятел, който се занимава с това за 80?!?!лв. На въпроса ми как можа дададе толкова пари за кремове ми отговори "приятели сме, не можах да му откажа" След случая разредиха срещите или пък се виждат в обща компания. Човека е много зомбиран, опита се и нас да привлече,но не стана. Наистина с такава работа рано или късно приятелите ти се дистанцират

Общи условия

Активация на акаунт