дайте съвет за бодитата

  • 4 281
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мисля, че не, но ако имаш желание си вземи 1-2 за всеки случай.
Peace

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Имам няколко от баткото, които тогава така и не съм му обличала. Сега пак не влязоха в употреба. У нас е топло и даже зимата не обличам бодита с дълъг ръкав. И за двамата - боди с къс ръкав и отгоре блузка с дълъг. По жегите - само по боди.
Ако искаш вземи 1-2, пък ако ти се наложи, винаги можеш да купиш после Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Моето Валенце се роди в края на август- бях си купила 2 бодита с дълъг ръкав- ама колко съм ги търсила- лятото не се намираха newsm78
Използвах си ги- спинкаше с тях и с едни ританки- в началото трябва да го обличаш по- добре- е не да го навличаш, но все пак- свикнало е на температура 36градуса все пак
А и друго- вземи си с копчета- през главата отначало мн. ще плаче- аз такова за през главата взех чак на 3 месеща- като почне да шава повече е по лесно вместо мн. копчета #Crazy

# 18
  • Мнения: 109
Терминът ми е за началото на м.юни, но вече си купих дрехи, включително и бодита с дълъг ръкав. Може и да не ги сложим, но не се знае.... аз да съм подготвена! Зависи изцяло от климата, който ни очаква newsm78.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Моето го очаквам средата на май, но съм си взела доста неща с дълъг ръкав, да не говорим, че и по - дебели бодита и гащеризончета. Все пак смятам да излизаме навън, а като знам последните години какви "лета" има...  #Cussing out зависи от времето, вкъщи може да е и по - разсъблечено, но не се знае навън какво ще е положението, затова си имай няколко /за всеки случай/.

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 726
обличам детето в къщи по следния начин: блузка тип "прегърни ме", долни гащички тип "боксерки", комплекче ританки и блузка с копчета отпред
преди няколко дни правихме погача и ми подариха няолко бодита с дълъг ръкав. чесно да ви кажа незнам кога да ги обличам- с първото дете ползвах бодита без ръкав или с къс ръкав само лятото. тези са красиви, но функционални ли са, ако ги ползвам и слагам и гащички става много натрупано на коремчето, а без гащички ми се струва тъничко за крачетата...  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 447
За мен бодитата са страшно удобни, независимо дали са с къс или дълъг ръкав - не се разгащва, кръстчето му не е голо, не му се набръчква на коремчето, не му убива като спи... Можеш  да ги обличаш и за навън, под пуловер или за в къщи с елек или тънка блузка отгоре. Не мисля, че само по ританки ще му е студено на детето, а то бодито все пак обхваща коремчето и дупето.

# 22
  • Мнения: 1 645
Дани се роди на 21. април, но не съм купувала бодита (бельо) с дълъг ръкав.Използвах с къс и боди потник.
С дълъг ръкав бяха връхните бодита.

# 23
  • Мнения: 13
моята дъщеря е родена в средата на юни но не съм и обличала бодита с дълък ръкав въпреки че имах няколко Wink

# 24
  • Мнения: 3 089
тони в началото изобщо не разбрах въпроса ти, честно.
аз само бодита използвам. имам няколко блузки, но те са "за цвят". ни е се обличаме с боди и отгоре гащеризон - с по 1 кат дрехи долу и горе.  дона е права, че с боди детето не може да се 'разгащи' (ама че сладка дума Simple Smile) опитай - ще видиш, че е по-удобно.

# 25
  • Мнения: 1 645
И за мен бодито е страшно удобна и практична дреха.
Аз само бодита ползвам.
Значи може да облечеш бебче с бодито и отгоре със някакво комплектче или гащеризонче.Не е нужно тогава да слагаш камизолка и бермуди.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От раждането сме с бодита,малко по трудно се слагат на малко бебче,но пък ми е спокойно че кръстчето не му е голо Hug

# 27
  • Мнения: 9 903
тъй, тъй, и аз в отбора. Удобно нещо е бодито. Не трябват нито ризки, нито камизолки, нито гащи. Така до втората година можеш да обличаш и направо гащиризонче или комплектче отгоре. А през лятото да си седи по боди.

# 28
  • Мнения: 3 447
тони, аз на вашата възраст обличах с боди с дълъг ръкав и отгоре гащеризон с дълъг ръкав - така не го стягаше нищо през коремчето и никъде нямаше ръбове, които да му убиват.  А за малките бебета има бодита, които се закопчават отпред, без да му ги навираш през главата, много са удобни Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Аз слагам боди, тънки памучни ританки /най-вече защото си изритва чорапите/, и отгоре вече или гащеризон, или комплект блузка с панталонки

Общи условия

Активация на акаунт